Admiral Markets wprowadza do oferty nowe CFD na Kryptowaluty

170
kursy kryptowalut

Drogi Traderze,

Z przyjemnością ogłaszamy udostępnienie do handlu na rachunkach Admiral.MT5trzech nowych kontraktów CFD na kryptowaluty! Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji naszej oferty kryptowalutowych CFD.

Zobacz: Admiral Markets

DSHUSD – Dash vs. USD CFD

Dash (DSHUSD) ostał stworzony w 2014 roku i od tego czasu stał się jednym z najbardziej uznanych projektów na rynku kryptowalut. Ta kryptowaluta to otwarty, zdecentralizowany system gotówkowy przeznaczony do płatności typu peer-to-peer, z dodatkową opcją prywatności. Podobnie jak Bitcoin, Dash używa księgi blockchain i jest generowany w procesie wydobywczym.

Nasz Dash CFD pozwala Ci handlować tą popularną kryptowalutą z uwzględnieniem dźwigni finansowej i czerpać korzyści zarówno z rosnących, jak i spadających cen. Sprawdź już dziś!

XMRUSD – Monero vs. USD CFD

Monero (XMRUSD) to otwarty, zdecentralizowany system gotówkowy, koncentrujący się na prywatnych płatnościach typu peer-to-peer. Podobnie jak Bitcoin i Dash, ta kryptowaluta generowana jest przez wydobycie. Jednak proces ten jest nieco bardziej otwarty, ponieważ “górnicy” nie muszą inwestować w specjalistyczny sprzęt górniczy. Zamiast tego, na każdym komputerze można uruchomić pełny węzeł księgi blockchain Monero i wydobywać tę kryptowalutę.

Handluj naszym Monero CFD i korzystaj z rosnących lub spadających cen tej popularnej kryptowaluty!

ZECUSD – Zcash vs. USD CFD

Zcash (ZECUSD) stnieje już od jakiegoś czasu. Został stworzony w drugiej połowie 2016 roku. Kryptowaluta ta jest elektronicznym systemem gotówkowym, zaprojektowanym specjalnie do obsługi płatności typu peer-to-peer. Zcash oferuje opcję dla prywatnych (“chronionych”) lub publicznych płatności i podobnie jak Bitcoin, może być generowana przy użyciu specjalistycznego sprzętu górniczego (ASIC).

Czemu nie spróbować handlu na Zcash CFD już dziś?