Krótkoterminowe Opcje Binarne

opcje binarne opinie

1491
Opcje Binarne
Opcje Binarne

opcje binarne krótkoterminowe

Handel opcjami krótkoterminowymi jest podobny do inwestowania w klasyczne opcje binarne. Różnica leży w czasie zakończenia opcji – jest to 30, 60, 120, 180 lub 300 sekund. Opcje krótkoterminowe są przeznaczone głównie dla bardziej agresywnych inwestorów. Mogą być one źródłem natychmiastowych zysków, gdyż ich czas zakończenie nie jest odległy, a ich natura stwarza okazje do wykorzystania gwałtownych zmienności rynkowych.

Branża opcji binarnych ciągle się rozwija – wejście Bitcoina jest nową, ekscytującą alternatywą dla inwestorów i użytkowników tej kryptowaluty. BitPlutos jest najlepszym przykładem innowacji w branży – od teraz inwestowanie Bitcoinów w opcje sekundowe stało się tak łatwe jak kliknięcie myszką. Inwestowanie w opcje krótkoterminowe stało się bardzo popularne – szybkie zyski (nawet w ciągu 30 sekund!) potrafią skusić każdego, nawet tradycjonalistów wśród inwestorów.

Tak jak w innych rodzajach opcji na BitPlutos, CALL i PUT to jedyny wybór dla inwestora. Z góry określony jest zysk zanim otworzymy jakąkolwiek opcję, co jest standardem dla opcji binarnych. Odliczanie rozpocznie się natychmiast jak tylko inwestor zatwierdzi kupno opcji. Inwestorzy którzy prawidłowo przewidzą kierunek opcji otrzymają swoje zyski natychmiast. A są one niemałe: kształtują się w granicach 55% – 72% pierwotnie zainwestowanej kwoty. Czas wygaśnięcia jest tutaj krótki, więc mamy mniej czasu na zebranie informacji rynkowych pomocnych w określeniu kierunku jaki obierze cena.

Handel opcjami krótkoterminowymi przez swoją charakterystykę stwarza ogromne możliwości zysku – możemy tutaj wykorzystać każde wahnięcie ceny w najkrótszym nawet okresie czasu (nawet 30 sekund).

Zalety inwestowanie w opcje krótkoterminowe

  • szybkość inwestycji (czas wygaśnięcia od 30 sekund do 5 minut) i zysku
  • możliwość wykorzystania nawet małych wahań rynkowych
  • możliwość otworzenia kilkunastu opcji na minutę, co może mieć pozytywny wpływ na niektóre strategie (hedging, scalping)

O czym należy pamiętać

Opcje binarne – krótkoterminowe wymagają gruntownej znajomości aktywa w które się inwestuje. Aby uniknąć ryzyka, zaleca się wysoką ostrożność, zwłaszcza dla inwestorów nieobytych z tą formą tradingu. Znajomość aktywa w które inwestujemy znacząco zwiększa szanse na pokaźne zyski.

Nie należy jednak się zapędzać i zatracać. W opcjach krótkoterminowych można szybko pomnożyć swoje bitcoiny, ale można też i stracić. Nigdy nie należy o tym zapominać podczas inwestowania.

Istnieje wiele różnego rodzaju poradników, strategii itp które pozwalają na uzyskanie przewagi na rynku inwestycyjnym. E-booki, webinary oraz materiały wideo wypełnione użytecznymi informacjami w temacie inwestycji binarnych można znaleźć w centrum edukacyjnym MonitorFX.pl.

Ponadto, bardzo ważna jest wydajność platformy. Autentyczność danych oraz zdolność do ich dokładnego podawania we właściwym czasie jest absolutnym wymogiem w branży opcji binarnych. Jest to również jeden z priorytetów dla brokera opcji binarnych, którrzy korzystają z oprogramowania firmy SpotOption, zdecydowanego lidera w branży.