Siedem korzyści z platformy MetaTrader4

1040

W przypadku tradingu online platforma MetaTrader4 (MT4) od MetaQuotes okazuje się złotym standardem. Od momentu, gdy w roku 2002 pojawiła się na rynku, jej popularność stale rosła, aż w końcu osiągnęła status platformy najczęściej wybieranej przez inwestorów z całego świata. To właśnie dlatego easyMarkets z dumą oferuje dostęp do platformy MT4, wraz z wszystkimi dodatkami optymalizującymi jej obsługę. Poniżej przedstawiamy siedem korzyści, jakie niesie ze sobą dostęp do platformy forex MetaTrader 4.

Dostęp do 120+ instrumentów finansowych

easyMarkets za pośrednictwem MT4 oferuje dostęp do ponad 120 instrumentów finansowych, w tym walut, towarów (energia i metale szlachetne), indeksów i opcji waniliowych. Platforma MT4 zapewnia do wszystkich tych instrumentów swobodny dostęp, a tym samym pozwala na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Pluginy i feedy

MT4 daje dostęp do publicznych interfejsów, pozwalając na swobodną integrację z innymi platformami i aplikacjami. Wtyczki dostępu do informacji oraz źródeł kwotowań, czy wtyczki funkcjonalne – wszystko to usprawnia działanie platformy, gwarantując szybki, kompleksowy dostęp do zarządzania inwestycjami.

Gwarantowane stałe spready

Gwarantowane stałe spready nie są zbyt często spotykane na rynku detalicznym. Stały spread od easyMarkets to gwarancja zawsze tych samych cen, niezależnie od warunków rynkowych i zmienności. Tego rodzaju niezawodność i konsekwencja są bardzo pomocne w zarządzaniu ryzykiem handlowym.

Niezawodne oprogramowanie do wykresów

Jedną z głównych przyczyn, dla których traderzy tak bardzo upodobali sobie MetaTradera4, jest intuicyjny interfejs udostępniający ponad 50 wskaźników analizy technicznej i narzędzia do tworzenia wykresów. Platforma MT4 w easyMarkets oferuje dodatkowo darmowe alerty handlowe. Ponadto zaawansowane możliwości oprogramowania do tworzenia wykresów pozwalają na dokładną analizę wszystkich aspektów bezpieczeństwa przed otwarciem pozycji, niezależnie od podejścia handlowego.

Komunikacja

Najlepsi brokerzy korzystają najczęściej właśnie z platformy MT4, ponieważ daje ona zaawansowane narzędzia do komunikacji, pozwalające im na wysyłanie wiadomości i swobodną komunikację z traderami w czasie rzeczywistym.[1]Brokerzy oferujący wsparcie na wysokim poziomie zapewniają swoim klientom optymalne warunki handlu poprzez bieżące informowanie ich o stanie konta.

MultiTerminal dla menadżerów

Wysokiej klasy brokerzy oferują programy stworzone specjalnie dla menadżerów funduszy, doradców inwestycyjnych czy innych uczestników rynków finansowych. MT4 MultiTerminal pozwala na zarządzanie wieloma rachunkami inwestycyjnymi jednocześnie, z poziomu tylko jednej platformy transakcyjnej. Jest bardzo intuicyjny i został wyposażony w interfejs stanowiący odzwierciedlenie Terminalu Klienta MT4. easyMarkets zoptymalizowało MultiTerminal pod kątem inwestorów zainteresowanych transakcjami automatycznymi, a także osób, które chcą korzystać z zaawansowanych wykresów analiz technicznych.

Bezpieczeństwo

Nie trzeba nikomu przypominać o tym, że bezpieczeństwo jest najważniejszym elementem na rynkach finansowych. To właśnie dlatego MT4 został zaprogramowany tak, aby stać się najbezpieczniejszą platformą transakcyjną rynku detalicznego online. MT4 szyfruje dane przesyłane pomiędzy kontem klienta a serwerem za pomocą 129-bitowego klucza. Między innymi chroni to przed cyberatakami i zapewnia ochronę danych osobowych.

Aby przekonać się, dlaczego MT4 jest platformą, z której tak chętnie korzystają traderzy na całym świecie, załóż realne konto na easyMarkets. easyMarkets zapewni Ci dostęp do najnowszej funkcjonalności i opcji platformy MT4, a także satysfakcję z tego, że korzystasz z usług najbardziej zaufanego brokera finansowego na świecie.