Warsztaty  XTB TRADING CLUB

127

Warsztaty  XTB TRADING CLUB

W czwartek 8 lutego 2018r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie twórca serwisu Geometria Rynku i oprogramowania SmartInwestor Mieczysław Siudek, który omówi “Jak wykorzystać wolumen w inwestycjach”. Rejestracja na spotkanie odbywa się na stronie https://pl.xtb.com/tradingclub

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming https://pl.xtb.com/tradingclub

Zakres tematyczny warsztatu:

Analiza wolumenu to jedno z bardziej przydatnych narzędzi dla inwestora. Dowiedz się jak wykorzystać je w praktyce w inwestycjach. Poznaj istotę używania wolumenu.

O Prelegencie:

Mieczysław Siudek – Mieczysław Siudek obecny jest na rynku od 24 lat. Pracował jako makler, dealer a także zarządzający funduszami w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Jako jedyny Polak uczył się geometrii bezpośrednio od Bryce Gilmore’a. Spędził 4 lata w trading roomie pracując z profesjonalnymi traderami z całego świata. Jest twórcą serwisu Geometria Rynku i oprogramowania SmartInwestor.

Dlaczego warto?

  • poznasz przedstawicieli różnych koncepcji i strategii z całej Polski
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat rynku i inwestowania
  • będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki analizom naszych analityków
  • możesz wymieniać się pomysłami i dzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami warsztatów
  • jeśli masz ciekawą koncepcję, która przynosi Ci zyski i chcesz się nią podzielić, możesz poprowadzić swój warsztat

 

Kolejne spotkanie XTB Trading Club odbędzie się 15 lutego 2018 o godz. 16:00. Gościem specjalnym warsztatów będzie Michał Stajniak, Analityk XTB.

Zapisy na spotkanie na stronie https://pl.xtb.com/tradingclub