Warsztaty  XTB TRADING CLUB

103

W najbliższy czwartek 8 marca 2018r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie specjalista od zagadnień geometrii rynkowej Michał Kurach, który omówi temat “Geometria rynku – precyzyjne wejścia w pozycję”.


Rejestracja na spotkanie
odbywa się na stronie https://pl.xtb.com/tradingclub

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming https://pl.xtb.com/tradingclub

Zakres tematyczny warsztatu:

Wyznaczenie odpowiedniego miejsca otwarcia pozycji jest kluczowe dla tradera. Podczas szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykorzystać geometrię rynku do znalezienia silnych wsparć i oporów na wykresie.

O Prelegencie:

Michał Kurach – Specjalista od zagadnień geometrii rynkowej. Twórca metody „timing trader” i jednen z pierwszych Polaków, który postanowił edukować traderów indywidualnych, skupiając się na zniesieniach Fibonacciego oraz harmonic tradingu. Z natury jest racjonalizatorem procesów. Usprawniał dostępne elementy wiedzy dodając elementy własne, aż wreszcie stworzył jednolity i spójny system. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że Timing Trader jest jak Brazylijskie Ju Jitsu – cały czas się rozwija i dostosowuje się do nowych warunków rynkowych, bo Michał dokonuje nowych obserwacji i zmian. Jak sam mówi, Timing Trader to on.

Dlaczego warto?

  • poznasz przedstawicieli różnych koncepcji i strategii z całej Polski
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat rynku i inwestowania
  • będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki analizom naszych analityków
  • możesz wymieniać się pomysłami i dzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami warsztatów
  • jeśli masz ciekawą koncepcję, która przynosi Ci zyski i chcesz się nią podzielić, możesz poprowadzić swój warsztat

Zapisy na spotkanie na stronie https://pl.xtb.com/tradingclub