Faworyci

1315

Faworyci

Opis systemu

Chodzi o bardzo prosty sposób, przeznaczony dla tych, którzy nie pragną się zajmować analizami meczy, lecz stawiać na zakłady. W związku z wielką pewnością tego systemu, może warto byłoby użyć w tym wypadku słowa inwestycja, niż system.

Zasada 1

Chyba każdy miłośnik bukmacheru potrafi wymienić 4-5 najlepszych drużyn w tabeli każdej ligi piłki nożnej. To sprawa, z którą spotykamy się na codzień. Chodzi o bardzo mocne drużyny, które z stalową prawidłowością osiągają czołowych pozycji w tabelach każdym rokiem. Liczne z nich osiągają postać prosperujących firm, mających swoje akcje na giełdzie. Takie drużyny nie mogą tak sobie opuścić swoich pozycji w 1. lidze i gdzieś wytracić się, ponieważ ich właściciele włożyli do nich mnóstwo pieniędzy, i pragną otrzymać je z powrotem. Właśnie dlatego drużyny kupują drogich graczy i szczytowych szkoleniowców. Wewnętrzna organizacja drużyn oraz ich sposób pracy kierowana jest aż wojskową dyscypliną. Kdyby faworyci nie osiągnęli przynajmniej podobnej pozycji, jak w zeszłym roku, było by to poznać na utracie prestiżu oraz finansach. Nie chodzi tu o sławę, ta może jeszcze nadejść, jednak utrata pieniędzy nie wybacza się nigdzie na świecie. To powody, dlaczego długookresowo na czołowych pozycjach spotykamy podobne drużyny.

Zasada 2

Teraz nasuwa się pytanie, w jaki sposób możemy wykorzystać ten fakt w bukmacherze. Odpowiedź jest prosta. Stawiać na te drużyny. Jednak uwaga, na pewno nie mam teraz na myśli tylko przypadkowe stawianie czas od czasu. Chodzi o długookresową sprawę. Jeżeli macie ją ponieść, musicie wierzyć jej. No i oczywiście sprawdzić. Zabierzcie statystyki. Potrzebujecie znać wyniki pierwszych 4-5 drużyn którejkolwiek ligi piłki nożnej (angielska, szkodzka, holandzka, belgijska itd). Stanowczo pierwszej, nie drugiej czy trzeciej. Ponieważ w pierwszej lidze jest mniejsza szansa korupcji (dlatego ja ominął bym całkowicie ligę polską). Przecież potrzebujemy stabilne wyniki. Potrzebujemy popatrzeć również na oferowane kursy. W statystykach zeszłorocznego sezonu popatrzcie na drużyny faworytów i zliczcie, ile zarobilibyście, stawiając na nich przez cały sezon stabilną kwotę .

Efekty finansowe

Wynik zaskoczy was. Drużyna, pierwsza w tabeli, często nie zarabia za dużo. Ta pozycja jest przewidywalna no i bukmacherzy często niedoceniają kursów na prowadzącą ekipę, ponieważ wszyscy stawiają na nią. A więc powiedzmy, że będziecie stawiać stabilnie na drużynę na pierwszym miejscu, możecie uzyskać ok. 20-100zł za sezon. Jest to złe? Trzeba uświadomić sobie, że oznacza to 10-50 procent z wkładu!!! Zna ktoś taki bank? Kolejne drużyny są jednak na tym lepiej, osądzenie wkładu waha się na poziomie 2-9krotności wkładu! Jeżeli popatrzymy na kolejne drużyny w tabeli, tam ich zyskowość obniża się, a więc nie polecam stabilnego stawiania na drużyny na niższych pozycjach.

Polecenie

Możemy osiągnąć jeszcze lepszego efektu finansowego, korzystając z faktów charakterystycznych dla każdej drużyny, na przykład, że nie wygrywa na boisku rywali, lecz jako gospodarz jest nie do pobicia.

Uwagi

Podkreślam, że bardzo ważną jest regularność związana z dyscypliną wewnętrzną. Wiecie, jak to chodzi. Każdy faworyt czasami może być w tarapatach. Będziemy stać nad systuacją, że Państwa drużyna przegrała już po raz drugi, no i wy musicie stawić na nią już po raz trzeci stabilną kwotę. Zdarzyło się już to każdemu z nas, my nie stawiliśmy tym razem, i oni wygrali 4:0. Należy tu uświadomić sobie, że podobnie jak WY, rozważa większość miłośników stawiania. Jeżeli jest małe zainteresowanie stawką, rośnie oferta bukmacherów, a więc kurs. Jeżeli faworyt wygra, macie szansę zarobić bardzo dobre pieniądze. Następnym razem kurs będzie znów niższy. Dlatego regularność jest naprawdę ważna. Na podstawie statystyk wybierz swojego faworyta i ustal realną kwotę, którą będziesz zdolny stawiać na niego co tydzień. Wierzę, że wynik bardzo mile zaskoczy cię.

W wypadku stawek na faworytów, naprawdę płaci, że potrzebujecie dobre kursy i żadne opłaty manipulacyjne. Dlatego najbardziej efektywne jest skorzystanie z ofert bukmacherów w internecie, gdzie te opłaty nie trzeba płacić.