forBET – legalny bukmacher w Polsce

1472

Zakłady bukmacherskie w Internecie to dynamicznie rozwijająca się branża, której popularność potwierdza rosnące zainteresowanie graczy stacjonarnych i internetowych. Atrakcyjne oferty obejmują szeroki wachlarz zakładów na wydarzenia sportowe, kulturalne czy polityczne. W związku z rosnącym popytem na produkty bukmacherskie, w branży zakładów powstaje coraz więcej instytucji oferujących zakłady sportowe online i stacjonarne. Bukmacher forBET jest jednym z najbardziej popularnych i dynamicznie rozwijających się produktów zakładów sportowych na rynku zakładów bukmacherskich.

ForBET – zakłady bukmacherskie

Bukmacher forBET jest jednym z najmłodszych przedstawicieli branży zakładów sportowych online, który rozpoczął swoją działalność w 2016 roku. Bukmacher, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zreorganizował swoją politykę biznesową i marketingową poprzez wdrożenie stacjonarnego systemu zawierania zakładów sportowych z wykorzystaniem bezobsługowych terminali. Bukmacher ForBET udostępnia stacjonarne terminale, które nie wymagają profesjonalnej obsługi, dzięki czemu użytkownik ma możliwość samodzielnego zawierania zakładów.

Terminale charakteryzują się intuicyjną obsługą, dzięki czemu generowanie kuponów jest czynnością, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Bukmacher ForBET udostępnia swoim użytkownikom profesjonalny serwis internetowy, który wyróżnia się na tle konkurencji wydajnością, bardzo dobrą przejrzystością i funkcjonalnym rozkładem zasobów serwisu (strona startowa nie jest przeciążona, co jest zauważalne na stronach bukmacherskich konkurencyjnych). Dodatkowym atutem jest fakt, że bukmacher forBET posiada stabilną platformę do gry na żywo. Gracz ma możliwość wnoszenia zakładów w dowolnym momencie podczas trwania wydarzenia objętego kategorią zakładów live oraz śledzenia przebiegu wydarzenia w dostępnym komentarzu LIVE.

Bukmacher forBET jest w trakcie modernizacji platformy do gry na żywo. Modernizacja polega na wdrożeniu funkcjonalnych strumieni z wydarzeń sportowych, które umożliwią obstawianie zakładów LIVE z możliwością oglądania spotkania na żywo. Bukmacher ForBET oferuje ponad 30 wydarzeń sportowych i innych (m.in. politycznych, kulturalnych i towarzyskich), na które gracz może składać zakłady online lub za pośrednictwem terminali stacjonarnych. Ponadto firma jest bukmacherem aktywnym społecznie, który wspiera działalność sportową, sponsorując uznane kluby sportowe (np. ŁKS Łódź czy Śląsk Wrocław). Bukmacher forBET jest bukmacherem, którego polityka biznesowa i marketingowa jest dobrze oceniana w branży zakładów sportowych online, na co wpływ ma wysoka pozycja firmy wśród wiodących instytucji oferujących produkty bukmacherskie.

Oferta bukmachera ForBET

Bukmacher forBET już na początku swojej działalności oferował najwyższe i najkorzystniejsze premie na rynku w celu pozyskania klientów, które znacznie przewyższały oferty konkurencyjnych partnerów z branży. Stosowana polityka okazała się skuteczna, co szybko zaowocowało zaufaniem klientów bukmachera, co zaowocowało pozytywnymi opiniami o firmie również ze strony ekspertów z branży bukmacherskiej. Bukmacher ForBET prowadzi dynamiczną politykę biznesową, polegającą na stałej zmianie oferty, poprzez dywersyfikację bonusów i promocji, aby zachęcić do zabawy stałych i nowych klientów. Oferta ForBET-u umożliwia składanie zakładów:

  • na wydarzenia sportowe i inne (m.in. polityczne, kulturowe, społeczne),
  • zakłady LIVE (obecnie jeszcze bez możliwości oglądania meczów na żywo),
  • sporty wirtualne i gry online.

Bukmacher forBET oferuje użytkownikowi najbardziej popularne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, tenis, siatkówka i hokej. W ofercie bukmachera znajdują się również dyscypliny sportowe, które są mniej popularne wśród bukmacherów (np. szachy, rzutki czy snooker). Bukmacher forBET oferuje również jedną z najciekawszych ofert na rynku bukmacherskim na zakłady na wirtualne sporty i najpopularniejsze gry online (np. Call of Duty, Counter Strike czy FIFA). Wirtualne sporty to innowacyjna funkcjonalność zakładów bukmacherskich, która po cichu staje się coraz bardziej popularna wśród graczy online. Dostępnych jest wiele wirtualnych sportów (np. wyścigi konne, wyścigi psów czy mecze piłki nożnej). Gracz ma możliwość przewidywania wyników wydarzeń sportowych, których wyniki są automatycznie generowane przez komputer. Główną zaletą zdarzeń wirtualnych jest pewność, że dane wydarzenie będzie miało miejsce, co wpływa na stabilność kursów oferowanych w tym zakresie. Bukmacher forBET jest nowoczesnym wykonawcą branży bukmacherskiej, która stanowi znaczącą konkurencję dla innych zakładów bukmacherskich, poprzez ciekawe rozwiązania techniczne oraz ciekawe oferty dla klientów stacjonarnych i użytkowników online.

Dostępna aplikacja mobilna firmy charakteryzuje się funkcjonalnością, poprzez wykorzystanie funkcji match trackera, która pozwala na wizualizację meczu. Funkcja ta gromadzi coraz lepsze recenzje, na co wpływa możliwość stałego śledzenia statystyk ułatwiających zawieranie zakładów na żywo. Pomimo bardzo dobrze funkcjonującej strony internetowej oraz bogatej oferty zakładów sportowych, bukmacher forBET posiada ograniczenia w zakresie płatności. Ograniczenia te wynikają z braku funkcjonalności w zakresie płatności za pomocą elektronicznego portfela, co w przypadku bukmacherów konkurencyjnych jest standardem w płatnościach.

Oferty bonusowe i promocyjne bukmachera forBET

Bukmacher forBET jest jednym z czołowych bukmacherów oferujących największe i najbardziej korzystne promocje i bonusy dla swoich klientów. Jedną z najciekawszych ofert promocyjnych firmy jest bonus powitalny, który po spełnieniu ustawowych warunków może wynieść nawet 1200 zł. Bukmacher forBET zachęca do gry użytkowników, którzy nie zgadzają się na płacenie 12% podatku od wygranych. Bukmacher wprowadził bonus “graj bez podatku”, który polega na zwrocie kwoty odpowiadającej podatkowi, którego odliczenie jest zgodne z ustawą o grach hazardowych. Bukmacher forBET wypłaca na konto gracza, który wygrał nagrodę, ekwiwalent pieniężny kwoty wcześniej odliczonej od podatku dochodowego od wygranych.

Dodatkową zaletą promocji jest fakt, że bukmacher forBET nie zaniża kursów na wydarzenia, co znacznie zwiększa wygraną gracza. Szczęśliwa 13 forBET to promocja, która pozwala wygrać bonus od 100 do 500 zł, wysokiej jakości smartfon lub nawet 100 000 zł. Zabawa polega na wytypowaniu 13 wyników zdarzeń wskazanych przez bukmachera, co pozwala na wygranie nagrody głównej. Ponadto bukmacher forBET oferuje freebety na wybrane wydarzenia oraz tymczasowe promocje o zróżnicowanych warunkach stawiania zakładów (np: “forBET w nocy”, polegające na obstawianiu zakładów w godzinach nocnych lub “kto rano wstaje, ten daje go forBETowi”, gdzie klient otrzymuje dodatkowy bonus do wygranej, jeśli obstawi zakład w określonych godzinach porannych). VIP Club to oferta dla stałych klientów, którzy są indywidualnie zapraszani przez bukmachera forBET do ścisłego grona członków klubu.

Strona techniczna bukmachera forBET

Bukmacher forBET charakteryzuje się wyjątkowo sprawnym działem obsługi użytkownika, oferującym pomoc w technicznym funkcjonowaniu konta gracza oraz platformy internetowej. Kontakt z działem serwisu możliwy jest poprzez tradycyjny czat online, formularz online oraz klasyczną infolinię. Bukmacher forBET od samego początku swojej działalności postawił na funkcjonalność, dlatego od samego początku oferował swoim klientom dopracowany stylistycznie i stabilny serwis internetowy. Strona bukmachera prezentuje się wyraźnie, co sprawia, że poruszanie się po zakładkach czy znalezienie konkretnego wydarzenia nie stanowi dużego problemu dla użytkownika. Intuicyjność działania, stabilność i funkcjonalność to podstawowe cechy platformy, które bukmacher BET udostępnia swoim klientom.

Zalety i wady bukmachera forBET

Bukmacher forBET, mimo krótkiego okresu działalności, cieszy się wsparciem użytkowników i ekspertów z branży bukmacherskiej. Firma jest przedsiębiorstwem wypłacalnym, którego budżet oscyluje wokół 2,3 mln zł. Wypłacalność bukmachera jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego wiarygodności rynkowej. Bukmacher forBET to kreatywna firma oferująca różnorodne promocje i bonusy, które świadczą o przemyślanej polityce biznesowej i marketingowej. Wdrożenie stałych terminali umożliwia dodatkową promocję firmy, która do niedawna funkcjonowała tylko w Internecie. Terminale udostępnione klientom, którzy preferują stacjonarny system zakładów sportowych, bardzo szybko sprawiły, że bukmacher forBET stał się bardziej rozpoznawalną marką na rynku zakładów.

Sukces punktów stacjonarnych sprawił, że spółka zamierzała zwiększyć liczbę dostępnych terminali (obecnie 82 terminale są dostępne dla graczy zlokalizowanych w wielu regionach Polski). Główną zaletą jest legalna działalność firmy, która zapewnia bezpieczeństwo wygranych nagród pieniężnych oraz gwarancję terminowego regulowania należności gracza. Dodatkowym atutem jest fakt, że bukmacher forBET oferuje jedne z najwyższych kursów na rynku, w tym zakłady na imprezy sportowe. Zakład bukmacherski pozwala graczowi na postawienie zakładu już od 1 zł, co jest doceniane przez graczy. Bukmacher forBET poprzez swoją działalność społeczną (m.in. sponsoring znanych klubów piłkarskich, żużlowych oraz wspieranie sportów młodzieżowych), potwierdza swoje zaangażowanie w budowanie własnego wizerunku biznesowego.

Bukmacher forBET oferuje ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających graczy. Dynamiczny rozwój firmy bukmacherskiej stale umacnia jej pozycję wśród wiodących przedstawicieli branży bukmacherskiej.