Fortuna

2394

Bukmacher Fortuna

  • Strona w języku polskim
  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Mistrzostwa Polski Typerów
  • Ekspert – 5000 złotych w puli
  • Klub Fortuna plus -Nagrody dla lojalnych graczy
  • Błyskawiczne wpłaty 24h/7
  • Sponsor Legii Warszawa
  • Codziennie HIT DNIA lepszy kurs faworyta
  • Aplikacja Mobilna

Pod tym linkiem znajdziesz bonus fortuna dla nowych graczy: https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/bonus/index.html

 Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon

Przedmiotem działalności FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskichna wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. FORTUNA prowadzi działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulaminu gry.

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.

FORTUNA posiada obecnie prawie 600 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników.

FORTUNA to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

FORTUNA to wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w PolsceCzechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE. Jako pierwszy bukmacher w Polsce Fortuna udostępniła swoim klientom usługę Wirtualnych Sportów

FORTUNA nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Z dumą od lat wspieramy FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2010 i wiele innych.

e Fortuna jako legalny bukmacher

Dnia 24 stycznia 2012 roku Fortuna otrzymała zgodę od Ministerstwa Finansów na przeprowadzanie zakładów wzajemnych w Internecie. Otrzymaliśmy status „Legalnego bukmachera“, a co to oznacza dla naszych Klientów?

Zgodnie z art. 29a ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. Zabronione jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet i uczestniczenie w grach hazardowych organizowanych przez sieć Internet.

Fortuna jako “Legalny bukmacher” prowadzi swoją działalność zgodnie z obowiązującym, polskim prawem. Nie wszystkie firmy bukmacherskie, działające na polskim rynku prowadzą swoją działalność zgodnie z polskim prawem, tzn. nie opłacają podatków, tym samym pozbawiając państwo dodatkowego dochodu.

“Legalny bukmacher” stanowi zaledwie 10% polskiego rynku bukmacherskiego. W przeciwieństwie do nielegalnych, zagranicznych firm zajmujących się zakładami, Fortuna.pl posiada konta bankowe zarejestrowane w Polsce, podlegające polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się między polskimi rachunkami bankowymi. Ponadto, w przeciwieństwie do użytkowników nielegalnej konkurencji, nasi Klienci mogą łatwo i skutecznie składać reklamacje.

Kontakt – Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Bielska 47
43-400 Cieszyn

Fax +48 33/ 858 21 42