Jak grać na Automatach (Maszynach) ?

399

Oto kilka prostych trików, które pomogą Ci grać i starać się wygrać na maszynach (automaty do gry).

Automaty do gry, zwane również slotami do gry, są jedną z najpopularniejszych gier w kasynach stacjonarnych i internetowych.

Ludzie, którzy chodzą do kasyna po raz pierwszy, zazwyczaj wybierają maszyny. Dlaczego? Ponieważ są one łatwe i możesz nauczyć się grać na nich szybko. Spójrzmy prawdzie w oczy: nie musisz mieć wielkiego analitycznego umysłu i wieloletniego doświadczenia, aby dobrze się bawić grając na maszynie.

Jak grać na maszynach?

Gracze grają na maszynach, wkładając monety lub banknoty do snu, a następnie ciągnąc za dźwignię lub naciskając przyciski – w zależności od typu maszyny.

Kiedy maszyna zostanie zwolniona, pewne symbole zaczną pojawiać się po kolei na każdym ekranie maszyny w danym momencie – to one zadecydują, czy była to szczęśliwa gra, czy też nie.

Nawet jeśli celem gry jest wygrać sporo pieniędzy, zazwyczaj kończymy z małą wygraną lub bez wygranej. Jeśli jesteś graczem, na pewno zastanawiałeś się, jak wydostać pieniądze z maszyny.

Jak pokonać jednorękiego bandytę? Jak wygrać z maszyną? Najlepsze rady

Jaka jest najlepsza rada dla wygranej na maszynach? Jakie są skuteczne sposoby odniesienia się do wygranej?

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie takie pytania – przeczytaj więcej. Dzisiaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi!

Tak, istnieje kilka bardzo prostych wskazówek dotyczących maszyn. Żadna z nich nie gwarantuje Ci jackpota, który zmieni Twoje życie, ale te wskazówki mogą sprawić, że wygrasz wystarczająco regularnie, aby zostawić kasyno z uśmiechem na twarzy.

Dzisiaj podzielę się kilkoma sekretami na temat maszyn. Pomogą Ci stać się lepszym graczem i wygrać pieniądze na maszynach.

Sloty, Rada #1: Odpowiedz na te pytania

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić grając na maszynach, jest zrozumienie maszyny. Zanim włożysz w to pieniądze, odpowiedz na następujące pytania:

  • Czy jest to maszyna z prawdziwie obracającymi się bębnami, czy maszyna wideo?
  • Jakie symbole są wyświetlane na maszynie?
  • Czy jest tam dźwignia lub przyciski?
  • Czy jest stały lub progresywny jackpot – stały jackpot to taki, który jest z góry określony, progresywny rośnie jak kumulacja w lotto – im więcej osób gra, tym wyższy jest jackpot, dopóki ktoś nie trafi)?

Sloty, Rada #2: Graj małe

Po otrzymaniu tych informacji i zapoznaniu się z zasadami działania maszyny, należy wziąć pod uwagę następujące kryteria.

Po pierwsze, wybierz maszynę z najmniejszym jackpotem, ponieważ im mniejszy jackpot, tym łatwiej jest wygrać.

Jak mówi powiedzenie, ocean składa się z małych kropel wody. W ten sposób można wygrać duże wypłaty – wygrywając wiele gier z małymi jackpotami. Szczerze mówiąc, jest to najważniejsza rada dla maszyn.

Sloty, Rada #3: Nie bądź (zbyt) oszczędny

Jeśli to możliwe, spróbuj zagrać na “najdroższej” maszynie do gry w kasynie, ponieważ zapewni Ci ona najwyższe wypłaty.

Poza tym, postaraj się grać z maksymalną możliwą kwotą zakładu, ponieważ zwiększa to Twoje szanse na wygraną. Jeśli grasz w progresywne sloty, musisz grać w maksymalne zakłady – w przeciwnym razie nie będziesz w stanie trafić jackpota.

Pamiętaj: Kiedy idziesz do kasyna, rozejrzyj się uważnie i wybierz maszynę, która oferuje najwyższe wypłaty i jackpoty.

Sloty, Rada #4: Wybieraj popularne maszyny

Spróbuj wybrać maszyny, które płacą częściej niż inne. Zazwyczaj umieszczane są one w wyraźnie widocznych miejscach, przyciągając uwagę graczy.

Sloty, Rada #5: Przyjrzyj się wypłatom

Zawsze staraj się wybrać maszynę z wyższym procentem wypłat i wyższymi jackpotami. Jeśli grasz na maszynie z 70% wypłatą i 98% inną, jedna wygrana na 98% maszynie będzie większa niż dwie na maszynie z 70%.

Jeśli nie jesteś pewien co do swoich wypłat, zawsze możesz zapytać pracowników lub po prostu wyszukać w Google.

Sloty, Rada #6: Ustaw swoje limity

Zawsze ustawiaj kwotę, którą możesz stracić i kwotę, którą chcesz wygrać. Kiedy wygrasz, odejdź od maszyny i świętuj. Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie szczęście zwróci się przeciwko Tobie i stracisz wszystko.

Z drugiej strony, jeśli stracisz kwotę, którą sobie ustawiłeś, nie graj już tego dnia. Jeśli szczęście nie jest dobre dla Ciebie, przestań grać. Nie spiesz się albo stracisz wszystkie swoje pieniądze.

Sloty, Rada #7: Zostaw kartę kredytową w domu

Zawsze staraj się zostawić karty kredytowe i debetowe w domu, aby nie przekroczyć kwoty, którą możesz stracić. Uwierz lub nie, jest duża szansa, że zagrasz znacznie więcej, jeśli masz przy sobie kartę kredytową.

Mówiąc wprost, zostaw karty w domu, weź jak najwięcej gotówki, którą możesz stracić. W ten sposób będziesz bezpieczny i będziesz mógł skupić się tylko na grze.

Podsumowanie – Jak grać na automatach

Podzieliłem się z wami kilkoma prostymi i użytecznymi sztuczkami i poradami dotyczącymi maszyn. Chociaż są naprawdę proste, pomogą Ci wygrać, ale oczywiście nie gwarantują wygranej.

Pamiętaj, zawsze używaj mózgu, kiedy siedzisz, nie graj zbyt grubo – przecież chodzi o zabawę i przyjemność!