Jak grać u bukmachera żeby wygrywać ?

692

Jak grać żeby wygrywać ?

W tym dziale pokażemy w jaki sposób grać żeby zarabiać, bo nie jest to takie trudne jak się niektórym wydaje. Wystarczy zacząć stosować się do rzeczy opisanych poniżej i na rezultaty długo nie będzie trzeba czekać.

Zadanie ułatwiają nam sami bukmacherzy przez swoją niemądrą politykę personalna o czym napisałem już po części w dziale „o nas”

Dlaczego więc łatwo ograć bukmacherów

– u większości bukmacherów brak jest profesjonalnych analityków a jedynie tzw kopiarki, które bez pomocy programów typu betradar czy betsolutions(platforma przeznaczona dla branży bukmacherskiej są jak dzieci we mgle)

– platformy typu Betradar czy Betsolution to tylko automaty, które bez obsługi profesjonalnych analityków można łatwo ograć przy niektórych sportach(ligach)..

Dlaczego kadra zarządzająca pozwala na taka politykę kadrową odpowiedzi jest wiele:

– boja się o własne stołki ponieważ sami sa niekompetentni,

– pragną władzy i dlatego chcą mieć kontrole nad ludźmi poprzez przywiązanie ich do pracy w biurze(Malta, Gibraltar)

– firmy co prawda muszą być w krajach takich jak Malta czy Gibraltar ze względu podatkowych ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby analitycy pracowali z domów.

Po pierwsze mieli by fachowych pracowników,

Po drugie wyniki w domu są dużo lepsze niż w biurze ponieważ nic człowieka nie rozprasza.(sprawdzone)

Zaoszczędzili by na kosztach opłacania biura.

Skoro już wiemy, że ludzie w branży bukmacherskiej często są niekompetentni i nie potrafią liczyć to teraz powiedzmy w jaki sposób możemy to wykorzystać.

Dlaczego polecam granie na live a nie w sportsbooku.

Zastanawialiście się może czemu inne są limity na zdarzenia sportowe na żywo inne w sportsbooku(prematch)

Dlaczego limity różnią się również ze względu na dysyplinę sportową a także ze względu ligę

Przykładowo duże limity są na live na piłkę nożną ale będą się one znacząco różniły w przypadku ligi mistrzów, hiszpańskiej czy niemieckiej niż w przypadku ligi orientalnych, juniorów czy kobiet. Te ligi maja zadania głównie martketingowe w celu zaoferowania jak najszerszej oferty.

Oczywiste staje się reklamowanie przez bukmacherów na jak najszerszą skalę bonusów na mistrzostwa świata, europy, liga mistrzów, gdyż na tym najwięcej zarabiają bukmacherzy ze względu na fakt, że są to zdarzenie popularne i łatwo oszacować kursy.

Dlaczego inne limity są w sportsbooku a dużo wyższe na live. Odpowiedz jest prosta. Ponieważ do czasu rozpoczęcia meczu kursy już zweryfikuje rynek przez odpowiednią korektę kursów spowodowaną zagraniami profesjonalnych graczy. Na szczescie owi gracze, również zaczynają tą zależność dostrzegać, dzięki temu, że mogą zagrać za stawkę dużo wyższą na live nie psując przy tym rynku pozostałym graczom. Jednoczmy się w słusznej sprawie a wszyscy będziemy zarabiać

Różne są też marze stosowane przez bukmacherów, które nie jednokrotnie też zależą od sportu/dysypliny

Więc podsumujmy

– gramy na live

– wybieram mniej popularne sporty z mała płynnością takie jak skoki narciarskie, biegi, lekkoatletyka, kombinacja norweska, żużel, biatlon bądź też dysypliny bardzo dynamiczne typu piłka ręczna siatkówka koszykówka, gdzie trudno jest oszacować kurs na zdarzenie, bądź też jeśli już preferujesz piłkę nożna to wybieraj ligi orientalne, amatorskie, juniorów, kobiet najlepiej z duża ilością bramek bo je zdecydowanie najtrudniej oszacować

Jeśli staniesz się ekspertem jednym z tych spotów oraz dołożysz trochę wiedzy z matematyki, będziesz w stanie grać valuebet a to w konsekwencji zagwarantuje Ci sukces.

W pozostałych artykułach umieszczonych w poradniku bukmacherskim opiszemy m.in takie zagadnienia jak:

– valuebet i dlaczego jest to jedyna skuteczna metoda, która pozwala uzyskać przewagę nad bukmacherem

– co to są surebety i czy na pewno warto je grać

– dlaczego tak popularna progresja prowadzi do bankructwa,

– jak nie narażać się na limity oraz w jaki sposób bukmacherzy kategoryzują graczy i nakładają limity.

– z jakich narzędzi korzystają bukmacherzy i jakie są ich wady,

– dlaczego niekiedy nie warto korzystać z bonusów bukmacherskich