Jak postawić pierwszy zakład?

852

Mój pierwszy zakład bukmacherski

Typowanie wyników sportowych przez Internet to dziś najwygodniejsza forma wnoszenia zakładów – wystarczy dosłownie kliknąć. Oczywiście w celu wniesienia zakładu online niezbędne jest posiadanie u bukmachera internetowego konta gracza z odpowiednimi środkami pieniężnymi (depozytem).

Jak postawić pierwszy zakład?

Postawienie zakładu u bukmachera internetowego naprawdę nie jest trudne. Wystarczy tylko uważnie i ze zrozumieniem czytać wyświetlane komunikaty krok po kroku.

Krok 1.Zarejestruj się.
Krok 2.
Zaloguj się do swojego konta, używając nazwy użytkownika oraz hasła.
W lewej części serwisu wybierz odpowiednią dyscyplinę sportową
Krok 3.
Zaznacz jeden lub większą liczbę swoich typów. Zostaną one automatycznie
umieszczone w koszyku zakładów
Krok 4.
Wybierz odpowiedni rodzaj zakładu (pojedynczy, akumulator lub systemowy) poprzez
wprowadzenie odpowiedniej stawki przy właściwym polu rodzaju stawki.
Krok 5.
Zatwierdź wybrany zakład.

Formy zakładów bukmacherskich

  • Zakład prosty

Jest to zakład zawarty na jedno konkretne zdarzenie sportowe. Kupon z takim zakładem jest wygrany w momencie poprawnego trafienia wytypowanego zakładu. Aby wytypować tego typu kupon należy wybrać (z dostępnych na stronie) dowolne wydarzenie sportowe a następnie kliknąć w zakład wraz z widocznym przy nim kursem.

  • Zakład AKO

Jest to kupon składający się z minimum dwóch, a maksymalnie 32 zdarzeń na jednym kuponie. Kupon z takim zakładem jest wygrany w momencie poprawnego trafienia wszystkich wytypowanych zakładów. Aby wytypować tego typu kupon należy wybrać (z dostępnych na stronie) dowolne wydarzenia sportowe a następnie kliknąć w zakład wraz z widocznym przy nim kursem.

  • Zakład systemowy

Jest to kupon składający się wielu zdarzeń  dopuszczający możliwość złego wytypowania jednego (lub więcej) z nich nie tracąc jednocześnie szansy na wygraną. Dzieli się na dwa rodzaje : zakład systemowy i zakład systemowy – blokowy.

Zwykły zakład systemowy może mieć do kilkunastu zdarzeń na jednym kuponie. Każde następne zdarzenie powoduje dodanie tzw „Pewniaka”, którego złe wytypowanie powoduje nietrafienie całego kuponu. Maksymalna ilość zdarzeń na kuponie wraz z „pewniakami” to 32. W zakładzie systemowym typujemy ile kombinacji minimalnie musi zostać trafionych aby kupon został wygrany – np 5 z 14 oznacza że spośród wszystkich kombinacji wygenerowanych systemowo, aby kupon był wygrany musi być poprawnie trafionych minimum 5. Możliwa wygrana na kuponie pokazuje kwotę potencjalnej wygranej w przypadku trafienia WSZYSTKICH kombinacji.