Jak unikąć limitów bukmacherskich ?

655

Jak unikąć limitów

Limity bukmacherskie – infografika

Niestety, ale w obecnym czasie nie można uniknąć na dłuższa meta imitów od bukmacherów. Osobiscie dostalem od każdego u którego grałem.(nawet od pinnacle który okresla sie obecnia mianem bukmachera bez limitów).

Pewnym rozwiązaniem są giełdy zakładów bukmacherskich, ale niestety nie oferują często interesujących mnie zdarzeń sportowych.

Do łatwiejszego dokonywanie limitów bukmacherzy kategoryzacja graczy (co opisałem w osobnym dziale).

Inne limity występują na zdarzenia na żywo (dużo wyższe) niż na mecze w sportsbooku.

Różnią się również w zależności od sportu jak również od poszczególnej ligi(im bardziej popularne i rynek jest płynny tym są większe bo łatwiej oszacować bądź skopiować kurs:)

Występują również limity ze względu na kraj zamieszkania (mimo iż jest to jawna dyskryminacja to bukmacherzy niestety dyktują warunki)

Wynika to z zamożności społeczeństwa.Im bogatszy kraj tym te limity są zazwyczaj wyższe, bowiem tam gracze często obstawiają dla zabawy(na drużynę której kibicują).

Niie maja też potrzeby wyłudzania bonusów poprzez zakładanie kilku kont – stąd często dla nich oferuje się dużo lepsze warunki

Jak wiec starać się omijać limity

  • jeśli zakładamy któreś z rzędu konto u tego samego bukmachera koniecznie używajcie innego adresu IP poprzez korzystanie ze zmiennego IP, serwera proxy, programu szyfrującego VPN (zmienne IP) bądź poprzez korzystanie z urzadzen mobilnych
  • nie zakładać kont na kobiety. Wynika to z faktu że tylko znikomy procent obstawia i od razu jest to konto pod obserwacja.
  • obstawiać zakłady na żywo gdzie limity są dużo większe i trudniej również wykryć iż gracz zagrał valuebet
  • nie grac surebetów
  • od czasu do czasu zagrać tzw głupi zakład(np. parzyste/nieparzyste bądź długi zakład kombinacyjny najlepiej na żywo). WAŻNE – Proponuje to zrobić na początku gry u bukmachera
  • nie wysyłać zakładów do akceptacji (zostają dokładnie sprawdzone przy pomocy Betradara)
  • nie obstawiać za maksymalne stawki.