Kurs Franka szwajcarskiego ( CHF/PLN) – Wykres, notowania

frank szwajcarski kurs

3188

Aktualne kursy walut i cena franka szwajcarskiego CHF/PLN. Bądź cały czas na bieżąco! Poniżej przedstawiamy aktualne notowania franka szwajcarskiego

polski złoty PLNFrank (frank szwajcarski) / PLN (polski płoty)frank szwajcarski CHF

block.
Click edit button to change this html

Waluta: Frank szwajcarski

Szwajcaria i szwajcarzy wszystkim dziś kojarzą się z precyzją i porządkiem. Jednak do połowy XIX wieku nie wszystko chodziło tam, zgodnie z przysłowiem, „jak w szwajcarskim zegarku”.

Frank szwajcarski w odpowiedniej cenie

Frank, dzięki sztywnej polityce finansowej, był walutą często wybieraną przed kredytobiorców. W okresie kryzysu finansowego porzucono minimalny kurs wymiany euro na franka szwajcarskiego. Teraz kurs franka i jego wahania są kluczowe dla osób, które zaciągnęły kredyty w CHF. MonitorFX pozwala Ci sprawdzić i porównać średni kurs franka aby wymienić go po korzystnej cenie. Giełda wymiany walut jest prosta i bezpieczna. Aktualny kurs franka sprawdzisz na górze strony. Znajdziesz tam informacje na temat kursu średniego. Jeżeli zastanawiasz się, czy wymienić pieniądze teraz, sprawdź wykres notowań CHF. Dostarczamy Państwu informacji oraz sposobu na korzystny kurs franka szwajcarskiego.

Kupowanie i sprzedawanie  franka online:

Dzięki brokerom online możesz kupować i sprzedawać franka szwajcarskiego (CHF) bezpośrednio w internecie i na żywych wykresach, bez konieczności fizycznego posiadania waluty. Jest to świetny sposób na wykorzystanie zmian kursów, aby zarobić pieniądze samemu podejmując decyzje inwestycyjne czy postawić na wzrost czy na spadek cen franka.

Frank Szwajcarski CHF