Strategia obstawiania hokeja

1000

Strategia obstawiania NHL na żywo

Zakłady na NHL należą do najpopularniejszych w naszym serwisie, co nie jest szczególnie zaskakujące, jeśli weźmiemy uwagę szybkie tempo rozgrywek i poziom umiejętności zawodników. W Pinnacle można zawierać zakłady nawet wtedy, gdy na lodowisku wciąż trwają zmagania. Najczęściej walka związana jest krążkiem, ale czasem przechodzi w bijatykę na pięści. Dowiedz się więcej o szczegółach zakładów na żywo oraz podstawowej strategii zakładów na NHL.

Obstawianie NHL na żywo: Szczegóły

Po rozpoczęciu dowolnego meczu NHL gracze mają możliwość postawienia następujących zakładów podczas przerw:

W 1. i w 2. przerwie:

  • Jeden zakład z handicapem
  • Jeden zakład moneyline
  • Jeden zakład na sumę

Nie oferujemy kursów na żywo po zakończeniu trzeciej tercji w meczach z wynikiem remisowym oraz pomiędzy dogrywką i rzutami karnymi.

W wybranych meczach wysokiej rangi, szczególnie w fazie pucharowej, oferta może zostać urozmaicona nawet o trzy handicapy alternatywne oraz zakłady na sumę.

Jak dla wszystkich kursów Pinnacle marże ustalone są na bardzo konkurencyjnym poziomie i wynoszą zaledwie 4%, czyli 16 centów w systemie kursów amerykańskich (-108/-108). Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej.

Limity również nie odbiegają od poziomu, do jakiego przyzwyczailiśmy naszych klientów, i będą oscylować wokół wartości podanych poniżej. Mogą one ulec zmianie w zależności od meczu oraz zostać podwyższone w fazie pucharowej.

  • Handicap – 1500 USD lub równowartość w walucie lokalnej
  • Moneyline – 3000 USD
  • Suma – 1500 USD
  • Oferujemy zwiększone limity na mecz wieczoru.

Strategia obstawiania NHL na żywo

Postawienie na NHL na żywo może stanowić dodatkowy zastrzyk emocji towarzyszących obserwowaniu rozgrywki. Ale zakłady na żywo mają też inne zalety. Hokej na lodzie jest szybki, żywiołowy i pełen adrenaliny. Czy istnieje lepszy sposób, by w pełni poczuć emocje rywalizacji, niż próba przewidzenia wyniku spotkania za pomocą zakładu na żywo?

Hedging

Metoda polegająca na stawianiu zakładów na obie strony rywalizacji w celu skorzystania z rozbieżności w kursach lub ograniczenia strat.

Wiedza wykorzystana przy zawieraniu zakładu przed meczem, dotycząca na przykład taktyki, ustawienia czy formy drużyn, może się wyklarować niedługo po rozpoczęciu meczu. Dlatego zakłady na żywo umożliwiają zweryfikowanie przedmeczowych założeń na temat przebiegu spotkania.

Zakłady na żywo na NHL mogą być nie tylko alternatywą, ale również znakomitym dodatkiem do zakładów standardowych. Załóżmy, że stawiasz przed meczem na zwycięstwo drużyny Leafs z Kings w regulaminowym czasie gry. Okazało się, że Twój faworyt uzyskał prowadzenie 2:0 w pierwszej tercji. Możesz zastosować hedging, stawiając na Kings po nowym, dużo wyższym kursie. Strategia ta działa znakomicie w zakładach z handicapen, moneyline i na sumy.

Kluczem do skutecznego obstawiania NHL na żywo jest poznanie mentalności rywalizujących drużyn. Na przykład, zespół tracący jedną bramkę pod koniec spotkania może zdjąć bramkarza i zastąpić go napastnikiem. Częściej jednak, zamiast do gola wyrównującego, prowadzi to do kolejnej bramki drużyny prowadzącej. Informacja ta może okazać się użyteczna dla graczy zainteresowanych handicapami -1,5 stawianymi w drugiej przerwie wyrównanych pojedynków.

Bardziej doświadczeni obstawiający mogą wykorzystać zakłady na żywo na NHL w celu stawiania skorelowanych zakładów bazujących na zależnościach pomiędzy ich trzema podstawowymi typami oraz znalezienia okazji do zastosowania arbitrażu.