Zakłady bukmacherskie STS – Star-Typ Sport

3151

Firma Star-Typ Sport w skrócie STS powstała w 1997 roku. W roku 2011 Star-Typ Sport jako pierwsza firma bukmacherska w Polsce złożyła w Ministerstwie Finansów RP wniosek o wydanie koncesji na prowadzenie zakładów przez internet. Star-Typ Sport prowadzi swoją działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP, tym samym jest legalnym bukmacherem.

Zezwolenie na przyjmowanie zakładów w Internecie wydane 21 lutego 2012 r.

 • Dyscyplin sportowych – 29
 • Live betting – Tak
 • Mobile betting – Tak
 • Live streaming – Tak
WITRYNAwww.sts.pl
SIEDZIBAPOLSKA
ROK ZAŁOŻENIA1997
LICENCJA 
RODZAJE KUPONÓWSINGIEL
AKO
MAXIKOMBI
MIN. DEPOZYTbrak
MAX. DEPOZYTbrak
MIN. STAWKA2 PLN
MAX. STAWKAbrak
MIN. WYPŁATA1 PLN
MAX. WYPŁATA500 000 PLN (z 1 kuponu)
WPŁATYDotpay,
PayU,
Tpay,
BLIK,
karta kredytowa;
Skrill;
Netteller;
Paysafecard
Wpłata gotówkowa w punkcie stacjonarnym.
LIVE BETTING
APLIKACJA MOBILNAiOS / Android
OBSŁUGA KLIENTALiveChat 24/7
formularz kontaktowy 24/7
E-SPORT
DOSTĘPNE GRYCounter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft 2, StarCraft Broodwar, Smite
SZYBKA REJESTRACJATAK
CECHY KONTA TYMCZASOWEGOKONTO TYMCZASOWE w STS:
– Rejestracja w mniej niż 1 minutę
– Tylko podstawowe dane osobowe
– Bez skanu dowodu osobistego
– Limit wygranej 500 tys. zł
– Limit stawek: 5000 zł
– Nieograniczona ważność konta
– Brak maksymalnego depozytu

+ Załóż konto stałe aby odblokować limity
POZOSTAŁE UDOGODNIENIAWirtualne sporty
Cash-out
Bezpieczny Kupon
Programy Lojalnościowe
STS TV
Magazyn STS
BetGames

Rejestracja – jak założyć konto w STS-ie?

Możesz założyć konto w STS online i w punkcie stacjonarnym. Podobnie jak w przypadku każdego licencjonowanego bukmachera online, aby móc korzystać ze zweryfikowanego konta, należy przesłać kserokopię dowodu osobistego, numeru konta bankowego, podstawowych danych osobowych i numeru telefonu. W przypadku rejestracji w punkcie stacjonarnym wystarczy okazać dowód osobisty, podać numer konta bankowego i wypełnić formularz rejestracyjny.

Dodatkowo, STS wprowadził ostatnio możliwość założenia Konta Tymczasowego, które ma prawie pełną funkcjonalność, jak Konto Stałe. Czym to się różni w tym przypadku?

Zakładając Konto Tymczasowe nie musisz wysyłać skanu swojego dowodu osobistego;
podanie numeru konta nie jest obowiązkowe;
łączny limit cenowy w wysokości 5 tys. zł;
środki mogą być wypłacone dopiero po pełnej weryfikacji danych, tj. przesłaniu skanu dowodu osobistego, numeru rachunku bankowego, adresu i adresu e-mail.

Weryfikacja rachunków otwartych online trwa zazwyczaj 15 minut. W szczególnych przypadkach może zostać przedłużona.

Oferta STS na zakłady

Oferta zakładu pojawi się po lewej stronie ekranu. Na górze znajdziemy zalecane wydarzenia, które są najczęściej wyszukiwane przez graczy. To bardzo przydatna funkcja. Jeśli grasz w Ekstraklasie, nie musimy jej szukać gdzieś na środku listy. Poniżej znajduje się oferta dla wszystkich dyscyplin, z których jest ponad 30, a także zakłady specjalne i rozrywka. STS może pochwalić się nie tylko szeroką gamą dyscyplin, ale także rynkami wydarzeń, zakładami bocznymi i kombinowanymi.

Jeśli chodzi o zakłady na piłkę nożną, jest ich około 100. To bardzo przyzwoity wynik. Oczywiście, im bardziej wartościowy mecz, tym więcej wydarzeń ułoży bukmacher (w przypadku Ekstraklasy jest to około 130 rynków). Zostańmy z Ekstraklasą. STS często wydaje specjalne zakłady na ważne wydarzenia. I tak znajdziemy w jej ofercie m.in. zakłady na: Najlepszy strzelec z minimum 25 bramkami? czy Sosnowiec nie wygra?

Zakłady specjalne są mocną stroną tego legalnego bukmachera. Powinny być podzielone na dwa elementy. Po kliknięciu zakładki „Zakłady specjalne” znajdziesz tam HIT DNIA i SUPER OFERTA. Są to zakłady o podwyższonych kursach, najlepsze w ofercie bukmachera na dany dzień. inne zakłady specjalne to te opisane powyżej, które różnią się od tradycyjnych zakładów na wynik, liczbę bramek, sety lub rzuty rożne. Oprócz zakładów na wydarzenia sportowe STS obejmuje również rozrywkę i politykę. Stawiamy więc na Dancing with the Stars, Fryderyk lub Oscars, ale także na wybory prezydenckie lub lokalne.

Wpłata na konto i wypłata środków

Istnieje kilka sposobów na zasilenie konta STS:

 • płatności online: Dotpay, PayU, tpay; BLIK;
 • karta kredytowa;
 • Skrill;
 • Netteller;
 • Paysafecard
 • Wpłata gotówki w punkcie stacjonarnym.

Wypłaty z rachunku dokonywane są przez system STSPAY. Jest to autorski system wypłat, który działa od 10:00 do 24:00, 7 tygodniowo i obsługuje 12 podmiotów bankowych (np. mBank, ING, PKO BP). Dzięki temu środki z wygranych kuponów mogą zostać przelane na konto bankowe gracza nawet w 15 minut. W przypadku banków nie współpracujących w ramach tego systemu (np. Idea Bank, Pekao SA, Eurobank, BGŻ BNP Paribas) czas zaksięgowania środków na rachunku gracza może wynosić 1-2 dni robocze.

Minimalna wpłata:

 • brak: dla wpłaty gotówkowej i przelewu Tpay;
 • 1 zł: w przypadku wpłaty kartą, PayU, dotpay;
 • 10 PLN: przy wpłatach za pośrednictwem Nettellera;
 • 20 PLN: przy wpłatach za pośrednictwem Skrill.

BUKMACHER, KTÓRY WSPIERA CAŁY POLSKI SPORT

STS to największa polska firma bukmacherska, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych i społeczno-politycznych. Firma została założona w 1997 roku i od tego czasu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając prawie 1300 osób. STS stale inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki czemu zdystansował krajowych konkurentów.

STS świadczy usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 420 nowoczesnych punktów bukmacherskich lub strony internetowej, ale także wersji mobilnej, a także aplikacji dedykowanych dla systemu Android i iOS. Firma stale poszerza swoją ofertę, w tym kolejne zakłady na żywo i umacnia pozycję lidera w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył również własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy 7 dni w tygodniu. Firma oferuje również możliwość oglądania wydarzeń sportowych transmitowanych online – także dla użytkowników urządzeń mobilnych – w ramach STS TV. Każdego miesiąca firma zapewnia transmisje z blisko 2000 wydarzeń sportowych, w tym piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki i innych sportów.

STS aktywnie uczestniczy we wspieraniu rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringowym w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także głównym sponsorem Jagiellonii Białystok i oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogonia Szczecin, Korona Kielce, Cracovia, Górnik Zabrze, Asseco Resovia i Vive Kielce, a także inne kluby i stowarzyszenia sportowe. Z inicjatywy STS powstała także Fundacja Sport Twój Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

STS Legalny bukmacher

STS to największy bukmacher w Polsce. Firma działa legalnie, na podstawie licencji Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymagania polskiego prawa.

Firma działa nieprzerwanie od 1997 roku i ma ok. 50% udziału w krajowym rynku bukmacherskim. Firma zatrudnia około 1300 pracowników w całym kraju. Co więcej, jest to przedsiębiorstwo wyłącznie z polskim kapitałem.

Bukmacher dba o wszystkie fundusze i dane powierzone mu z najwyższą starannością. STS jest odpowiedzialną firmą, która regularnie inwestuje w najnowsze rozwiązania technologiczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników. Firma zaufała – i dzięki temu korzysta z usług – już kilkaset tysięcy osób.

STS kontakt

 • Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie www.sts.pl jest:
 • Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.
 • ul. Porcelanowa 8
 • 40-246 Katowice

Sponsoring STS

 • Reprezentacja Polski www.pzpn.pl
 • Jagiellonia
 • KKS Lech Poznań
 • Pogoń Szczecin
 • Górnik Zabrze
 • Asseco Resovia Rzeszów
 • Korona Kielce
 • Cracovia
 • KSW

Pytania i odpowiedzi w STS

Czy istnieje limit wpłaty dla konta tymczasowego?

Jeśli masz konto tymczasowe w STS, nie masz limitu wpłaty. Suma stawek, na które możesz wejść, nie może jednak przekroczyć 5000 PLN.

Co to jest kupon STS?

Możesz otrzymać kupon STS, jeśli masz już konto u tego bukmachera. STS wysyła kupony do graczy (przez SMS lub e-mail) na różne wydarzenia sportowe. Czy i kiedy otrzymasz taki kupon do wykorzystania w zakładach bukmacherskich, zależy od działu marketingu bukmachera.

Gdzie mogę sprawdzić, czy mój bank obsługuje szybkie płatności STS?

Informacje te znajdują się na stronie internetowej STS w zakładce “Wypłaty”. Wypłatę otrzymasz od bukmachera w ciągu 15 minut, jeśli posiadasz konto w: mBanku, PKO BP, ING, WBK, Alior Banku, Millennium, Inteligo, Orange Finance, T-mobile, Get in bank oraz Noble Bank

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Możesz wpłacić dowolną kwotę, ale minimalna kwota zakładu wynosi 2 zł i musi wynosić co najmniej 1,14. Wypłaty na rachunek bankowy począwszy od 1 PLN.

Czy STS ma specjalne promocje dla Superligi?

Tak. Z uwagi na fakt, że STS jest oficjalnym bukmacherem VIVE Kielce i wspiera polską Superligę, na stronie internetowej można znaleźć promocje związane z polską ligą piłki ręcznej.

Czy STS ma ofertę z wyższymi stawkami?

Tak. Możesz skorzystać z Superoferty lub Hit of the Day. Są to zakłady o zwiększonych szansach, które zmieniają się każdego dnia.

Jak obliczyć, ile mogę potencjalnie wygrać?

Na stronie internetowej STS znajdziesz kalkulator, w którym możesz przeliczyć kursy na konkretne wydarzenia pomnożone przez ustaloną stawkę.

Co to jest zakład MAXIKOMBI?

To zakład systemowy. Oznacza to, że możesz wygrać z możliwością popełnienia błędu.

Mam konto w STS, ale nie mam transmisji na żywo.

Aby oglądać transmisje na żywo, musisz mieć konto u bukmachera STS, ale także obstawić min. 24 godziny przed spotkaniem, które chcemy obejrzeć.

Kiedy ostatni raz najwyższa wygrana u bukmachera STS?

Pod koniec lutego 2019 r. gracz STS umieścił kilka kuponów kombinowanych za około 3 zł każdy, co przyniosło mu łączną wygraną w wysokości ponad 1,25 mln zł.