Co to jest Surebet?

1062

Surebet to zestaw zakładów postawionych na co najmniej dwóch bukmacherów, w którym możemy być pewni wygranej, niezależnie od wyniku meczu.

Surebet powinien być zakładem w 100% pewnym, ale nie jest to przede wszystkim związane z ryzykiem anulowania zakładu przez bukmachera i utraty nawet połowy środków z postawionych zakładów

Dlatego zdecydowanie odradzam granie w surebety z możliwym zyskiem 1-3%. skoro anulowanie bukmacherów staje się normą, obstawianie tego rodzaju zakładów jest obarczone dużym ryzykiem, ponadto jesteśmy narażeni na bezpośrednie limity i koniec gry u bukmachera.

Ta metoda jest zalecana przez wiele stron internetowych tylko w celu zachęcenia graczy do skorzystania z bonusu i powiązania ich z programem partnerskim. Premia nie ma na celu wyłudzania pieniędzy od klientów.

Kto korzysta z surebetów i do czego one służą ?

  • osoby które nie umieją grać value bet.
  • gracze, którzy starają się wykonać niezbędną turę, aby zdobyć bonus od bukmachera, psując rynek,
  • aby osiągnąć mały zysk ze znacznym ryzykiem.

Ryzyko grania surebetow

  • szybkie limity i zaliczenie do kategoria gracz SW
  • możliwość zwrotu stawki u bukmachera i wówczas przegrywasz wszystko u drugiego!!!
  • konieczność zainwestowania sporej gotówki oraz możliwości jej utraty w przypadku anulowania zakładu bądź tez odrzucenia lub zrzucenia kursu zwłaszcza przy zakładach na żywo.

Surebet – Przykład

Surebet to system gier, który gwarantuje 100% wygranej. Gra w nią wymaga posiadania kont u kilku bukmacherów. Ten system można polecić przede wszystkim graczom, którzy mają znaczną ilość gotówki. Powód? Prozaiczne, przy małych stawkach wygrane są znikome.

Najprostszym sposobem na zrozumienie zasad systemu jest przykład:

Załóżmy, że stawiamy na mecz: POLSKA – SZWECJA

Po ofercie poszczególnych bukmacherów widzimy, że ustalają oni różne kursy dla danego spotkania:

1X2
Kurs bukmachera A1.608.003.00
Kurs bukmachera B1.507.804.70
Kurs bukmachera C1.458.503.10

Przed obstawieniem zakładu:

  1. Wybieramy najwyższy kurs na każdą z opcji tzn.
Wygrana Polski1.60
Remis8.50
Porażka Polski4.70

2.Zakładamy jaką kwotę chcemy wygrać – powiedzmy 100 PLN

3.Aby obliczyć, na jaką stawkę powinniśmy grać, po prostu podziel kwotę wcześniej zakładanej wygranej przez wybrane kursy:

100/1.60 = 62,50
100/8.50 = 11.76
100/4.70 = 21.28
95,54

95,54 – wkład jaki musimy wnieść w zakład aby wygrać 100 PLN

Powyższy rachunek pokazuje, że za postawienie 62,50 na zwycięstwo Polski, 11,76 na remis i 21,28 na porażkę Polski bez względu na wynik, wygramy 100 PLN. W tym obliczeniu nasz zysk wynosi 4,46.

Należy jednak pamiętać, że istnienie desek surfingowych uwarunkowane są różnicami kursowymi, które często znajdują się w ofercie firm bukmacherskich. Istnieją tylko przy dużych różnicach w stawkach za dane spotkanie. Czasami bukmacherzy oceniają te same wydarzenia inaczej.