System remisowy

1242

Niskie ryzyko a duży zysk to System remisowy

Duże wygrane, stabilna gra to marzenie każdego gracza, im więcej remisów tym szybciej zarabiasz, wcześniej posprawdzaj statystyki i rozpoczynaj zabawę z systemem remisowym, a i nie zapomnij o wysokości marży bukmacherów.

Opis progresji remisowej

Opisywaniu już jakiś czas temu ruletkowy system Martingale dał podwaliny do wytworzenia systemu remisów, stawiamy zwiększając stawkę tylko tym razem obstawiając remisy najczęściej tej samej drużyny.

Jak działa system Progresja remiowa?

Kursy w zdarzeniach na remis są najczęściej w okolicach 3.0. Wybieramy mecz sportowy lub drużynę potencjalnie która w poprzednim sezonie miała wiele remisów i statystycznie masz największą szansę na trafienie remisów.
Ustalamy sobie stawkę początkową np. 5zł którą będziemy sukcesywnie zwiększać za każdym razem w przypadku braku remisu drużyny. Należy dopasować tą stawkę w zależności od naszej całej puli pieniędzy którą przeznaczymy na grę. Nie może ona być zbyt wysoka by przy krótkiej serii niepowodzeń nie utracić wszystkich pieniędzy.
Jeżeli nasza drużyna nie zremisowała w następnej kolejce stawiamy jeszcze raz na remis z tą różnicą, że poprzednią stawkę mnożymy przez 3 i tak do skutku, aż będzie remis a wtedy zaczynamy od stawki początkowej.

Wady i zalety systemu progresji remisowej

Ten system świetnie nadaje się do powiększenia małej sumy np. z bonusów od bukmachera, z niewielkiej kwoty np. 50zł można dojść stosując system do nawet 5000zł i wypłacić. Znam taki przypadek, kiedy znajomy nie mając praktycznie nic pieniędzy, odebrał bonus i tak go właśnie obrócił korzystając z systemy progresji remisów piłkarskich.
Jeśli chodzi natomiast o wady to na pewno czas poświęcony na dobór właściwych zdarzeń i czas wyczekiwania na kolejne mecze jeśli już gramy na jednej drużunie. System przeznaczony dla osób cierpliwych, najweselsze jest jak oglądamy mecz i cieszymy się że nasza drużyna remisuje, ale kto by nie chciał aby nasza kadra co najgorzej tylko remisowała.

 

Ryzyko zależy od poziomów?

Najczęściej gra się maksymalnie 7 poziomów w progresji remisowej. Ustal sobie z góry przed rozpoczęciem gry, ile poziomów będziesz grał i staraj się NIE zmieniać obstawianej drużyny w czasie kolejnych meczów.

Moja opinia

Jeśli będziesz grał na ślepo, bez gruntownego przestudiowania poprzednich sezonów to możesz stracić wszystko, gdyż mamy takie przypadki że niektóre drużyny potrafią i 10 meczy z kolej wygrywać, ale najczęściej to co 3-4 mecz zawsze jest remis i to najlepszych światowych drużyn.

Przykłady zastosowania progresji na remis

1 mecz – stawka 2 zł kurs 3,0 wynik brak remisu
2 mecz – stawka 6 zł kurs 3,0 wynik brak remisu
3 mecz – stawka 18 zł kurs 3,0 wynik brak remisu
4 mecz – stawka 54 zł kurs 3,0 wynik brak remisu
5 mecz – stawka 162 zł kurs 3,0 = 486 zł wynik meczu 2:2 remis i zaczynam od początku.
Tym przykładem przy wkładzie 242 zł mamy zysk na czysto 244 zł