Totalbet

881

Totalbet – bukmacher z polską licencją

Jest w Polsce kolejny nowy bukmacher! Totalbet otrzymał licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich w punktach sprzedaży. To rewelacyjna wiadomość, która pozwala nam wierzyć, że jeszcze w tym roku dostaniemy także bukmachera online.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych w Polsce.

To już dziewiąta spółka, która może legalnie w Polsce urządzać naziemne zakłady wzajemne. Spółka Totalbet jest własnością Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, które są kontrolowane przez Zbigniewa Benbenka – biznesmena od lat związanego z branżą hazardową a także medialną.

Lokale Totalbet

Przy Totalbet nikomu nic nie grozi. Bukmacher rozpoczyna swoją działalność od zakładów naziemnych, na prowadzenie których otrzymał licencję w pierwszej kolejności. Na razie nie ma jeszcze możliwości uruchomienia w pełni funkcjonującej strony, by przyjmować zakłady online, ale jest to już tylko kwestia czasu.

Zakłady bukmacherskie Totalbet

Nie mamy wątpliwości co do tego, że zakłady bukmacherskie Totalbet będą robić wszystko, aby stanowić jak najmocniejszą konkurencję dla pozostałych, istniejących już bukmacherów. Oczywiście z samymi zakładami naziemnymi nie zadzieje się na rynku zbyt wiele, ale z całą pewnością za jakiś (miejmy nadzieję: niedługi) czas będziemy mogli rozpocząć testowanie Totalbet online.

Sporty w Totalbet

Póki nie zobaczymy więcej, możemy tylko podejrzewać, ale doświadczenie nam mówi, że oferta zakładów sportowych będzie solidna. Polska i światowa piłka nożna, korty tenisowe z całego świata, mecze siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, spotkania hokejowe na lodowiskach, czy nawet pojedynki e-sportowe w halach – tego dokładnie byśmy oczekiwali i spodziewamy się, że właśnie to dostaniemy.

Wirtuale

Zakłady na sporty wirtualne zrobiły się w Polsce popularne odkąd tuzy takie jak STS, Totolotek, czy Fortuna wprowadziły je w swoje oferty. Być może Totalbet postanowi przetestować produkt także u siebie – najpierw w lokalach, a potem na stronie internetowej?

Kiedy ruszy Totalbet.pl?

Być może plan na Totalbet.pl jest podobny, jak w przypadku innego nowego bukmachera, Superbet: uruchomić informacyjną stronę internetową bez możliwości obstawiania, ale za to przedstawiającą pełną ofertę dostępną w punktach przyjmowania zakładów. Na razie dostępna jest plansza informacyjna na totalbet.pl. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno przeczytasz o tym na bettingexpert!

Usługi Totalbet w Polsce

Nasza kryształowa kula zwykle się nie myli. Zauważ, że trafnie przewidzieliśmy wszystkie usługi wprowadzane kolejno przez LVbet i forbet, kiedy pojawili się na naszym rynku niczym przebiśniegi. Widać mamy w biurze herbatę z dobrze poinformowanymi fusami, sprzyjające prądy energetyczne albo po prostu jesteśmy tacy doświadczeni w tej branży.

Nam w sumie pasuje wersja z prądami.

Czego możesz się spodziewać w Totalbet? Kiedy ruszy serwis internetowy, na pewno pojawi się odpowiedni bonus powitalny, promocje, obstawianie na żywo, a także wersja mobilna.

Totalbet bonus powitalny

Nowy bukmacher może uderzyć na 2 sposoby z promowaniem Totalbet: bonus 100% albo darmowy zakład. Co jest lepsze? Wszystko zależy od gracza i jego stylu gry. My oczywiście nie obrazilibyśmy się za jedno i drugie, np. bonus 100% w standardowej ofercie, a darmowy zakład w zamian za kod promocyjny. Totalbet mógłby na to pójść, tak samo, jak np. LVbet!

Totalbet kod promocyjny

Na pewno będziemy starali się wydobyć od Totalbet kod promocyjny (kod bonusowy, kod promocji, jakikolwiek!), a najlepiej taki, który udostępni graczom coś ekstra i na wyłączność. Nie chcemy przesadzać i zapowiadać, co by to było, ale np. freebet za 20 zł byłby bardzo fajny i z pewnością zachęcił wielu nowych typerów do wypróbowania usług nowego bukmachera.

Kto odpowiada za Totalbet

Początkowo miał to być Vitalbet, ale chyba zbyt wielu osobom kojarzyłoby się to z nową marką soków w Kauflandzie albo suplementem diety w aptece. (Tak naprawdę to pewnie nie, tak sobie tylko śmieszkujemy.) Ale jakiś czas przed otrzymaniem licencji wpis w KRS uległ zmianie: nazwa oraz właściciel mają teraz nowe dane.

Nowa marka to Totalbet. Nowy właściciel to Grupa ZPR (Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych), która prowadzi wiele znanych gazet, radiostacji, rozrywkowych stacji telewizyjnych itd. Robi wrażenie! Czy w związku z tym Grupa ZPR ma jakiś plan na kampanie reklamowe dla swojego nowego projektu? Jeśli tak, to będzie musiała pilnować zapisów z ustawy hazardowej, ale o to bylibyśmy spokojni – za Totalbet nie biorą się amatorzy!