Zakłady bukmacherskie na Liczbę Bramek

948

Zakłady bukmacherskie na liczbę bramek

Bardzo skuteczną metodą typowania wydaje się strategia typowania liczby bramek (liczby goli), czyli popularne LB. Starając się dobrać odpowiednie zespoły które według nas zdobędą lub nie zdobędą pewnej ilości bramek, warto wziąć pod uwagę kilka ogólnych obszarów. Głównym czynnikiem jest oczywiście liczba zdobytych bramek.

W tym miejscu warto wspomnieć, że na przykład w niemieckiej Bundeslidze w sezonie 2012/13 każdy mecz z udziałem Bayernu Monachium kończył się zdobyciem przynajmniej jednej bramki, a w aż 52,9% spotkaniach z udziałem Bawarczyków padało trzy lub więcej bramek. Aby być jeszcze bardziej precyzyjnym dodajmy, że aż 65% a więc w prawie dwóch trzecich przypadków kiedy Bayern Monachium grał u siebie, spotkanie kończyło się zdobyciem właśnie trzech lub więcej bramek. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe Bawarczyków, wskaźnik ten wyniósł 41%. Mniej ale również mieliśmy duże szansę, że uda nam się trafić typ LB>2,5.

W zależności od drużyn które biorą udział w meczu, kurs na LB>2,5 wynosi od 1,50 do nawet 2,50. W celu uzyskania jeszcze większych kursów gracze mogą typować większą lub mniejszą liczbę bramek. Choć może się to wydawać ryzykowne, istnieją tendencje , które mogą być wykorzystywane także tutaj. Na przykład Paris St. Germain mimo, iż w sezonie 2012/13 zdominował rozgrywki Ligue 1, to jednak najczęstszy wynik jaki uzyskiwał w tych rozgrywkach brzmiał 1-0. Takim rezultatem kończyło się aż 24% ich zwycięstw, a więc niemal co czwarte spotkanie. Kurs na LB<1,5 wynosi zawsze od 2,50 do nawet 5,00, więc jeśli sprawny typer wybierze odpowiednie spotkanie, to może się na nim nieźle obłowić.

Dla typerów piłki nożnej zakłady na liczbę bramek są jedną z najbardziej ekscytujących opcji typowanie. Nawet jeśli przegra nasz faworyt, ale w tym meczu padnie dobra ilość bramek, odniesiemy zwycięstwo. Zakłady na liczbę bramek są szczególnie popularnie w opcji typowania na żywo. Kursy na liczbę bramek zmieniają się tam bardzo dynamicznie w zależności od wyniku spotkania i czasu jaki pozostał do jego zakończenia.

Już dziś wypróbuj u swojego bukmachera strategię typowania liczby bramek. Na pewno znajdziesz atrakcyjne kursy na poszczególne spotkania, a jeśli będziesz miał trochę szczęścia zgarniesz za nie całkiem sporą sumkę.

Dokładna liczba bramek

Zakład na dokładną liczbę bramek to jeden z najcięższych jakie znam na zakładach sportowych. Przypadek może spowodować, że zakład okaże się trafiony lub nie i bardzo ciężko jest prognozować dokładną liczbę bramek. Jeśli jednak potrafisz to robić to oferowane kursy są bardzo atrakcyjne.

Czy warto grać na liczbę bramek u bukmachera

Moim zdaniem gra na liczbę bramek to jeden z tych zakładów, do których trzeba mieć szczęście i dobrą analizę meczu. Większość graczy nie poradzi sobie w nim najlepiej, ale niektórzy mogą zarabiać w ten sposób bardzo sensowne pieniądze. Jeśli jednak mam być szczery to nie jest to mój ulubiony rodzaj zakładu.