Zakłady Bukmacherskie

445

Zakłady bukmacherskie (zakłady sportowe) jest to rodzaj zakładów losowych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego lub dowolnego innego zdarzenia. Zakłady bukmacherskie przyjmowane są  przez firmy bukmacherskie lub przez osobę zwaną bukmacherem. W zależności od wyniku spotkania zakład może być wygrany, wygrany w połowie, przegrany, przegrany w połowie lub zwrócony. Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie zawarcia zakładu. Obecnie w Polsce istnieje kilka firm bukmacherskich; najbardziej znane spośród nich to: TotolotekSTSFortuna (dawniej Profesjonał), Milenium. Oprócz tego wiele zagranicznych internetowych serwisów bukmacherskich udostępnia strony w języku polskim i oferuje możliwość zawierania zakładów poprzez sieć. W Polsce prowadzenie internetowych zakładów, jak również uczestnictwo w takich zakładach jest legalne w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 165).

Baseball

Boks

Golf

Hokej

Koszykówka

MMA

Piłka nożna

Siatkówka

Krykiet

Tenis

Psychologia zawierania zakładów

Strategia zawierania zakładów

Edukacyjne

Bukmacherzy

Mapa – MonitorFX

Jeśli jesteś w pubie i kłócisz się o to, czy basen jest sportem lub grą, możesz przeczytać naszą sekcję FAQ, która zawiera najczęściej zadawane pytania i argumenty sportowe.

Tutaj omawiamy niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat sportu, w tym historię pierwszego sportu na świecie, najbardziej niebezpiecznego sportu powodującego najwięcej ofiar śmiertelnych, tego, co piłkarze robią po przejściu na emeryturę, historii igrzysk olimpijskich i innych. Zajmujemy się również praktycznymi informacjami, wyjaśniającymi istotne szczegóły, takie jak zasada spalenia lub znaczenie czerwonych i żółtych kartek w piłce nożnej. 

Masz pytanie dotyczące sportu, które nie jest tutaj uwzględnione? Pozwól nam wykonać pracę nóg!