Zakłady na strzelców bramek

641

Zakłady na strzelców goli

Kluczem w typowaniu bukmacherskim jest wiedza, na temat rynku gry, który jest najbardziej opłacalny. Dziś proponujemy wam strategię na bramki. Niezależnie od potencjału drużyn którzy strzelą tydzień, lub też tydzień w tydzień nie mogą zdobyć gola, rynek na bramki zawsze był bardzo opłacalnym rynkiem.

Przed rozpoczęciem danego spotkania, zazwyczaj bardzo atrakcyjnie wyglądają kursy na zdobywcę bramki. Nie jest trudno znaleźć najlepszego strzelca danego zespołu. Dobrym przykładem jest postać gracza Manchesteru United- Robina van Persie’go , który w kolejnych sezonach zdobywał koronę króla strzelców angielskiej Premier Laegue i jest nadal głodny bramek. Mając to na uwadze, wydaje się, że zaznaczenie go jako strzelca bramki w najbliższym meczu Czerwonych Diabłów wydaje się opłacalne.

Warto również zwrócić uwagę, że są gracze, którzy strzelają więcej bramek w meczach u siebie lub na wyjeździe. W tym sezonie Liverpool Luis Suarez , okazuje się być dobrym przykładem człowieka, którego forma jest lepsza w domu niż w delegacjach: 15 ze swoich 20 goli w Premier League zdobył na swoim stadionie na Anfield.

Po zidentyfikowaniu prawdopodobnego strzelca, warto się zastanowić czy bardziej opłacalne będzie postawienie na niego, jako zdobywcy bramki kiedykolwiek, czy jednak zaznaczyć go i postawić pieniądze, że będzie to pierwszy lub ostatni zdobywca bramki w meczu. Posłużymy się wspomnianym już Suarezem. Podczas niedawnego meczu Tottenhamu z Liverpoolem kurs na bramkę Urugwajczyka wyniósł 2,10 podczas gdy stawka na to, że zostanie on pierwszym strzelcem bramki wynosiła aż 4,00.

Taki typ może być też wzmocniony przez zakład że dany gracz zdobędzie dwa lub więcej goli, a nawet hat-tricka. Snajper Liverpoolu w tym sezonie aż w sześciu swoich pierwszych 13 meczach dla Liverpoolu w sezonie 2013/14 zdobywał co najmniej dwie bramki.