Platforma cTrader

3280

Platforma cTrader jest najbardziej innowacyjną, zaawansowaną i rewolucyjną platformą transakcyjną STP/NDD dostępną w branży Forex.

Zaawansowane wykresy

Wykresy to świetny sposób na dzielenie się pomysłami, przykładami handlowymi i strategiami analizy technicznej z innymi inwestorami.

Wiele typów zleceń

Ty decydujesz czy zawierasz transakcję teraz, czy czekasz aż cena osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit.

Integracje

cTrader ma solidny ekosystem zintegrowanych rozwiązań innych firm, dzięki czemu można go szybko i łatwo wdrożyć i połączyć z inną firmą.

Korzyści z posiadania identyfikatora cTrader

  • Pojedynczy zabezpieczony portfel dla wszystkich kont, obszarów roboczych, ulubionych i innych w chmurze.
  • Za pomocą cTrader ID możesz zarządzać swoimi kontami za pomocą natywnego Spotware i platform społecznościowych innych firm .
  • Opublikuj swoje wyniki handlowe za pomocą dobrze znanych usług online, takich jak MyFXBook, FxBlue (wcześniej MT4i) i inne.
  • Dostęp do robotów handlowych, dodatkowa baza wskaźników. Połącz się z ludźmi, którzy specjalizują się w strategiach automatycznego handlu.

cTrader WebTrader

Platforma cTrader na przeglądarkę internetową umożliwia wykorzystanie szybkości działania, transparentności oraz wszystkich funkcjonalności standardowej wersji cTrader na komputer. Otrzymujesz łatwy dostęp z dowolnego miejsca posiadającego dostęp do Internetu z interfejsem identycznym jak platforma cTrader.

cAlgo

Niezwykle wydajna platforma cAlgo umożliwia tworzenie i rozwijanie robotów do handlu automatycznego 'cBotów’ oraz niestandardowych wskaźników analizy technicznej – a wszystko to przy wykorzystaniu języka C#. Najważniejsze cechy cAlgo: