TEFI Ogłasza Hojny Staking APY na Poziomie 512%| Wzrost Ceny Tokena

1266

Cena Tokena TEFI Wzrosła o 150% Pomimo Korekty Rynkowej. TEFI Ogłosiło Hojny Staking APY na Poziomie 512%.

Staking w Telegramie: TedefiBot
Strona internetowa: Tedefi.com

Po dwóch miesiącach cena tokena TEFI, która na początku wynosiła 0,02 USD, wzrosła o 400%. Niektórzy mogliby powiedzieć, że nie był to najlepszy czas na start, ponieważ wkrótce potem miała miejsce duża korekta rynku.

Platforma Tedefi zdołała jednak stopniowo zwiększyć swoją obecność w mediach i trzymać się planu działania, dostarczając cotygodniowe aktualizacje dla projektu Tedefi Telegram Exchange Bot.

W rezultacie, token wykazuje niezwykłą odporność na presję spadkową ze strony rynku. Jego cena wzrosła o 150% tylko w ciągu ostatnich 30 dni.

Strategia długoterminowa

tedefi telegram Celem platformy Tedefi jest stworzenie pierwszego blockchaina dla zdecentralizowanych aplikacji (dApps) portalu Telegram.

Tedefi Exchange Bot to projekt proof-of-concept, który uruchamia blockchain PoSA rozwidlony z BSC w tle za pomocą protokołów oracle, które łączą blockchain z API Telegrama.

Na chwilę obecną eksplorator blockchain i narzędzia dla deweloperów nie zostały jeszcze udostępnione.

Oracles są nadal na etapie rozwoju, a związek z API Telegrama jest używany do objęcia wszystkich funkcjonalności i uczynienia ich tak wszechstronnymi, jak to tylko możliwe.

Dzięki temu programiści będą mieli zapewnioną swobodę tworzenia rynków NFT, gier play-to-earn, giełd, aukcji i wielu innych dApps na Telegramie.

W celu stałego rozwoju społeczności wspierającej platformę i utrzymania ceny TEFI w silnym trendzie wzrostowym do czasu publicznego ogłoszenia głównej sieci, giełda Tedefi będzie regularnie aktualizowana i reklamowana w mediach.

Najnowsze aktualizacje obejmują:

  • Transfery P2P w Telegramie pomiędzy użytkownikami Tedefi;
  • Integrację z Metamask i Trustwallet;
  • Dodanie tokena SHIB jako metody płatności;
  • Program polecający i Bounty Airdrop.

Dodatkowo, Tedefi postanowiło nagrodzić swoich użytkowników dość hojnym programem stakingowym.

Staking v1

Aby zapewnić długoterminowe wsparcie społeczności w dążeniu do stworzenia pierwszego blockchaina dla Telegram dApps, Tedefi przeznaczyło 11 284 000 TEFI na nagrody dla użytkowników za stakowanie ich tokenów.

Zapewni to wzrost wartości TEFI oraz zwiększenie zainteresowania platformą Tedefi.
Staking v1 jest ograniczony czasowo do momentu migracji tokena TEFI z BSC do sieci Tedefi.

Migracja ma nastąpić w drugim kwartale 2022 roku. Dokładna data zostanie ogłoszona w połowie pierwszego kwartału 2022 roku. Wraz z rozpoczęciem migracji staking v1 zostanie zatrzymany, a nagrody wypłacone.

Użytkownicy otrzymają możliwość zdeponowania swoich tokenów na stakingu v2. Ponieważ cena TEFI zależy bezpośrednio od popytu i podaży, najlepszą strategią dla stałego rozwoju społeczności jest stopniowe zwiększanie popytu na token.

Głównym czynnikiem zewnętrznym w zwiększaniu popytu jest obecność w mediach. Strategicznie zaplanowana, pozwala uniknąć wysokiej zmienności, która powoduje niepewność użytkowników i brak zaufania do platformy.

Z tego powodu, plan marketingowy oraz aktualizacje sieci powinny być zgodne z harmonogramem.

Wewnętrzne czynniki, których celem jest zwiększenie cen to m.in. staking, spalanie tokenów w celu stworzenia niedoboru, blokowanie puli płynności, konkursy handlowe i ciągłe aktualizacje systemu.

Aby zachęcić użytkowników do wspierania rozwoju TEFI, platforma przeznaczyła 11 284 000 TEFI na nagrody za staking.

Blokada TEFI zmniejszy presję na spadek cen i przyciągnie nowych użytkowników do platformy do czasu uruchomienia blockchaina Tedefi. Gdy to nastąpi, staking v1 zostanie zakończony.

Następnie, rozpocznie się staking v2, programiści otrzymają narzędzia deweloperskie, a tokeny staną się dostępne publicznie. Nie zabraknie również obszernej relacji w mediach.

Token TEFI będzie wykorzystywany jako paliwo napędowe dla wszystkich nowo tworzonych dApps, obniżek opłat transakcyjnych, kontrolowania mocy i stakowania, co zwiększy jego wartość rzeczywistą.

Jak tworzy się APY?

Przydzielone 11 284 000 TEFI zostaną rozdysponowane proporcjonalnie pomiędzy stakerów. APY będzie przeliczane dla każdych 5 000 000 TEFI, ale ograniczone do 289/367/512% na okres 30/60/90 dni.

Ma to przynieść korzyści osobom, które wcześnie rozpoczęły stakowanie. Na krótko przed datą końcową, okresy 90 i 60 dni zostaną usunięte, a APY ulegnie odpowiedniej korekcie. Niewykorzystane TEFI trafią do puli stakingu v2.

Podsumowanie

Sieć Tedefi jest bardzo obiecującą platformą, biorąc pod uwagę tempo wzrostu Telegramu i innych komunikatorów (np. WhatsApp), które próbują nadążyć za światem kryptowalut poprzez udostępnienie płatności kryptowalutowych w aplikacji.

W przyszłym roku możemy spodziewać się zmiany w dApps i giełdach w tego typu aplikacjach. Telegram ma jednak przewagę: udostępnia API do tworzenia botów, które oferują ogromne możliwości – od gier po giełdy w ramach Telegrama.

Staking v1 to świetny sposób, aby nagrodzić pierwszych użytkowników Tedefi za ich wsparcie na drodze do pierwszego blockchaina, który pozwoli na tworzenie dApps w Telegramie. Nie przegap tej okazji!

Staking w Telegramie: TedefiBot
Strona internetowa: Tedefi.com