Parlay – system ruletki

1479

Parlay – system ruletki

Opis systemu

Wydarzyło się to jednej nocy w kasynie Hacienda w Las Vegas. To kasyno stało na peryferiach Las Vegas, i już długo tam nie stoi. Moje wspomnienie jest jednak ciągle jak żywe. Wtedy zarobiłem pieniądze, dzięki swej nieuwadze.

Położyłem swe żetony na czarny kolor. Potem zwróciłem uwagę na krupierkę, która zafascynowała mnie swą figurą, ruchami, którymi rozkręcała ruletkę, głosem, po prostu wszystkim. Nic z tego nie było jak zwykle 🙂 i jeszcze do tego jeszcze przegapiłem dosłownie kilka spinów (tutaj przeczytasz więcej o darmowych spinach).

Jakie było me zdziwienie, kiedy na miejscu, gdzie położyłem 10 dolarów, znalazłem 160 dolarów. Zostawiłem jej 5 dolarów, podziękowałem i odszedłem z kasyna. Aniżeli to przeczuwałem, było to me pierwsze spotkanie z skutkiem systemu Parlay.

Jak wiemy, w ruletce nadchodzą różne serie. Z reguły staramy się je pokonać. Jednak ten system jest inny, on odwornie – stara się je wykorzystać. Gracz tutaj nie przewiduje,  że padnie czerwony lub czarny, ale że nastanie seria, dwu, trzech czy czterech czarnych czy czerwonych po sobie.

Stawki zostawia wolno leżeć na stole włącznie z wygranymi i korzysta z tzw. Piramidy efektu. Oznacza się to jako reinwestycja lub też „Dabl lub nic!“

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj o ruletce online.

Przykład

Obstawiasz 1 żeton na kolor, wygrywasz, jednak pozostawiasz go by leżał na miejscu, włącznie z wygraną. W kolejnym rzucie ponownie wygrywasz, jednak już dwa dolary. Na płótnie więc leżą 4 dolary.

W następnym rzucie wygrywasz, i pozostawiasz leżeć 8 dolarów. Po raz czwarty ponownie padnie ten sam kolor i tym masz 16 dolarów, chociaż obstawiłeś tylko 1.

Zakończenie i polecenie

Podałem przykład, który wydarzył mi się kiedyś. Dzięki mej nieuwadze zarobiłem fajne pieniądze. Wy jednak bądźcie ostrożni, nie musiało by się to opłacić.

Nie jest polecana żadna konkretna ilość powtórzeń, zależy tylko na kapitale i przygodowym duchu każdego z graczy, jak daleko będzie chętny zajść. Bowiem każdy gracz wie, jak długie niekiedy są serie, i na pewno potwierdzi, że czterokrotnie za sobą padnie numer bez problemów.