Platforma NinjaTrader

1693

NinjaTrader LLC jest firmą odpowiedzialną za oprogramowanie transakcyjne. Firma została założona w 2004 roku i ma siedzibę w Denver (USA). 

NinjaTrader LLC oferuje wraz z NinjaTrader 8, Kinetick i NinjaTrader Brokerage oprogramowanie transakcyjne, źródło danych w czasie rzeczywistym oraz rozwiązanie maklerskie. 

Jeśli chcesz, możesz uzyskać wszystko, od konta, oprogramowania transakcyjnego i źródła danych po internetowe rozwiązanie maklerskie z jednego źródła. 

Dzięki innowacyjnym i przełomowym nowym funkcjom wersja 8 sprawi, że inwestorzy prywatni będą jeszcze lepiej przygotowani na codzienne wyzwania rynków giełdowych i handlu walutami.

Platforma NinjaTrader umożliwia inwestorom dostęp do zaawansowanej technologii, w tym niestandardowe narzędzia i elastyczność wielokrotnie nagradzanego oprogramowania do handlu na rynku kapitałowym.

https://ninjatrader.com

Zakres funkcji jest ogromny, a możliwości wydają się nieograniczone. Oznacza to jednak również, że szczególnie początkujący inwestorzy mogą szybko zatracić się w szczegółach. NinjaTrader ma zintegrowane funkcje przesiewania i skanowania zapasów, a także opcje programowania w języku C # i funkcje automatycznego handlu. 

Odkryj możliwości handlowe

Potężna analiza w czasie rzeczywistym – Łatwo monitoruj setki rynków w oparciu o Twoje predefiniowane warunki, aby klasyfikować, skanować i sortować rynek po każdym po ticku.

Użyj ponad 80 indywidualnych wskaźników, aby lepiej zrozumieć swoje wyniki handlowe.

Śledź największy rynek na świecie za pomocą FX Board, aby czerpać korzyści z ruchów na rynku.

Wykorzystaj dodatkowe narzędzia analityczne, w tym czas i sprzedaż.