System Kaskada

2420

System Kaskada

Kaskada to gra na 4 spiny.
Wygrana: jeżeli wygramy w spinach 1,2,3 lub 4 to powracamy na początek kaskady.
Przegrana w kaskadzie nr 1: przechodzimy do kaskady nr 2 i gramy zgodnie z podaną w tabeli liczbą żetonów. Jeżeli nie wygramy w kaskadzie nr 2 to przechodzimy do kaskady nr 3 i dalej analogicznie.
W przypadku zwycięstwa w kaskadzie nr 2,3 itp. to wracam na początek wygranej kaskady nr 2,3 itp.
System kaskad, to progresja na różnych poziomach.

Sposób gry

Będziesz obstawiał kolory, powiedzmy czarny, sposobem Martingale i liczyć na to, że ten kolor podnie do 4 spinów. Doświadczeni gracze wiedzą, jaki jest przebieg, jednak dla pewności ponownie go naszkicuję:

  1. spin – na początek obstawiasz jeden żeton na kolor czarny, padnie czerwony
  2. spin – stawiasz dwa żetony, ponownie pada czerwony
  3. spin – stawiasz 4 żetony, znowu czerwony
  4. spin – stawiasz 8 żetonów

W przeciągu tych oto 4 spinów mogą nastać 2 sytuacje:

  1. Jeżeli kiedykolwiek w przeciągu tych 4 spinów wygrasz, powracasz na początek, więc do stawki 1 żetonu.
  2. Jeżeli nie wygrasz nawet po 4. spinie, przechodzisz na nowy poziom systemu kaskad.

Co tym myślimy, zaraz się dowiesz….

Poziom kaskad       Wartości żetonów w przeciągu 4 spinów
Kaskada nr 1 1 2 4 8
Kaskada nr 2 2 3 6 12
Kaskada nr 3 3 4 8 16
Kaskada nr 4 4 5 10 20
Kaskada nr 5 5 6 12 24
Kaskada nr 6 6 7 14 28
Kaskada nr 7 7 8 16 32

Na poprzednim przykładzie pokazaliśmy sobie właściwie przebieg w kaskadzie nr 1.

Następny przebieg

Jeżeli w przeciągu 1. kaskady wygrasz, powracasz na jej początek, więc do 1 żetonu. Jeżeli w przeciągu 1. kaskady nie wygrasz, posuwasz się do kaskady nr 2 i tak dalej. W wszystkich kaskadach obowiązują jednakowe reguły jak w 1. kaskadzie.

Ważna notatka

Pamiętaj, że jeżeli w którejkowliek kaskadzie wygrasz, powracasz na początek tej oto kaskady, a nie do kaskady nr 1. Na przykład jeżeli jesteś w 3. kaskadzie, rozpoczęłeś obstawiać 3 żetony. Jeżeli wygrasz kiedykolwiek w tej kaskadzie, nie powracasz do stawki 1 żetonu, ale do 3 żetonów. W tym oto właśnie tkwi siła tego systemu. Serie mogą być długie, jednak system łamie ich do 4 spinów. Każda kaskada rozpoczyna się na wyższej wartości żetonów i jak zapewno wiemy, wygrana często do 4 spinów nadejdzie. Często się również wydarzy, że wygrana nadejdzie kilkukrotnie po sobie w kaskadzie z wyższymi wartościami stawek, coż może doprowadzić do ładnego zysku, bez wygórowanego ryzyka.

Podsumowanie systemu Kaskada

Twardzi rzecznicy Systemu Martingale tutaj na pewno dorzucą, że wartości żetonów povinny być wyższe w kaskadach. Na pierwszy rzut oka, to tak istotnie wygląda. Jednak był by to potem naprawdę klasyczny Martingale z wszystkimi jego zaletami i negatywami. Jakkolwiek może ten oto system wyglądać dziwnie, jego prawdziwy uczynek lepiej zrozumiesz, podczas próby na brudno. Jest to komfortowy system, umożliwiający graczowi, by delektował się grą. Wierzę, że system Kaskada miło zaskoczy licznych graczy.

System Kaskada dotyczy tylko gry na zakłady proste: czerwone/czarne – Colour Bet, parzyste/nieparzyste – Even/Odd, niskie/wysokie – Low/High Number.
Dla pozostałych zakładów: pojedyńczy numer – Straight, dwa numery – Split, trzy numery – Street, cztery numery – Corner, linie – Six Line, Tuzin – Dozen, Kolumny – Column program podpowiada wg systemu a’la Martingale.