Akcje Play

1086

Play – sieć telefonii komórkowej w Polsce działająca od 2007 roku; operatorem sieci jest P4 Sp. z o.o. (do 2005 roku Netia Mobile) należąca do Play Holdings 2 S.Á.R.L. z siedzibą w Luksemburgu i kontrolowana przez Novator Partners z Islandii i Tollerton z Grecji.

Kurs Akcji Play

 

Wykres i notowania Play

Logotyp eToro (zielony)

67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

 

 

Akcje Play prognozy

 

Analiza fundamentalna

 

Sieć PLAY działa komercyjnie od 16 marca 2007 roku. PLAY posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku abonamentowym i przedpłaconym. Już po 7 tygodniach funkcjonowania sieci, z usług PLAY skorzystało 100 tys. klientów.

Usługi PLAY można nabyć w ponad 300 sklepach na terenie całego kraju. Usługi kart PLAY dostępne są w ponad 30 tys. punktów sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju. Sieć PLAY jest zarządzana przez P4 Sp. z o.o.

Dzięki umowie na roaming wewnętrzny z Polkomtelem – operatorem sieci Plus, zasięg sieci Play pokrywa się z zasięgiem sieci Plus. Play stale prowadzi proces technicznej optymalizacji i testowania własnej sieci, aby móc świadczyć usługi w oparciu o swoją infrastrukturę. Działania w tym zakresie zostały podzielone na trzy etapy:

Etap pierwszy: Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Etap drugi: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Kalisz, Kielce, Lublin, Opole, Radom, Rzeszów, Toruń.

Etap trzeci: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Kalisz, Kielce, Lublin, Opole, Radom, Rzeszów, Toruń: Bielsko-Biała, Gorzów Wielkopolski, Nowy Sącz, Olsztyn, Rybnik, Tarnów, Zielona Góra.