Akcje Allegro: Jak je kupić? Czy Warto? Wykres i Notowania

Allegro to od lat największy marketplace działający na polskim rynku. Poznańska spółka odpowiada za 30% rodzimego handlu online. Za jej pośrednictwem działa blisko 150 tysięcy sprzedawców.

Pozycja Allegro jest na tyle silna, że nawet wejście na polski rynek e-commerce światowego potentata, jakim jest Amazon, nie wstrząsnęło marketplacem. Przeczytaj więcej o firmie i dowiedz się, jak kupić akcje Allegro. Czy można na nich zarobić? Sprawdź, zanim stracisz szansę na zysk.

Jak kupić akcje Allegro w 5 prostych krokach

 1. Wybierz najlepszą ofertę: Capital.com.
 2. Załóż konto.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Znajdź akcje Allegro na liście aktywów.
 5. Kup bezpośrednio lub wybierz dodatkowe opcje.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
79.17% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Akcje Allegro: Najlepsze Giełdy [y]

Polecany Broker
Etoro
Załóż Konto

Kontrakty CFD to złożone instrumenty finansowe. Niosą ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 75% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy.

Polecany Broker
Libertex
Załóż Konto

Kontrakty CFD zaliczają się do grupy instrumentów finansowych wysokiego ryzyka. 75% inwestorów traci na nich pieniądze.

Polecany Broker
Capital.com
Załóż Konto

Kontrakty CFD to złożone instrumenty finansowe. Niosą ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzyz powodu dostępu do dźwigni finansowej. 72,6% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy.

Ocena
5.0
4.9
4.7
Ocena w Aplikacji Mobilnej
9/10
8/10
9/10
Min. Transakcja
25€1€1€
Lewar
1:301:301:200
Handel z Dźwignią
Ilość Akcji
2.000+200+2425
Ilość ETFów
250+10+250+
Koszt Transakcji
€0€0€0
Miesięczny Koszt
€0€0€0
Fundusze ETF
0%0,01% - 0,5%0,01-2%
Fundusze
z 0,09%0,1% - 0,5%0,01-2%
CFD
z 0,09%0,01% - 8%0,01-2%
Plan Oszczędności
Copytrader, Stop-lossStop-lossN/A
Krypto
z 0,45%0,4% - 8%0,01-2%
Obligacje
z 0,09%0,1% - 0,5%0,01-2%
Opłaty za Handel
Spread0€Spread
Koszt wypłaty środków
5 USD0€0€
Opłaty za Brak Aktywności
10€ miesięcznie po 3 miesiącach10€0€
Depozyt
Opłaty za przewalutowanie0€0€
Nocna Pozycja CFD
Zmienne opłaty0€0€
Credit Card
Giropay
Neteller
Paypal
Sepa Transfer
Skrill
Sofort

Allegro: Największy w Polsce i 10 na świecie

allegro logo Allegro to obecnie największy polski serwis e-commerce. Jego historia zaczęła się pod koniec lat 90-tych.

Przedstawiciele poznańskiej spółki postanowili stworzyć platformę do handlu w internecie. Pierwowzorem ich pomysłu był eBay, który na zachodzie święcił ogromne sukcesy.

Dzisiaj serwis Allegro.pl to nie tylko najpotężniejszy marketplacce w Polsce, ale również synonim handlu online. Każdego miesiąca, za pośrednictwem portalu sprzedawanych jest 30 milionów produktów.

Znajdują się one w ofercie blisko 150 tysięcy sklepów, które aktywnie prowadzą swoją działalność na Allegro. Za pośrednictwem platformy można kupić aż 90 milionów produktów.

Allegro to już nie tylko rodzimy hegemon, ale także jeden z największych e-commerców na świecie.

W najnowszym rankingu przygotowanym przez serwis ecommercenews.eu serwis zajął 10. miejsce na świecie wśród największych witryn e-commerce. W zestawieniu brano pod uwagę liczbę odwiedzin miesięcznie. Allegro notuje ich ponad 194 miliony każdego miesiąca.

W zestawieniu tym, oprócz Allegro znaleźli się również globalni potentaci, tacy jak Amazon, eBay czy Aliexpress. Co ciekawe, Allegro jest jedynym serwisem z czołowej dziesiątki, który prowadzi swoją działalność w Europie.

Tak mocna pozycja serwisu na światowej scenie platform e-commerce sprawia, że coraz większa liczba inwestorów chce kupić akcje Allegro. Jeśli ty również jesteś w tym gronie, sprawdź nasz krótki poradnik, jak kupić akcje Allegro.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
79.17% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Kurs akcji Allegro

Obecnie kurs akcji Allegro wynosi niewiele ponad 70 złotych za akcję. W szczytowym momencie, kosztowały one blisko 95 złotych. Aktualny wykres znajdziesz poniżej.

Notowania i wykres Allegro

 

Capital.com logotyp

79.17% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.


Analiza techniczna ALE

Gdzie kupić akcje Allego? Zacznij od wyboru brokera online

To ważny krok, na którego wykonanie należy poświęcić trochę czasu. Wybór odpowiedniego brokera nie tylko zapewni ci możliwość wygodnego nabywania akcji, ale również pozwoli uniknąć zbędnych kosztów.

O tym, jak kupić akcje, przeczytasz tutaj.

Oferty poszczególnych brokerów możesz porównać samodzielnie lub skorzystać z zaproponowanego przez nas zestawienia. Jacy brokerzy się w nim znaleźli?

Capital.com – polecany broker internetowy

Capital.com logotyp

Capital.com jest brokerem online, którego polecamy.

Capital.com oferuje ci dostęp do nowoczesnych narzędzi analitycznych. Przekazuje na żywo aktualizacje oraz powiadomienia dla 6000 instrumentów.

Korzystając z usług platformy nie zapłacisz prowizji od transakcji. Założysz konto w PLN, dzięki czemu zaoszczędzisz na przewalutowaniu.

Uzyskasz wiele materiałów edukacyjnych oraz narzędzia do zarządzania ryzykiem, które działają w oparciu o sztuczną inteligencję.

Capital.com gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa i prywatności. Jest regulowany przez FCA, ASIC i CySEC.

Plusy:

 • Brak prowizji od transakcji;
 • Narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję;
 • Gwarancja bezpieczeństwa i ochrony danych;
 • Aplikacja edukacyjna Investmate;
 • Ponad 6100 światowych rynków.

Minusy:

 • Handel wyłącznie za pomocą kontraktów CFD.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
79.17% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

eToro

Logotyp eToro (zielony) eToro to broker, który wysoka pozycję w rankingu zawdzięcza długiej liście zalet. Przede wszystkim oceniają go wysoki eksperci oraz inwestorzy.

Cenią go za szeroką ofertę dostępnych instrumentów finansowych, bezpieczeństwo oraz copy i social trading.

eToro proponuje swoim klientom atrakcyjne warunki współpracy. Broker nie pobiera opłat za pośrednictwo przy zakupie akcji oraz ETF-ów, co jest rzadkością na rynku pośredników.

Za eToro przemawia również fakt, że broker umożliwia, zarówno zakup akcji spółek, jak i kontraktów CFD. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, otrzymujesz dostęp do dźwigni finansowe.

Lewar pozwala na osiąganie wyższej stopy zwrotu z inwestycji. Dodatkowo, inwestorzy korzystający z kontraktów CFD mogą zarabiać na spadkach cen, przez zajmowanie pozycji krótkich.

eToro wykorzystuje siłę inwestowania społecznościowego. Broker udostępnia inwestorom możliwość kontaktu z innymi traderami (social trading), a nawet kopiowania ich giełdowych ruchów (copy trading).

To doskonałe opcje, przede wszystkim dla początkujących inwestorów giełdowych. Dzięki temu mogą korzystać z wiedzy bardziej doświadczonych użytkowników.

Platforma tradingowa eToro jest w 100% bezpieczna. Broker podlega regulacjom kilku instytucji finansowych, na czele z cypryjskim CySEC oraz brytyjskim FCA.

Przeczytaj pełną recenzję eToro!

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

XTB

XTB logotyp Drugim brokerem, którego polecamy z pełnym przekonaniem jest XTB. To najdłużej działający polski pośrednik. Na rodzimym rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 2002 roku – wówczas jeszcze pod nazwą X-Trade Brokers.

Obecnie XTB działa w 17 krajach – między innymi we Włoszech, Wielkiej Brytanii, czy Chinach. Co ważne, klienci brokera uzyskują dostęp aż do 17 rynków, w tym do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

To na niej można kupić akcje Allegro. Tak szeroka oferta przyciąga klientów. W tej chwili XTB ma ponad 300 tysięcy aktywnych użytkowników na całym świecie.

Broker XTB, podobnie jak eToro, oferuje możliwość zakupu rzeczywistych akcji spółek i kontraktów CFD. Dzięki temu inwestorzy zarabiają nie tylko wtedy, gdy wartość akcji spółki rośnie, ale również gdy kurs spada.

W odróżnieniu od eToro, broker XTB pobiera dosyć wysokie prowizje. Dla polskich akcji wynoszą one 0,2%.

XTB jest regulowany przez KNF, FCA, BaFin oraz CMB.

Dowiedz się więcej o XTB!

Jak kupić akcje Allegro?

Zakup akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie jest bardzo prosty. Wystarczy, że wykonasz pięć zaproponowanych przez nas kroków, a akcje największego polskiego serwisu e-commerce trafią do Twojego portfela inwestycyjnego.

Akcje Allegro informacje

Przed zakupem akcji Allegro, warto dowiedzieć się więcej na temat działalności spółki, aktualnego kursu i prognoz na przyszłość.

Allegro, mimo że na polskim rynku e-commerce działa już od ponad 20 lat, giełdowy debiut zaliczyło dopiero w 2020 roku. W dniu otwarcia za jedną akcję Allegro trzeba było zapłacić 70 złotych. Na fali entuzjazmu inwestorów oraz dużego zainteresowania zakupami w internecie, cena akcji Allegro przekroczyła 90 złotych już dwa tygodnie po giełdowym debiucie.

allegro kurs akcji

Obecnie za jedną akcję Allegro należy zapłacić nieco ponad 70 złotych. Kapitalizacja całej spółki wynosi niespełna 74 miliardy złotych.

Eksperci prognozują, że cena akcji Allegro może dalej iść w górę. Już teraz widać trend wzrostowy, po krótkim załamaniu się poziomu cen – spowodowany był wejściem Amazona do Polski. Jak się jednak okazało, obecność globalnego potentata nie tylko nie zaszkodził Allegro, ale nawet wzmocnił jego pozycję. Potwierdza to rosnąca liczba sprzedawców i oferowanych na platformie.

Wśród nowych sprzedawców na Allegro nie brakuje znanych marek. Jedną z nich jest Dada,  marka własna sieci Biedronka.

Dodatkowo Allegro cały czas rozwija własną sieć logistyczną. Buduje między innymi własne punkty paczkowe. Dzięki nim, sprzedawcy działający na platformie mogą oferować niższe koszty dostawy.

Wielu inwestorów interesuje, czy Allegro wypłaca dywidendę. W roku swojego giełdowego debiutu (2020) Allegro nie wypłaciło dywidendy i wiele wskazuje na to, że w 2021 również nie wypłaci.

Rejestracja konta u brokera

zarejestruj się na capital.com Po zebraniu odpowiedniej ilości informacji, pora na zarejestrowanie konta u brokera online. Proces ten nie jest skomplikowany. Omówimy go na przykładzie Capital.com – polecanego przez nas brokera do handlu akcjami.

 1. Na stronie internetowej brokera znajduje się przyciskHandluj teraz”. Kliknij w niego, aby rozpocząć proces rejestracji konta.
 2. W elektronicznym formularzu należy podać podstawowe dane dotyczące konta: nazwę użytkownika, e-mail kontaktowy oraz wybrane hasło. Wymagana jest również akceptacja zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Capital.com oraz akceptacja regulaminu brokera.
 3. Kolejnym krokiem jest podanie danych osobowych. Są to: imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania.
 4. Aby w pełni wykorzystać możliwości konta niezbędne jest potwierdzenie danych. Można to zrobić za pomocą skanu dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania (np. rachunek za media).
 5. Po wszystkim należy wybrać opcję „Rejestracja”.

Aktywacja pełnej wersji konta trwa najczęściej kilkanaście minut.

Wpłata depozytu

Aby móc handlować akcjami, np akcjami Allegro, wpłać depozyt na konto brokera. W Capital.com można to zrobić na kilka sposobów, np. z pomocą karty kredytowej.

wpłata depozytu capital.com

W Capital.com minimalna kwota depozytu wynosi 100 PLN. Taka stawka jest standardem u większości brokerów internetowych.

Zakup akcji Allegro

Ostatnim krokiem jest zakup akcji Allegro. Żeby je znaleźć, użyj wyszukiwarki. Następnie wybierz ilość akcji, którą zamierzasz nabyć i wcisnąć ,,kup”.

Po kilku sekundach, akcje Allegro trafią do twojego portfela inwestycyjnego.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
79.17% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Czy warto kupić akcje Allegro?

giełda akcje kursy forex Na ten moment wydaje się, że zakup akcji Allegro jest znakomitym pomysłem. Spółka ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku e-commerce.

Od lat sprzedając miliony produktów każdego miesiąca. Co ważne, z miesiąca na miesiąc przybywa również sklepów internetowych, które korzystają z tego marketplacu.

W ostatnim czasie urosło nie tylko Allegro, ale przede wszystkim cała branża e-commerce. Pandemia Covid-19 sprawiła, że więcej osób decyduje się na zakupy w kanale online. Jeśli ten trend się utrzyma, to wartość akcji platformy będą dalej rosła.

Przeczytaj czym są akcje i poznaj ich rodzaje.

Mimo że Allegro jest branżowym liderem, to dalej inwestuje ogromne środki w swój rozwój. Mamy na myśli przede wszystkim rozbudowy nowych kanałów logistycznych. Ich ważną częścią mają być punkty paczkowe.

Docelowo może to znacząco obniżyć koszty dostawy produktów, co przyczyni się do większej konkurencyjności sprzedawców na Allegro.

Nie jest jednak tak, że można wskazać jedynie argumenty przemawiające za zakupem akcji Allegro. Branża, w której działa platforma jest mocno konkurencyjna. Coraz odważniej o polski sektor e-commerce upominają się światowi giganci.

Największy z nich, czyli Amazon już zaczął działać w Polsce. Póki co, firma Jeffa Bezosa przegrywa walkę z polską spółką. Jednak trudno wskazać, które przedsiębiorstwo wygra w dłuższej perspektywie.

Pewnym ryzykiem dla cen akcji Allegro jest również możliwe wyhamowanie branży e-commerce. Obecnie znajduje się w najlepszym położeniu w historii, głównie za sprawą pandemii koronawirusa.

Niewiadome, jak będzie wyglądała dynamika jej rozwoju, gdy świat wróci do rzeczywistości, sprzed pandemii.

Grupa Allegro – co wchodzi w jej skład?

grupa allegro Ogromną siłą akcji Allegro jest fakt, że w skład grupy wchodzi nie tylko najpopularniejszy polski serwis do handlu online.

Obecnie są to również: porównywarka cen Ceneo.pl oraz serwis do sprzedaży biletów eBilet. Od niedawna do grupy Allegro należy również polski fintech FinAi.

5za Rok
5za Rok
Uporządkuj wg

5 Brokerzy spełniający twoje kryteria

Metody Płatności

Parametry

Support

Ocena

1 lub lepiej

Aplikacja Mobilna

1 lub lepiej

Koszt Transakcji

20 €

Opłaty Roczne

20 € za Miesiąc
Polecany Broker
320 Nowi użytkownicy dzisiaj

Ocena

Opłaty (za 12 miesięcy)
10.00 €
Zalety
 • Dostępne 142 pary walutowe
 • Dwie platformy handlowe do wyboru
 • Dostęp do funkcji stop loss
Koszt Transakcji
Opłaty Roczne
Aplikacja Mobilna
9/10
Parametry
CFDFundusze ETFFunduszeKryptoAkcje
Metody Płatności
Karta KredytowagiropayNetellerPrzelew SEPASkrillNatychmiast

Informacje o Koncie

Konto z
20€
Depozyt
0€
Fundusze ETF
250+
Opłaty za Brak Aktywności
0€
Lewar
1:200
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
1€
Akcje
2425
Opłaty za handel
Spread
Koszt wypłaty środków
0€

Opłaty za Transakcję

Obligacje
0,01-2%
CFD
0,01-2%
Krypto
0,01-2%
Fundusze ETF
0,01-2%
Fundusze
0,01-2%
0€
Akcje
0,01-2%
320 Nowi użytkownicy dzisiaj
Opłaty (za 12 miesięcy)
10.00 €

Kontrakty CFD to złożone instrumenty finansowe. Niosą ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzyz powodu dostępu do dźwigni finansowej. 72,6% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy.

Informacje o Koncie

Konto z
20€
Depozyt
0€
Fundusze ETF
250+
Opłaty za Brak Aktywności
0€
Lewar
1:200
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
1€
Akcje
2425
Opłaty za handel
Spread
Koszt wypłaty środków
0€

Opłaty za Transakcję

Obligacje
0,01-2%
CFD
0,01-2%
Krypto
0,01-2%
Fundusze ETF
0,01-2%
Fundusze
0,01-2%
0€
Akcje
0,01-2%

Ocena

Opłaty (za 12 miesięcy)
0.90 €
Zalety
 • Brak prowizji od handlu funduszami ETF i akcjami
 • Nieograniczony wolumen obrotu
 • Darmowy dostęp do analiz eksperckich
Koszt Transakcji
Opłaty Roczne
Aplikacja Mobilna
9/10
Parametry
ObligacjeCFDKopiuj PortfolioFundusze ETFFunduszeKryptoAkcje
Metody Płatności
Karta KredytowagiropayNetellerPayPalPrzelew SEPASkrillNatychmiast

Informacje o Koncie

Konto z
200€
Depozyt
Opłaty za przewalutowanie
Fundusze ETF
250+
Opłaty za Brak Aktywności
10€ miesięcznie po 3 miesiącach
Lewar
1:30
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
25€
Akcje
2.000+
Opłaty za handel
Spread
Koszt wypłaty środków
5 USD

Opłaty za Transakcję

Obligacje
z 0,09%
CFD
z 0,09%
Kopiuj Portfolio
0€
Krypto
z 0,45%
DAX
0%
Fundusze ETF
0%
Fundusze
z 0,09%
Zmienne opłaty
Plany Oszczędzania
Copytrader, Stop-loss
Akcje
0€
Opłaty (za 12 miesięcy)
0.90 €

Kontrakty CFD to złożone instrumenty finansowe. Niosą ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 75% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy.

Informacje o Koncie

Konto z
200€
Depozyt
Opłaty za przewalutowanie
Fundusze ETF
250+
Opłaty za Brak Aktywności
10€ miesięcznie po 3 miesiącach
Lewar
1:30
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
25€
Akcje
2.000+
Opłaty za handel
Spread
Koszt wypłaty środków
5 USD

Opłaty za Transakcję

Obligacje
z 0,09%
CFD
z 0,09%
Kopiuj Portfolio
0€
Krypto
z 0,45%
DAX
0%
Fundusze ETF
0%
Fundusze
z 0,09%
Zmienne opłaty
Plany Oszczędzania
Copytrader, Stop-loss
Akcje
0€

Ocena

Opłaty (za 12 miesięcy)
6.00 €
Zalety
 • Zerowe spready
 • Intuicyjna platforma handlowa
 • Autoryzowany i regulowany broker
Koszt Transakcji
Opłaty Roczne
Aplikacja Mobilna
8/10
Parametry
ObligacjeCFDFundusze ETFFunduszeKryptoAkcje
Metody Płatności
Karta KredytowagiropayNetellerPayPalPrzelew SEPASkrillNatychmiast

Informacje o Koncie

Konto z
100€
Depozyt
0€
Fundusze ETF
10+
Opłaty za Brak Aktywności
10€
Lewar
1:30
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
1€
Akcje
200+
Opłaty za handel
0€
Koszt wypłaty środków
0€

Opłaty za Transakcję

Obligacje
0,1% - 0,5%
CFD
0,01% - 8%
Kopiuj Portfolio
Brak
Krypto
0,4% - 8%
DAX
0,1% - 0,5%
Fundusze ETF
0,01% - 0,5%
Fundusze
0,1% - 0,5%
0€
Plany Oszczędzania
Stop-loss
Akcje
0€
Opłaty (za 12 miesięcy)
6.00 €

Kontrakty CFD zaliczają się do grupy instrumentów finansowych wysokiego ryzyka. 75% inwestorów traci na nich pieniądze.

Informacje o Koncie

Konto z
100€
Depozyt
0€
Fundusze ETF
10+
Opłaty za Brak Aktywności
10€
Lewar
1:30
Handel z Dźwignią
Min. Transakcja
1€
Akcje
200+
Opłaty za handel
0€
Koszt wypłaty środków
0€

Opłaty za Transakcję

Obligacje
0,1% - 0,5%
CFD
0,01% - 8%
Kopiuj Portfolio
Brak
Krypto
0,4% - 8%
DAX
0,1% - 0,5%
Fundusze ETF
0,01% - 0,5%
Fundusze
0,1% - 0,5%
0€
Plany Oszczędzania
Stop-loss
Akcje
0€

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile najmniej akcji Allegro mogę kupić na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie?

Minimalna ilość akcji Allegro, które można kupić to jedna sztuka. Potrzebujesz więc obecnie około 75 złotych, aby dołączyć akcje polskiego potentata e-commerce do swojego portfela inwestycyjnego.

Gdzie notowane są akcje Allegro?

Akcje Allegro notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Znajdują się obecnie w WIG20, czyli indeksie 20 największych spółek notowanych na GPW.

Czy Allegro wypłaca akcjonariuszom dywidendy?

W 2020 roku Allegro nie wypłaciło dywidendy. W 2021 spółka również nie planuje wypłacać części zysków akcjonariuszom. Akcje Allegro nie są więc polecane dla osób, które zarabiają na dywidendach.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.