Kawase exchange

broker

3433

Kawase (為 替) po japońsku oznacza „wymiana”. Broker Kawase Exhange oferuje klientom dostęp do wiodących światowych rynków poprzez bankowej klasy platformę handlową. Kawase to europejski broker handlowy online inspirowany japońskim pojęciem zaufania, honoru, uczciwości, determinacji, elastyczność i prostoty.

Swoją podróż Kawase rozpoczeło w roku 2010 jako w pełni regulowany broker instytucjonalny, oferujący usługi prime dla instytucji finansowych oraz możliwość zarządzania portfelami funduszy hedgingowych z całego świata.

Platfroma handlowa

Kawase cTrader to nagradzana platforma handlowa. Wyposażona w najszybszą światową technologię handlową, platforma oferuje niezrównane warunki transakcji i szybkość ich wykonania.

Zaprojektowany z myślą o handlu instytucjonalnym, Kawase cTrader jest platformą handlową typu STP, która łączy traderów bezpośrednio z dużymi bankami stosującymi FIX API, standardowy protokół w branży finansowej do wymiany informacji. Pozwala to na nieprzerwany obrót bez utrudnień lub manipulacji, gdyż wszystkie zamówienia są przekazywane bezpośrednio do dostawcy płynności.

Rodzaje kont

Kawase oferuje dwa rodzaje kont z różnymi warunkami handlowymi, by dopasować się do różnych stylów i wielkości kapitału początkowego inwestora.

Instrumenty handlowe

  • Akcje
  • ETF
  • Indeksy
  • Forex
  • Metale
  • Energie

Wpłaty / wypłaty

Kawase cTrader jest w pełni zintegrowane z największymi światowymi dostawcami płatności.

By przyspieszyć wypłaty i depozyty, Kawase nie używa wewnętrznych rachunków lub „portfela”, wszystko dzieje się między klientem a jego kontem handlowym.

Szybkie transakcje, a przede wszystkim wypłaty są kluczowym elementem Kawase i są przetwarzane w sposób priorytetowy. Oznacza to, że wykwalifikowany członek wsparcia przetworzy twoją wypłatę zanim wykona każde inne zadanie.

Regulacja CySEC

Kawase to nazwa handlowa firmy TopFX Ltd, zarejestrowanej jako cypryjskie przedsiębiorstwo inwestycyjne (CIF) i licencjonowane przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) pod numerem licencji 138/11, 10274180P VAT, zgodnie z dyrektywą instrumentów finansowych (MiFID).