Czy można wygrać w ruletkę ?

2354

Czy można wygrać w ruletkę? Czy można na niej zarobić ?

Czy można wygrać w ruletce?
Wygrać jak najbardziej można! Jest setki gier hazardowych w których to gracze wygrywają często nie małe pieniądze, jednak przewaga zawsze jest po stronie kasyna. Wniosek nasuwa się sam, jeśli ja wygrałem to ktoś inny musiał przegrać więcej ode mnie. Im więcej grasz w ruletkę tym statystycznie bardziej Twoja przewaga nad kasynem spada i przegrywasz swoje pieniądze.

Możesz liczyć na „święto konia” i wygrać kilka razy pod rząd, jeśli później będziesz uważny możesz wyjść na plus w swoich poczynaniach.

Czy można zarabiać na graniu w ruletkę?

Oczywiście jest jedyna, krótka i prawdziwa odpowiedź: NIE! NIE można! Tysiące matematyków, filozofów i Światowych mędrców siedziało nad sposobami w których chcieliby statystycznie wygrywać z kasynem i… skończyło się to fiaskiem. Statystycznie to zawsze kasyno będzie górą, wszystko przez to jedno zielone zero które odbiera graczom szanse zarabianiu pieniędzy poprzez granie.

Ale… jest jedno małe ale
Jeżeli wierzysz w statystykę to w ruletkę możesz wygrać!

Więcej o ruletce online dowiesz się z tego artykułu.

Proste, jeżeli są numery których nieszczęśliwie kulka nie wylosowała, to te numery będą szczęśliwe dla Ciebie. W tym przypadku aby wygrywać musi być spełnione kilka warunków,

  • Stól z limitami o szerokim zakresie na jeden numer
  • niebiańska cierpliwość
  • zwiększanie stawki
  • granie na te same numery

Zasada gry jest prosta. Statystyka jest okrutna, a w tym przypadku dla stołu, a nie dla nas. Upierając się na kilka numerów, które do tej pory nie wypadły kiedyś, prędzej czy później muszą to zrobić. Resztę dokończcie sobie sami. Przy dobrym szczęściu taki numer lub kilka mogą wypaść szybko – skoro nie było go bardzo długo.