EuroSwap EDEX: Doskonały przykład rozwoju globalnego projektu kryptowalutowego w 2021 r.

849

Wiedeń, Austria, 23 listopada 2021 roku. Tego dnia europejski projekt kryptowalutowy EuroSwap EDEX pomyślnie zamknął pierwszą fazę Sesji Priorytetowej i przeszedł do fazy drugiej.

Na początku projekt przyciągał uwagę dzięki przyszłościowej idei i praktycznej technologii. Obecnie programiści są gotowi, aby ogłosić kolejne ważne kroki i zaprezentować je zespołowi. Ten przykład rozwoju etapowego demonstruje znakomitą wydajność.

Druga faza Sesji Priorytetowej

edex launch Niestety, niewiele projektów korzysta z zalet Sesji Priorytetowej.

Jest to najbardziej opłacalny etap rozwoju dla wczesnych inwestorów, którzy stopniowo ujawniają projekt i przyznają osobiste benefity pierwszym posiadaczom tokenów.

EuroSwap EDEX w pełni wykorzystał tę możliwość.

W pierwszej fazie EuroSwap przedstawił technologię pracy i MVP projektu. Uruchomił także oficjalną wymianę na pierwszej parze BUSD / EDEX. W drugim etapie deweloperzy położą nacisk na niezawodność projektu.

Zapowiedziano już prezentację zespołu, notowania na Coinmarketcap Calendars i CoinGecko oraz współprace partnerskie z dużymi firmami marketingowymi. Ten etap również będzie trwał długo. Po jego zakończeniu cena ponownie wzrośnie dwukrotnie.

W tej fazie inwestorzy mają możliwość wejścia na listy priorytetowe na najkorzystniejszych warunkach.

Cena tokena EDEX wynosi obecnie 0,02 EUR (0,0232 BUSD). Minimalna kwota inwestycji – 499 EUR (576 BUSD). Maksymalna – 74 900 EUR (86 500 BUSD), co stanowi nieco więcej niż 1% całej puli 746 000 000 tokenów EDEX. Inwestycja większa niż 10 000 BUSD jest premiowana dodatkowymi 5%.

Deweloperzy informują również, że ze względu na duże zainteresowanie, Sesja Priorytetowa może zakończyć się wcześniej. Planowana data wygaśnięcia tej fazy została wyznaczona na 4 grudnia 2021 roku.

Dlaczego wszyscy mówią o EuroSwap EDEX?

euroswap edex EuroSwap (European Decentral Crypto Exchange) jest pierwszym europejskim DEX z podłączeniem do bramek walutowych euro.

Projekt przyciąga przede wszystkim inwestorów. Umożliwia kupno i sprzedaż kryptowalut za euro na w pełni zdecentralizowanej giełdzie.

Inwestorzy, którzy biorą udział we wczesnej sprzedaży rozumieją, że tokeny EDEX mają znacznie większy potencjał niż “kuchenne” tokeny PancakeSwap, BakerySwap, BurgerSwap i tym podobne. Tutaj deweloperzy ujawniają potencjał giełdy kontynentalnej zgodnie z jej pierwotnym celem.

EuroSwap jest również tajnym partnerem globalnej europejskiej inicjatywy kryptowalutowej oraz EBC.

Ponadto, zgodnie z oświadczeniami deweloperów, ich głównym partnerem w tworzeniu bramki euro będą systemy płatności Visy. To wszystko zachęca inwestorów kryptowalutowych do wypełnienia swojego portfela tokenami EDEX. Stąd tak duże zamieszanie wokół projektu.

Jak uzyskać możliwość zakupu tokena EDEX na obecnej Sesji Priorytetowej?

flagi krajów Obecną fazą sprzedaży jest Sesja Priorytetowa, na której kupujący mogą liczyć na największe korzyści cenowe i serwisowe.

Na przykład, wcześni inwestorzy otrzymują osobiste wsparcie. Nabywcy, którzy dołączą do projektu po zakończeniu Sesji Priorytetowej, takiego wsparcia nie dostaną.

Ponadto, ten etap daje możliwość zakupu 1 EDEX w cenie 0,02 Euro (0,0232 BUSD). Całkowita emisja EuroSwap wynosi 746 000 000 EDEX, co odpowiada liczbie wszystkich mieszkańców Europy. Oznacza to, że potencjalnie każdy Europejczyk może posiadać co najmniej jeden token EuroSwap.

Weź udział we wczesnej sprzedaży tokena EDEX na oficjalnej stronie euroswap.io lub za pomocą menedżera i oficjalnego bota Telegram.

W zeszłym tygodniu deweloperzy EuroSwap uruchomili automatyczną wymianę dla pierwszej pary kryptowalut BUSD / EDEX. Świadczy to o wydajności technologii. Pozwala wczesnym inwestorom na realizację transakcji w mniej niż minutę.

Wystarczy podłączyć swój portfel Metamask lub Trust Wallet, wybrać żądaną kwotę i dokonać zakupu z minimalną prowizją.

Za tokenem EDEX stoi kapitalizacja na rynku cyfrowym oraz mechanizmy zarabiania na zdecentralizowanej giełdzie. EuroSwap zarobi na prowizji 0,03% od każdej transakcji w kryptowalucie i 0,8% na handlu wirtualną walutą przy użyciu euro.

W ten sposób projekt staje się rentowny. Jego kapitalizacja rośnie wraz z produktem i dążeniem Europy w kierunku kryptowalut. EDEX daje swoim inwestorom prawo do posiadania udziałów we własności intelektualnej i handlowej projektu European Decentral Crypto Exchange.

Oznacza to, że kupując EDEX, stajesz się właścicielem cyfrowej obligacji, która gwarantuje własność i udział w zyskach EuroSwap.

Śledź aktualizacje dotyczące projektu na oficjalnych kanałach społecznościowych EuroSwap: Telegram i Twitter.