Po sukcesie przedsprzedaży StakeMoon wchodzi na giełdę PancakeSwap

869

StakeMoon, nowy i innowacyjny projekt kryptowalutowy, wchodzi dziś na zdecentralizowaną giełdę PancakeSwap. Jest to kolejny duży krok po sukcesie przedsprzedaży, na której zebrał ponad 500 tys. dolarów.

Dołączenie do PancakeSwap otworzyło rynek dla kupców i sprzedawców, którzy dokonują regularnych transakcji. Zdecentralizowana giełda umożliwi użytkownikom kupno, sprzedaż i handel setkami walut z sektora DeFi (czyli zdecentralizowanych finansów) bez udziału stron trzecich. Dzięki temu wartość StakeMoon będzie zależała od siły rynku.

PancakeSwap ma najwięcej użytkowników ze wszystkich zdecentralizowanych platform, które kiedykolwiek powstały. Powierzyli oni giełdzie już ponad 14 miliardów dolarów.

Ponadto PancakeSwap zalicza się do automatycznych twórców rynku (AMM), co oznacza, że nie ma księgi zleceń, systemu bid/ask ani zleceń limit/market. Zamiast tego użytkownicy platformy czerpią płynność z jednej lub więcej pul płynności, które po transakcji samodzielnie regulują swój balans konta.

Co więcej, PancakeSwap oferuje unikalne korzyści, dzięki czemu handel jest o wiele przyjemniejszy. Chodzi tutaj przede wszystkim o wyjątkowo niskie prowizje od transakcji oraz ich ekspresowe potwierdzanie, co zwiększa szybkość i bezpieczeństwo platformy.

stakemoon launch on pancake swap

Właśnie dlatego „PancakeSwap był dla StakeMoon oczywistym wyborem, jeśli chodzi o pierwsze notowanie na giełdzie” — jak powiedział Scott Ryder, prezes StakeMoon.

Dodał jeszcze: „jesteśmy podekscytowani, że wchodzimy w następną fazę naszego planu rozwoju i będziemy notowani na PancakeSwap. Wierzymy w przystępny interfejs PancakeSwap, którego projekt uwzględnia takie funkcjonalności, jak wymiana, staking oraz bridging aktywów.”

Co to jest StakeMoon?

StakeMoon to oparta na Binance Smart Chain, autonomiczna technologia, która kreuje płynność oraz udostępnia możliwość stakingu.

Ponadto narzuca 15% podatek od transakcji, aby zniechęcić day-traderów i spekulantów rynkowych do kupna i sprzedaży StakeMoon w oparciu o krótkoterminową strategię inwestycyjną.

Z tego podatku 10% trafia do posiadaczy tokenów, a pozostałe 5% zasila pulę płynności projektu.

Wszystko to jest częścią polityki StakeMoon, która premiuje długoterminowych inwestorów za pomocą regularnych dywidend oraz elastycznych wynagrodzeń ze stakingu. W przeciwieństwie do innych projektów, stakowane tokeny StakeMoon nie ulegają zamrożeniu na pewien okres. Każdy inwestor wypłaci je w dowolnym momencie.

Zainteresowani kupnem StakeMoon będą mogli to zrobić bez konieczności zasilenia konta w bitcoiny. Zamiast tego potencjalni nabywcy przed inwestycją w tokeny zdeponują kapitał za pomocą konta bankowego albo karty Visa/Mastercard.

Aby dowiedzieć się więcej i kupić StakeMoon, wejdź na stronę https://stakecoins.com/.

Dodatkowe informacje o StakeMoon

StakeMoon to nie tylko technologia, która tworzy płynność i umożliwia stakowanie. Oprócz tego wypuszcza na rynek nowe i innowacyjne projekty kryptowalutowe.

Więcej informacji znajdziesz na https://stakecoins.com/ lub profilach społecznościowych StakeMoon.

Strona internetowa: https://stakecoins.com/
Telegram: https://t.me/StakeMoonOfficial
Twitter: https://twitter.com/stakecoins
Instagram: https://www.instagram.com/stakemoon/