Inwestowanie w kontrakty na towary

handel towarami

3281

Uzyskaj dostęp do najpopularniejszych towarów bezpośrednio na platformie inwestycyjnej: złoto, ropa naftowa, srebro i nie tylko. Korzystając z platformy, możesz handlować towarami dokładnie tak jak w przypadku par walut, bez konieczności dokonywania zakupu fizycznego towarów lub ich sprzedaży.

Stałe lub zmienne spready/niższy spread ale konto z prowizją

Brokerzy forex w swojej ofercie dysponują różnymi rodzajami kont inwestycyjnych. Klient do wyboru ma zazwyczaj kilka rachunków handlowych. Zazwyczaj może wybrać konto ze stałym z reguły wyższym spreadem lub konto ze zmiennym spreadem. Specyficzną cechą konta ze zmiennym spreadem jest to ,że spread jest niższy podczas otwarcia giełd światowych a rozszerza się zazwyczaj w późnych godzinach popołudniowych. Do wyboru jest także konto z niskim spreadem na poziomie np. 0.1 pipsa ale dochodzi prowizja.

Inwestuj w kontrakty CFD na towary z dźwignią finansową

Handluj na dowolnym oferowanym przez nas rynku towarów, od ropy naftowej i metali szlachetnych po kawę, bawełnę i inne towary, korzystając z dźwigni finansowej do 1:100. Rozpocznij handel mając 100 dolarów, aby uzyskać efekt obrotu kapitałem 10 000 dolarów.

Określaj z góry zlecone pozycje

Opieraj się na swoich przewidywaniach rynkowych, aby określać otwartą pozycję zakupu lub sprzedaży. Zarabiaj niezależnie od trendu na rynku. Możesz zająć pozycję sprzedaży kiedy występuje trend spadkowy lecz możesz zająć również pozycję kupna kiedy ma miejsce trend wzrostowy.

Kontrola nad zyskami i stratami

Nowoczesne narzędzia inwestycyjne udostępniane przez brokerów umożliwiają ustawienie limitów zysków/strat. Twoja pozycja zostanie zamknięta po osiągnięciu wartości, które wcześniej ustaliłeś.