Kredyt dla zadłużonych

695

Sprawdź najnowszy ranking kredytów i pożyczek dla osób zadłużonych. Popularne „pożyczki bez BIK” są dostępne dla osób z negatywną historią kredytową – do 200 000 PLN. Niektóre oferty są skierowane do osób posiadających komornika sądowego.

POŻYCZKI BEZ BIK – CO TO JEST

Co to są pożyczki dla zadłużonych? Scenariusz wygląda podobnie. Nawet niewielkie opóźnienie w spłacie innych zobowiązań powoduje złą historię kredytową w BIK. Jest to najczęstszy powód odmowy pożyczki bankowej. Następnie do gry wchodzą firmy pożyczkowe, oferujące szybkie pożyczki osobom zadłużonym. Takie firmy albo nie weryfikują klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ani nie akceptują zaległości w poszczególnych bazach danych. Ich oferta skierowana jest do osób, które:

  • ujemna historia kredytowa w BIK i KRD (lub innych bazach danych)
  • niska wiarygodność kredytowa
  • problemy ze spłatą ich zobowiązań
  • komornik sądowy.

Należy od razu wyjaśnić, że osoby zadłużone mają bardzo małe szanse na pożyczkę bankową. Ujemna historia kredytowa w BIK prawie automatycznie oznacza decyzję negatywną. Sytuacja może się zmienić, jeśli do pożyczki dołączy dodatkowa osoba z dobrą historią kredytową i nieruchomościami. Do każdej sprawy należy jednak podchodzić indywidualnie.

Jedno ze kas kredytowych przygotowało największą pożyczkę dla osób zadłużonych. Jest to pożyczka przeznaczona na spłatę długów i komornik sądowy. Warunkiem jest jednak posiadanie nieruchomości i odpowiedni dochód.

A co z firmami pożyczkowymi? Na rynku jest kilkadziesiąt ofert. Większość z nich weryfikuje również klientów w BIK i BIG (biura informacji gospodarczej), chociaż często reklamują się jako „niespłacone pożyczki”.

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty pożyczek dla osób zadłużonych. Pamiętajmy, że ostateczna decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej, historii kredytowej i innych czynników. Większość pożyczek jest w pełni dostępna przez Internet. Płacimy pieniądze w miesięcznych ratach.

Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

W naszym codziennym życiu istnieje wiele sytuacji, które mogą spowodować poważne zakłócenia naszej płynności finansowej. Możemy stawić czoła chorobie lub śmierci bliskich, opóźnieniom w zapłacie wynagrodzenia, potrzebie naprawy lub zakupu nowej elektroniki i sprzętu AGD, pilnej renowacji domu lub mieszkania, nieoczekiwanej i kosztownej podróży lub jakiejkolwiek innej sytuacji awaryjnej. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, ale musimy je jakoś sfinansować. Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy mają już inne kredyty i pożyczki, i obawiają się, że nie będą mogli uzyskać kolejnego. Doświadczeni eksperci kredytowi dołożą wszelkich starań, aby uzyskać potrzebne finansowanie – nawet jeśli masz do czynienia z problemem zadłużenia. Jak to robimy Po pierwsze, z wielką wrażliwością i szacunkiem dla naszych klientów. Dokładnie poznajemy ich sytuację, możliwości i potrzeby, analizujemy dotychczasowe dochody i zobowiązania, sprawdzamy stan baz danych, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) lub Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, porady prawne i wiemy, czego unikać. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych klientów – czy to na kredyt za zadłużenie, czy na inny produkt, który może ich zainteresować. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i gdzie je zdobyć, jesteśmy również w stałym kontakcie, czy to telefonicznie, czy mailowo, informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze i spełniać ich marzenia.

Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

Niezależnie od tego, co powoduje nasze problemy – nieoczekiwane wydatki, choroba lub śmierć bliskich krewnych, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez pracodawcę lub konieczność zapłaty wcześniejszych zobowiązań – kredyt dla zadłużonych osób często staje się jedyną szansą na ich wydostanie się. Spłacając nasze długi, możemy rozpocząć „nowe życie” z pustą kartą i bardziej rozsądnym podejściem do pieniędzy. To rozwiązanie powinno mieć długoterminowe skutki, a nie „tymczasowo” załatać naszego budżetu i usunąć jeszcze więcej problemów. To bardzo ważna kwestia, o której nie należy zapominać: w Habza Finances staramy się nie tylko gasić pożary, które obecnie pochłaniają budżet naszych klientów – chcemy nauczyć ich, jak lepiej planować wydatki, unikać niepotrzebnych, nierozsądnych dług i prowadzić do spirali długu. Proponowane przez nas rozwiązania, takie jak między innymi pożyczki dla osób zadłużonych, mają na celu trwałą poprawę sytuacji. Co więc musisz zrobić, aby ubiegać się o tego rodzaju finansowanie? Na szczęście pożyczka dla osób zadłużonych w związku z procedurą udzielania kredytu nie różni się znacząco od procedury udzielania innych produktów kredytowych i obejmuje:

  • zgodność z podstawowymi zasadami: musisz mieć ważny dokument tożsamości i konto bankowe, aby wypłacać środki (na swoje nazwisko),
  • wypełnienie oświadczenia o istotnej sytuacji lub oświadczenie o zarobkach – tutaj wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (stosują one procedury uproszczone, a potrzebujesz jedynie oświadczenia o źródle i kwocie dochodu) lub w bank (tutaj, z reguły potrzebujesz dokumentów z podpisem i pieczęcią swojego pracodawcy, ale są wyjątki i każda sytuacja jest inna).
  • analizując historię kredytową i określając zdolność kredytową – tj. wskazując, ile i ile możesz pożyczyć,
  • o czym jeszcze należy pamiętać ubiegając się o pożyczkę dla osób zadłużonych? Należy również wziąć pod uwagę ewentualność, że instytucja przyznająca wymagane będą dodatkowe dokumenty, takie jak deklaracja PIT za poprzedni rok lub wyciąg bankowy, na który wpływa nasze wynagrodzenie lub świadczenia, do których jesteśmy uprawnieni.