Libertex

1835

Wśród zalet, które czynią tego brokera interesującą firmą, jest inteligentne i dokładne zarządzanie ryzykiem. Tutaj przedsiębiorcy minimalizują podejmowane ryzyko. A wszystko to, jak można się domyślić, za pośrednictwem najbardziej zaawansowanych platform technologicznych. Oczywiście pamiętaj, że chociaż takie narzędzia są przydatne, ryzyko związane z kontraktami CFD jest zawsze wysokie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Libertex jest brokerem, który staje się coraz bardziej popularny w tym roku 2019 i zyskuje lojalnych obserwujących, jednak, podobnie jak wszyscy brokerzy, ma swoje wady. Jednak zawsze konieczne jest zrównoważenie zalet i wad danego brokera.

Dlatego poniżej zostaną przeanalizowane najważniejsze funkcje, płatności, platformy, płatności i komentarze na temat brokera Libertex. Wszystko po to, by sprawdzić jego wiarygodność dla własnych użytkowników, a co ważniejsze, wszystkie szczegóły, które chwalą i krytykują.

Przegląd i historia

Libertex ma długą historię na rynku, nie lata, ale dekady oferowania usług swoim klientom. Libertex został założony w 1997 roku jako marka, której celem jest świadczenie usług Forex, platform, kontraktów CFD i oczywiście innych dostępnych produktów finansowych.

Libertex działa również jako pośrednik w dostarczaniu swoim klientom produktów edukacyjnych za pośrednictwem platformy internetowej. Wszędzie w 120 krajach, w których jest używany, możesz cieszyć się wszystkimi jego pozytywnymi i chwalonymi zaletami.

Broker Libertex odważył się zaoferować handel zerowym spreadem w branży. Zwroty prowizyjne sprawiają, że doceniamy je również za funkcjonalność. Oczywiście nie wierz, że inwestowanie jest bezpłatne, ponieważ istnieją koszty operacyjne, czasem wysokie, i prowizje, które sprawiają, że handel jest ostatecznie kosztowny. Jeśli rozejrzymy się po rynku w poszukiwaniu alternatywy, zobaczymy, że istnieje broker online bez prowizji.

Charakterystyka

Libertex jest brokerem w pełnym tego słowa znaczeniu, który choć ma problemy, oferuje szeroką gamę narzędzi, które mogą pochwalić się wyjątkowością i są nieporównywalne z ofertą innych brokerów. Dzieje się tak na przykład w przypadku funkcji takich jak Trade Cloud, Sentiment Index i Trader Central.

TradeCloud to system, który pozwala na korzystanie z platform z dowolnego urządzenia elektronicznego, eliminując w ten sposób niedogodności związane z korzystaniem z usługi na Androidzie lub iPadzie.

Z kolei Indeks Sentymentów Libertex jest przydatnym narzędziem do pokazania zmian w proporcjach zakupów i sprzedaży dokonywanych przez innych handlowców, szczególnie w określonym przedziale czasu. Wszystko to ilustrują szczegółowe diagramy graficzne.

Z drugiej strony, Central Trading to oprogramowanie, którego zadaniem jest rozwiązywanie problemów matematycznych, które mogą być kłopotliwe i skomplikowane dla traderów. Dzięki temu obecne trendy walutowe nie będą poważnym problemem.

Libertex, skierowany do handlowców na bardzo różnych poziomach i edukujący na temat wykorzystania rentowności, stopniowo wprowadzał innowacje w tej dziedzinie. Uważamy jednak, że ich platforma wymaga dalszego udoskonalenia i że istnieją inne, które są od niej lepsze.

Minimalny depozyt i warunki

Aby rozpocząć działalność w Libertex, minimalny depozyt wynosi około 200 USD, a minimalna kwota do rozpoczęcia handlu jest ograniczona do około 10 USD. Jak widać, to dużo. Są inni brokerzy online, którzy mają mniejsze depozyty. Na przykład Libertex ma początkowy depozyt w wysokości zaledwie 100 euro / dolarów. Pamiętaj jednak, że kontrakty CFD są skomplikowanym i trudnym do zrozumienia produktem oraz że KNF uważa, że ​​nie nadaje się dla sprzedawców detalicznych.

Handel w Libertex odbywa się w gotówce, więc operacje bez wyjątku, drugiego dnia, zostają zlikwidowane. Wszystko dlatego, że oferuje konta wymiany, które unikają fizycznego dostarczania waluty do końca każdego dnia handlowego.

Regulacje prawne – Czy Libertex jest godny zaufania? Czy to oszustwo?

Zasadniczo bezpieczeństwo brokera zależy od rodzaju nadzoru sprawowanego przez niektóre organy. Nadzór regulacyjny czyni go wiarygodnym. W przypadku Libertex, LLC Libertex, który jest brokerem pochodzenia rosyjskiego, jest członkiem Centrum Regulacyjnego ds. Instrumentów i Technologii Finansowych OTC, lepiej znanego jako skrót CRFIN. W Unii Europejskiej jest również kontrolowany przez CySEC.

  • Jak zarabiać na Libertex
  • Libertex wypłaty
  • Libertex jak usunąć konto
  • Libertex jak grać
  • Libertex forum
  • Libertex co to jest
  • Libertex logowanie
  • Libertex prowizja