O nas

Portal MonitorFX od lat skupia na sobie uwagę nie tylko zaangażowanych czytelników, ale też uzdolnionych autorów.

Nasi redakcyjni pisarze przygotowują eksperckie artykułu na najbardziej interesujące tematy. Każdego dnia redakcja MonitorFX pracuje nad dostarczaniem zawsze świeżych i aktualnych informacjach rynkowych, fachowych recenzjach i analizach przygotwywanych przez ekspertów.

Dzięki soldnemu doświadczeniu w świecie finansów i inwestycji giełdowych odwiedzający nas użytkownicy mogą zawsze liczyć na wartościowe treści. Pisząc w przystępny sposób, staramy się ułatwić początkującym zrozumienie skomplikowanego świata finansów.

MISJA – jaka jest nadrzędna funkcja tego portalu finansowego?

Nadrzędnym celem portalu jest dostarczenie zainteresowanym osobom szerokiego wachlarza wiedzy finansowej, dzięki czemu wspólnie możemy kreować osoby kompetentne finansowo, potrafiące zadbać nie tylko o finanse własne i rodzinne, ale także finanse przedsiębiorstw i firm, w których pracujemy.

Dzięki zdobytej wiedzy każdy z nas będzie w stanie samodzielnie usamodzielnić się finansowo, będzie w stanie podejmować własne, odpowiedzialne i trafne decyzje inwestycyjne i finansowe.

Portal MonitorFX dla traderów i inwestorów niezależnie od rynkowego stażu.

Poznaj naszych autorów

Aleksandra Woźniak

Zdjęcie Aleksandry

Ola jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej. Już na studiach zajęła się handlem na rynkach finansowych.

Dodatkowe zajęcie wkrótce zaczęło przynosić spodziewane zyski i hobby zmieniło się w prawdziwą pasję.

Dziś Ola dzieli się widzą nabytą w trakcie i po studiach, by pomagać początkującym w stawianiu swoich własnych pierwszych kroków.

Poza tym uwielbia dobre książki i romantyczne seriale.

linkedin

Krzysztof Kowalczyk

Portret krzysztofa

Krzysztof jest człowiekiem, który swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami.

Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie.

Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy Bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.

Złożone analizy i szczegółowe wyliczenia, które często publikujemy w naszych artykułach, są dziełem Krzysztofa.

linkedin