Phemex wprowadza kontrakty USD-marginowane do tradingu na parze BTC/USD

882

Phemex to jedna z najlepszych giełd kryptowalutowych do handlu spot i instrumentami pochodnymi. Jednocześnie jest jedną z najszybszych platform do obrotu kontraktami terminowymi.

Firma niedawno ogłosiła, że udostępnia swoim klientom liniowe kontrakty do tradingu na parze BTC/USD. Uzyskasz do nich dostęp za pośrednictwem oficjalnej strony Phemex.

Co to jest Phemex?

Phemex powstało w listopadzie 2019 roku. Założyciel platformy, Jack Tao, zauważył, jak słabo rozwinięty jest rynek kryptowalut i postanowił go zrewolucjonizować. Ma odpowiednie doświadczenie, ponieważ ponad 10 lat pracował dla Morgan Stanley w dziale bankowości inwestycyjnej.

Phemex ma swoją siedzibę w Singapurze, czyli jednym z największych centrów finansowych na świecie. Za pośrednictwem platformy uzyskasz dostęp do handlu spot oraz kontraktami. Transakcje spot generują dzienny wolumen rzędu 500 milionów dolarów amerykańskich, zaś razem z instrumentami pochodnymi wzrasta on do ponad 2 miliardów dolarów.

Użytkownicy platformy cieszą się komfortowymi rozwiązaniami oraz dostępem do najpopularniejszych par kryptowalutowych. Każdy ma możliwość wykreowania swojego własnego, oryginalnego miejsca pracy dzięki ogromnej liczbie narzędzi oraz informacji rynkowych, które znajdzie na stronie.

Co więcej, firma oferuje całodobową obsługę klienta, dostępną w wielu językach.Jedną z najpopularniejszych usług na platformie jest handel z dźwignią. Charakteryzuje się on tym, że handlujesz kryptowalutami za pomocą pieniędzy pożyczonych z giełdy.

Oznacza to, że traderzy mają możliwość wejścia w transakcje dużo większym kapitałem niż ten, który oryginalnie posiadają. Innymi słowy: dźwignia pomaga zwiększyć potencjalny zysk z każdego kontraktu.

Oprócz tego firma regularnie oferuje różne promocje oraz współpracuje z innymi przedsiębiorstwami, dzięki czemu zapewnia swoim klientom szansę na zdobycie dodatkowych bonusów pieniężnych.

Phemex celuje w stworzenie wygodnego i szybkiego miejsca do marginowanego handlu kryptowalutami. Wszystko wskazuje na to, że zespołowi stojącemu za tą marką udało się osiągnąć ów cel.