Trzymaj Tokeny i Zarabiaj Dzięki STAKEMOON. Opis Projektu

937

Inwestujesz w kryptowaluty? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę, że z biegiem czasu ich cena drastycznie się zmienia. Jednego dnia jesteś kilkanaście procent na plusie, by drugiego być już na minusie.

Tę zmienność w dużej mierze wywołują traderzy, którzy w ogóle nie interesują się konkretnymi projektami, tylko kupują je i sprzedają w przeciągu dni, godzin lub nawet minut.
Wywołana ich działaniami niestabilność bywa irytująca, jeśli wierzysz w daną kryptowalutę i jesteś inwestorem długoterminowym.

Zespół STAKEMOON zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego w swoim projekcie zaimplementował dodatkowe benefity dla każdego inwestora długoterminowego, dzięki czemu traderzy nie tylko nie ukrócą twoich rozciągniętych w czasie zysków, ale dodatkowo będą się do nich przyczyniać.

W jaki sposób? Przeczytaj artykuł, a poznasz odpowiedź.

15% podatek dla spekulantów rynkowych

stakemoon logo Deweloperzy STAKEMOON wprowadzili do swojego projektu 15% podatek na każdą transakcję dokonaną ich tokenem.

Dlaczego? Żeby traderzy, którzy spekulują na temat rynku, uznali te działanie za nieopłacalne w dłuższej perspektywie czasu.

W efekcie społeczność STAKEMOON będzie składała się przede wszystkim z inwestorów długoterminowych. Ludzi, którzy wierzą w ten projekt.

Jednak na tym zalety się nie kończą.

Dywidendy dla posiadaczy tokenów

Logo StakeCoin Zastanawiasz się, jak powyższy podatek będzie spożytkowany? Otóż z wymienionych 15% aż 10% przejdzie do rąk aktualnych posiadaczy tokenów w formie dywidend. W ten sposób będą nagradzani za wierne wspieranie projektu.

Wyjaśnijmy to sobie na przykładzie. Ktoś sprzedaje 10 tys. tokenów STAKEMOON. Od tej sumy płaci podatek w wysokości 15% (1500 tokenów). Z tego 10% (1000 tokenów) przejdzie do rąk pozostałych inwestorów.

Wysokość dywidendy będzie zależała od ilości posiadanych tokenów. Powiedzmy, że posiadasz 1% całej puli STAKEMOON. W tej sytuacji otrzymasz 1% z 1000, czyli 10 tokenów.

Pamiętaj, że mówimy tu o tylko jednej transakcji. W rzeczywistości będzie ich o wiele więcej, co przekłada się na znacznie pokaźniejsze zyski.

Co z pozostałymi 5% podatku?

Utrzymanie płynności rynkowej

Automatic Liquidity Pool Reszta podatku od transakcji wesprze płynność rynkową projektu, która jest szczególnie istotna. Bez niej kupcom trudno znaleźć sprzedawców i odwrotnie.

Efektem takiej sytuacji zwykle są wysokie spready oraz rosnąca niestabilność rynku.

Dzięki stałemu wsparciu płynności nigdy nie zdarzy się sytuacja, w której ktoś chciałby zrealizować zyski, ale z powodu braków ofert giełdowych nie byłby w stanie tego zrobić.

Co więcej, każdy inwestor, który doda swoje tokeny do automatycznego banku płynności (Automatic Liquidity Pool), może liczyć na atrakcyjny zysk z tego tytułu. Oprocentowanie dla dostawców płynności pochodzi z opłat transakcyjnych kupców i sprzedawców.

Dzięki temu STAKEMOON gwarantuje każdej stronie bardzo dobre warunki inwestycyjne.

Pasywne zarabianie poprzez staking

ilustracja staking Już o tym wspomnieliśmy, ale warto temat wyjaśnić dokładniej dla tych, którzy się w nim nie orientują. Czym jest staking?

Pojawia się on w każdej sieci blockchain, która działa w oparciu o konsensus PoS (Proof-of-Stake). W przeciwieństwie do tradycyjnego PoW (Proof-of-Work) nie potrzebuje on pomocy górników.

PoS zatwierdza transakcje dzięki posiadaczom tokenów, którzy „zamrożą” swój kapitał w sieci. W zamian za to otrzymują odpowiednią zapłatę.

To świetny system dla każdego długoterminowego inwestora. Bo jeśli i tak przechowujesz tokeny przez długi czas, dlaczego nie miałbyś zrobić z nich użytku? Dzięki stakowaniu robisz dwie pozytywne rzeczy:

  • wspierasz projekt, w który wierzysz;
  • zarabiasz pasywnie (podobnie jak na koncie oszczędnościowym w banku, ale o wiele więcej).

Projekt STAKEMOON daje ci taką możliwość.

Podsumowanie

stake coins Podoba ci się to, czego do tej pory się dowiedziałeś? Wiedz, że STAKEMOON ma do zaoferowania dużo więcej.

Dodatkowymi zaletami projektu są chociażby deflacyjny system spalania tokenów (dzięki temu kryptowaluta utrzyma wysoki kurs) oraz platforma, która umożliwia stakowanie ponad 100 innych kryptowalut opartych na konsensusie PoS.

Pierwsza sprzedaż tokenów rusza w czwartym kwartale 2021 roku. Każdy, kto się na nią załapie, będzie mógł nabyć StakeMoon Coin za dużo korzystniejszą cenę. Dlatego jeśli projekt cię interesuje, właśnie nadarza się okazja, wziąć w nim aktywny udział.