Skrill Recenzja 2024 – opinie

999

W naszym szczegółowym przeglądzie Skrill pokażemy Ci, jak łatwo jest założyć i zweryfikować Twoje nowe konto w 2024 roku.

Dodatkowo podajemy Ci więcej szczegółów na temat korzyści, jakie daje takie konto eWallet, jak system VIP, MasterCard i wiele innych.

Dowiesz się również, w jaki sposób możemy pomóc Ci zoptymalizować Twoje konto i jakie korzyści możesz czerpać, zapisując się do nas.

  • Skrill Recenzja – Fakty i historia

Skrill jest jednym z najstarszych operatorów e-portfeli na rynku. Od 15 lat (założona w 2001 r.) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku e-portfeli. Został założony pod nazwą „Moneybookers”, w lutym 2013 roku przejął Paysafecard, a w marcu 2013 roku zmienił markę. W sierpniu, Corporate venture capital (CVC) ogłosiło przejęcie Skrill za 800 milionów USD. Dostawca e-portfeli należy teraz do Paysafe Group PLC. Jest on regulowany przez Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii i może emitować pieniądz elektroniczny i instrumenty płatnicze.

W ostatnim półroczu 2012 roku NETELLER osiągnął 21% wzrost liczby nowych członków. Firma Paysafe była w stanie podwoić swoje członkostwo do ponad 35 milionów, a także dokonać łącznych transferów do 55 miliardów euro w ciągu ostatnich 2 lat.

Skrill jest powszechnie akceptowany w większości serwisów pokerowych, książek sportowych, operatorów kasyn i dostawców usług forex. Można śmiało powiedzieć, że nie ma możliwości szybkiego i łatwego przenoszenia pieniędzy pomiędzy różnymi handlowcami w obrębie dawnego Moneybookers.

Rejestracja

Zarejestrowanie nowego konta zajmie tylko kilka minut, a korzystając z poniższych kroków łatwo i szybko stworzysz konto.

3 kroki, aby zarejestrować swoje nowe konto

Zarejestruj się na stronie głównej Skrill.
W formularzu rejestracyjnym wpisz swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, hasło.
Po wykonaniu tych kroków Twoje konto jest już prawie gotowe. Ostatnim krokiem jest proces weryfikacji, który jest niezbędny do usunięcia wszystkich ograniczeń.

Weryfikacja

Tylko w pełni zweryfikowane konto może korzystać z wszystkich usług bez żadnych ograniczeń.

Dokumenty do weryfikacji konta


Możesz przesłać dokumenty weryfikacyjne bezpośrednio na swoje konto. Aby w pełni zweryfikować swoje konto, należy wysłać

  • z przodu i z tyłu twojego dowodu osobistego lub paszportu.
  • Samoocena twarzy wykonana za pomocą kamery internetowej lub aplikacji mobilnej.
  • aktualny rachunek za media (gaz, prąd lub inny rachunek domowy) lub wyciąg z konta bankowego, z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu, nie starszy niż 90 dni.
  • Prosimy o przesłanie czytelnych i jasnych kopii dokumentów, aby zapewnić szybką weryfikację konta.

Przegląd Skrill – Opłaty

Istnieją różne opłaty, które mogą być stosowane w zależności od sposobu korzystania z konta Skrill.
Dlatego ważne jest, aby upewnić się, jakie są dokładnie opłaty w Twoim przypadku i oczywiście, czy istnieje sposób na uniknięcie lub przynajmniej obniżenie opłaty.
Najprostszym sposobem na obniżenie opłat lub ich usunięcie jest osiągnięcie wyższego poziomu VIP.

Ponieważ opłaty są dość dużym tematem, powinieneś sprawdzić na naszej szczegółowej stronie Opłaty za korzystanie z serwisu Skrill 2024 wszystkie szczegóły i informacje na temat wpłat i wypłat, przeliczania walut, opłat za karty MasterCard, wypłat, opłat kryptograficznych i wielu innych.

Przegląd Skrill – Limity

Przelewy pieniężne pomiędzy Twoimi kontami e-portfela nie będą już więc stanowiły problemu i nie będą ograniczały żadnej konkretnej kwoty.
Przynajmniej tak długo, jak Twoje konto jest w pełni zweryfikowane, ale więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w naszym dziale weryfikacji.

Limity wpłat również zostaną zwiększone, ale nie dla wszystkich opcji wpłat.
W zależności od kraju zamieszkania i statusu VIP, będziesz miał różne opcje, a także limity mogą się różnić.

W naszym szczegółowym przeglądzie limitów Skrill zebraliśmy dla Ciebie wszystkie informacje, aby dać Ci szybki i łatwy wgląd w to, jak zwiększyć swoje limity.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest ważnym tematem w ogóle, ale szczególnie dla klientów e-portfela jeszcze ważniejsze jest, aby utrzymywać swoje fundusze w jak najbezpieczniejszym stanie. Dostawca ePortfela oferuje wspaniałe zabezpieczenia wewnętrzne, które pomagają zabezpieczyć Twoje konto.

Dwuetapowe uwierzytelnianie (2FA)
Za każdym razem, gdy zalogujesz się na swoje konto lub dokonasz transakcji, Twój smartfon lub tablet wygeneruje jednorazowy kod. Kod ten jest dołączany do standardowych danych logowania i zmienia się co 30 sekund. To sprawia, że prawie niemożliwe jest włamanie się do Twojego konta. W połączeniu z silnym hasłem masz naprawdę bezpieczne miejsce do przechowywania swoich błotników.

Kilka lat temu dostępny był również sprzętowy token zabezpieczający, który służył do ochrony Twojego konta. Ten token nie jest już dostępny i został zastąpiony dwuetapowym uwierzytelnianiem. Jednak klienci, którzy nadal posiadają stary token, mogą z niego korzystać.

W sieci jest również dużo phishingu Skrill, więc sprawdź nasz artykuł na ten temat dotyczący bezpieczeństwa. Znajdziesz w nim więcej szczegółów na temat sposobu wykrywania tych stron oraz kilka ogólnych informacji o swoim bezpieczeństwie.