NETELLER – opinie i recenzja

1728

Nasz szczegółowy przegląd NETELLER pokaże Ci korzyści i przeprowadzi Cię przez proces rejestracji i weryfikacji. Dowiesz się również więcej szczegółów na temat bezpieczeństwa, ich Systemu VIP.

Przegląd Neteller – Fakty i historia

NETELLER jest obecnie jedną z największych marek na rynku e-portfeli. Wprowadzony na rynek w 1999 roku i oferujący swoje usługi tylko w kilku krajach, klienci z ponad 200 krajów mogą teraz korzystać z niego do transferu pieniędzy do różnych handlowców i cieszyć się wysoką dostępnością, szczególnie w sektorze zakładów sportowych, ale także w każdej innej dziedzinie związanej z hazardem.

Został on założony w 1996 roku i jest własnością i jest zarządzany przez Optimal Payments PLC, obecnie Paysafe Group. Optimal Payments PLC jest spółką notowaną na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od czasu jej pierwszej oferty publicznej w 2004 roku, a jej akcje stale rosły w ciągu ostatnich lat. Są one regulowane przez Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii i są autoryzowanym emitentem pieniądza elektronicznego.

Od 2015 r. Optimal Payments, jako spółka matka NETELLER, kupiła Skrill, więc obecnie jest to w rzeczywistości jedna spółka. Teraz można również zasilać swoje konto za pośrednictwem Skrill i odwrotnie, korzystając z sekcji Money-In lub Upload odpowiednich kont.

Przegląd Neteller – Rejestracja

Proces rejestracji NETELLER jest szybki i łatwy. Wystarczy skorzystać z poniższych instrukcji, aby założyć w pełni funkcjonalne konto NETELLER z usługą Bronze Pro VIP Upgrade.

3 kroki, aby zarejestrować swoje konto NETELLER

 • Zarejestruj swoje nowe konto poprzez stronę główną NETELLER.
 • Wpisz swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, hasło w formularzu rejestracyjnym.
 • Zakończ proces weryfikacji, przesyłając swoje dokumenty.

Opłaty

Korzystanie z konta NETELLER wiąże się również z różnego rodzaju opłatami.

Pokrycie ich wszystkich w tym przeglądzie byłoby zbyt dużym obciążeniem, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć NETELLER Opinie, w którym zagłębiamy się całkowicie i bardziej szczegółowo w ten temat.
Rzućmy tutaj krótkie spojrzenie na niektóre z najważniejszych opłat, tak abyś miał już coś, z czym możesz pracować:

 • Opłata depozytowa:
 • Opłata za dokonanie wpłaty na Twoje konto NETELLER wynosi 2.5% za wszystkie opcje wpłaty.
 • Nawet wyższy poziom VIP nie obniża tej opłaty.
 • Opłata za wypłatę z banku:
 • Opłata za wypłatę na Twoje osobiste konto bankowe wynosi 10 USD.
 • Po osiągnięciu co najmniej statusu Gold VIP stanie się on bezpłatny (sprawdź naszą stronę NETELLER VIP, aby znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące bezpłatnych i łatwiejszych aktualizacji).
 • Opłata za transfer pieniędzy:
 • Opłata za konto wynosi 20% z minimum 30 USD za pierwszy przelew.
 • Począwszy od drugiego transferu zostanie ona obniżona do 1.45% i maksymalnie 10 USD dla naszych klientów.
 • Bezpłatny transfer pieniędzy jest, w zależności od kraju zamieszkania, możliwy w przypadku Srebrnego lub Złotego VIPa.
 • Oczywiście istnieje wiele innych potencjalnych opłat, ale to da Ci dobry przegląd najważniejszych z nich już teraz.

Limity

Podobnie jak w przypadku opłat, głównym tematem są również limity.

Jest to jednak dobra wiadomość dla wszystkich klientów VIP: Po osiągnięciu określonego poziomu VIP, wszystkie limity zostaną usunięte z konta.

Cóż, powiedzmy, że przynajmniej najważniejszy z nich, to limit transferu pieniędzy.
Wszystkie dzienne, tygodniowe i miesięczne limity są usuwane i będziesz miał limit transakcji w wysokości 50.000 USD.
Więc w zasadzie możesz robić tyle przelewów, ile chcesz, co jest świetne w porównaniu ze zwykłymi klientami spoza VIP NETELLER, którzy mają dużo niższe limity.

Wszystkie inne limity również zostaną zwiększone, ale oprócz poziomu VIP, czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest również kraj zamieszkania.
Aby omówić to bardziej szczegółowo, zebraliśmy wszystkie informacje i stworzyliśmy dla Państwa stronę Przegląd limitów NETELLER, na której można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące wszystkich rodzajów limitów.

Najprawdopodobniej znajdziesz również kilka lokalnych opcji płatności na swoim koncie.
Wszystkie limity dla Twojego osobistego konta możesz również znaleźć na stronie wpłaty lub wypłaty z Twojego konta NETELLER.
Proszę zauważyć, że nie wszystkie limity mogą być zwiększone, ponieważ czasami dostawca płatności dodaje do tego ograniczenie, ale limity dla najczęściej używanych opcji powinny być wystarczająco wysokie dla większości klientów.

Bezpieczeństwo

Marka Paysafe oferuje wewnętrzną funkcję bezpieczeństwa, która zapewni bezpieczeństwo Twoich środków w każdej chwili. Tak zwane uwierzytelnianie dwuetapowe działa jako uwierzytelnianie dwuczynnikowe i stawia Twoje konto na jeszcze wyższym poziomie bezpieczeństwa. Łączy ona w sobie coś, co znasz (hasło) z czymś, co posiadasz (kod uwierzytelniający).

Kod uwierzytelniający zmienia się co 30 sekund i sprawia, że prawie niemożliwe jest włamanie się na Twoje konto. W połączeniu z bezpiecznym hasłem będziesz miał świetne miejsce do zabezpieczenia swoich środków. Prosimy również o zapoznanie się z naszą dwuetapową stroną dotyczącą uwierzytelniania, aby znaleźć pełny przewodnik na temat tego, jak skonfigurować tę funkcję i jak jej używać.