Stawka na piątkę

1455

Stawka na piątkę

Opis systemu

Chodzi o bardzo prosty, lecz niedouwierzenia skuteczny system, który powstał dzięki długookresowego obserwowania prostych praw gry w rosyjską ruletkę online.

O poszczególnych rodzajach ruletki przeczytasz tu.

Sposób gry

W każdym spinie wykonasz stawkę na 5 różnych miejscach na płótnie.

Położysz po 1 żetonie dokładnie na te oto miejsca:

  • 1 żeton na street 1,2,3.
  • 1 żeton na street 10,11,12.
  • 1 żeton na street 13,14,15.
  • 1 żeton na six-line 28,29,30,31,32,33
  • 1 żeton na six-line 31,32,33,34,35,36

Wartość stawek w poszczególnych spinach

Niezależnie od tego, w którym konkretnym spinie wygrasz , czy przegrasz, w kolejnym spinie podnosisz stawkę o 1 żeton.

To znaczy, że np w 10. spinie będziesz obstawiał po 10 żetonach na każdy z 3 streetów i po 10 żetonach na obydwa six-liney.

W 11. spinie wracasz spowrotem na stawkę po 1 żetonie na jednakowe miejsca na płótnie.

Polecenie końcowe

Na pierwszy rzut oka, mogło by wydawać się, że tak prosty system nie będzie skuteczny. Także mogło by wydawać się, że przecież nie jest logiczne, by po 10. spinie wracać spowrotem na pierwotną wartość żetonu. Pomimo tego wszystko jest inaczej, niż wydaje nam się.

Kiedy spojrzymy na rozmieszczenie stawek na płótnie stwierdzimy, że pokrywamy bardzo skutecznie 15 numerów, awięc prawie połowę płótna!. Mówiąc inaczej, nie czekamy długo na wygraną, średnio wygrywamy w każdych 2-3 spinach!

Skorzystaj z darmowych spinów, aby zyskać jeszcze więcej!

10. spin bez wygranej, to jest już bardzo wyjątkowa systuacja. W takim wypadku rozsądnie jest rozpocząć grę na nowo. Jednak w większości wypadkach wygrana nadejdzie wcześniej, aniżeli w 10. spinie.

Również tu polecam najpierw wypróbować wszystko na brudno, bez ryzyka straty finansów, w którymś z niżej podanych kasynach – dla lepszej oceny wymagań kapitału, które będą potrzebne.

Zastanawiasz się jakie wybrać? Sprawdź nasz ranking legalnych kasyn w Polsce!

Również polecam ustalić sobie limit do wygranej i przegranej. Jeżeli osiągniesz go, polecam zakończyć grę, lub przejść na inny system, by zabronić działaniu matematycznej korzyści kasyna.