System 35:1

2419

System 35:1

Liczni gracze ruletki stawiają na pewne ulubione numery, poniważ są oczarowani kursem 35 do 1. Amerykańska ruletka z podwójnym zerem dodaje kasynu matematyczną  przewagę 5.27 %, francuska ruletka 2.7 % (bardziej korzystna dla graczy). To prowadzi  do licznych prób graczy, którzy to myślą na serio i chcą dołączyć się do wąskiej grupki  zawodowców. Powinni się zaznajomić z strategią stawiania na numery, znaną jako „System 35:1“

System ten opiera się o coś, co nazywamy „prawo nierównomiernej dystrybucji“.  Tym myślę fakt, że numery, które padają w ruletce, mają tendencję często się powtarzać.  Chyba zgodzicie się ze mną, że w przeciągu jakiegokolwiek cyklu 38 spinów (rzutów ruletki) nie padną zupełnie wszystkie numery.  W przeciągu 38 rzutów powtarza się cca 1/3 wszystkich numerów, więc tym sposobem zdarza się, że podczas gdy niektóre numery padną 2x, 3x, 4x czy a może jeszcze więcej razy, pozostałe nie padną w ogóle. Ten oto fenomen nie jest zwykłą teorią, lecz sprawdzonym faktem, opartym doświadczeniami z dziesiątkami tysięcy spinów.

Podczas tego stwierdzono interesujące rzeczy. Ciekawe jest na przykład to, że często numery, które pojawiały się wielokrotnie, miały jakoby tendencję w dalszym ciągu w tym pozostawać.

Metodą prób i błędów był obmyślony ten system. W pierwszym rzędzie musimy ustalić sobie limity zysku oraz ryzyka. Twoja maksymalna stawka na jedno koło, powinna być ograniczona czterokrotnością możliwej wygranej na najmniejszy wkład. Na przykład, jeżeli najmniejszy wkład (stawka) wynosi 1 dolar, najmniejsza wygrana mogła by być 35 dolarów. 4x 35 jest 140, dlatego całkowita twoja maksymalna stawka w jednym kole będzie 140 dolarów.

Minimalny planowany zysk miałby się równać także 1,5 krotności kwoty, którą ryzykujesz. Innymi słowami, jeżeli stawiasz w jednym biegu 140 dolarów, twój planowany zysk by miał wynosić 210 dolarów. Będziesz potrzebował mniejszy notatnik na notowanie numerów, które padły, włącznie zera, ewentualnie dwuzera. Jak tylko zapiszesz chociaż by dwa numery, które padły dwukrotnie, możesz rozpocząć. Obstawiaj wszystkie numery, które padły więcej aniżeli dwukrotniei dodawaj do nich nowe numery, które będą dochodzić po raz drugi stopniowo. Tym sposobem kontynuuj grę, dopóki nie otrzymasz razem 6 różnych powtarzających się numerów, które pracują dla ciebie.

W ramach jednego rzutu nie stawiaj na więcej, niż 6 numerów. Obstawiaj ciągle jednakowo wysoką stawką, powiedzmy 1 dolar na każdy z twych numerów, dopóki nie wygrają. Aż tak się stanie, otrzymasz do tego dolara 35 następnych. Teraz obstawiasz z powrotem swoją wygraną tak, że rozdzielisz 36 dolarów pomiędzy twe pierwotne numery. Według tego, ile numerów masz właśnie „w swojej stajni“, stawiasz na przykład 18 dolarów na każdy numer, jeżeli masz 2 numery, 12 dolarów na każdy, mając 3 numery, 9 na każdy z czterech numerów, 7 na każdy z pięciu lub 6 na każdy z sześciu numerów.

Jeżeli któryś z twoich numerów padnie dwukrotnie po sobie, twa wygrana będzie się poruszała między 210 a 630 dolarami! Osiągnąłeś swojego zysku i opuszczasz grę. Jeżeli będziesz grał ten system częściej, stopniowo stwierdzisz, że wygrana się pojawi, aż kiedy stracisz średnio połowę kapitału, który masz wydzielony jako maksymalną możliwą stawkę w przeciągu jednego biegu.

Więc jeżeli masz ciągle 70 dolarów a wygrasz minimalnie 210 dolarów, masz łącznie 280 dolarów, odejmnij 140, z którymi rozpoczynałeś grę i odchodzisz z zyskiem 140 dolarów.

Podwojiłeś swoje pieniądze. Na pewno ale zadajesz sobie pytanie, co się stanie, kiedy numer nie padnie dwa razy po sobie. Potem powracasz do obstawiania tylko jednego dolara, dopóki nie padnie wygrana. Potem powtarzasz wymieniony sposób. Może będzie się to komuś wydawać jako zbytnio ryzykowne, i nieprawdopodobne. Lecz obserwuj ruletkę i padające numery. Będziesz zdziwiony, ilukrotnie wydarzy się sytuacja, kied jakiś numer się powtórzy.

Jednak jest to system, który jest gotowy przy umiarkowanym ryzyku osiągnąć solidnego zysku.

Ilość obstawionych numerów       Ilość żetonów           Wypłata      Strata      Zysk

             2                                            18                       630          -18          612

             3                                             12                      420           -24          396

             4                                               9                      315           -27          288

             5                                               7                      245           -28          217

             6                                               6                      210           -30          180

 

Notatka:

Jeżeli jesteś graczem, który nie pragnie tyle ryzykować, możesz zakończyć grę po tym,  kiedy uzyskasz swoją pierwszą wygraną, po prostu zabierzesz swój zysk, i już dalej  nie dzielisz i nie stawiasz na numery. Jenak jest to szkoda, ponieważ uzyskasz tylko  część tego, co mógłbyś uzyskać w następnym rzucie. Zależy to na decyzji każdego  gracza, według jego psychicznych oraz finansowych dyspozycji.