System 63

1915

System 63

Ten system ruletki nazywany jest „63“ ponieważ oferuje ci 63 procentową szansę na wygraną w każdym spinie (rzucie ruletki) w wypadku ruletki amerykańskiej. Powstał bowiem w Ameryce. Kiedy go używasz na ruletce francuskiej, miał by się racze nazywać System 64, ponieważ szansa na wygraną jest tutaj wyższa o jeszcze jedno procento. Wymagania kapitałowe są tutaj 80 żetonów na jedną wygrywającą akcję.

Robimy ich razem 5, zanim zakończymy grę. Więc całkowity potrzebny kapitał wynosi 80 x 5 = 400 żetonów (zależy tylko na tobie, jakiej będą wartości). Będziesz obstawiać dwa z trzech tuzinów, ewentualnie dwa z trzech słupków. Szansa na wygraną jest więc 24/38 = 63 % – stąd ta nazwa.

W wypadku francuskiej ruletki 24/37 = 64 %

Rozpoczniesz tym, że obstawisz 1 żeton na jeden tuzin (lub słupek) i jeden żeton na inny tuzin (lub słupek).Jeżeli padnie numer z któregoś z twoich tuzinów (słupków), jesteś zaraz 1 żeton w plusie.W razie przegranej będzież używał progresji 1-1, 3-3, 9-9, 27-27.

Przykład: Powiedzmy, że stawiasz na pierwsze dwa tuziny i padnie numer 12. Wygrywasz 2 żetony w pierwszym tuzinie, lecz tracisz 1 żeton w drugim tuzinie. Twój zysk jest 2-1= 1 żeton

Jeżeli ten spin przegrasz, następnie stawiasz na każdy z tych samych tuzinów 3 i 3 żetony. Jeżeli przegrasz ponownie, następnym raze obstawisz ponownie na te dwa tuziny 9 i 9 żetonów.Jeśli nawet w następnym rzucie nie trafisz te dwa z trzech możliwych tuzinów, potem stawiasz na nie 27 i 27 żetonów. Jedyną możliwością, jak przegrać wszystkich 80 żetonów jest, że czterokrotnie po sobie padnie jedyny tuzin, który nie obstawiłeś.

To stało by się rarytasem. Prawdopodobieństwo, że tak się stanie jest (14/38) do czwartej x 100 = 1,84 % w ruletce amerykańskiej, (13/37) do czwartej x 100 = 1,52 % w ruletce francuskiej (ma tylko jedno zero, a nie dwa, jak amerykańska).

Jeżeli ci się ciągle wydaje, że jest to zbytnio ryzykowne, zależy tylko na tobie, jak wysoki wybierzesz kapitał. Możesz w spokoju dojść aż do piątego koła, tam prawdopodobieństwo że przegrasz jest 0,5 procenta, to jest 5 promili!

Jest to całkiem pewny i silny system, lecz również tutaj polecam nie narażać się na pokusy wysokich wygranych. Radzę rozpoczynać na najniższych możliwych stawkach. Jeżeli przegrasz, już tego dnia nie kontynuuj grę, powróć aż dnia następnego, kiedy będziesz psychicznie ok.

Polecam dotrzeć do wygranych tak 50 – 100 dolarów i zakończyć grę.