Dom maklerski TMS Brokers

1028

Marka TMS Brokers został założony w 1997 roku, aby wspierać klientów, którzy chcą zarabiać na globalnych rynkach finansowych, zapewniając dostęp do szerokiej gamy rynków walutowych z całego świata.

Bezpieczeństwo Twoich Funduszy

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. podlegający Komisji Nadzoru Finansowego uczestniczy w systemie odszkodowań prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Naszą jakość potwierdzają liczne nagrody

Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Bloomberg FX Forecast Accuracy, Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 – World Finance.

TMS Brokers SA jest regulowany przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego), TMS Brokers Europe Ltd. jest regulowany przez Malta Financial Services Authority

FirmaDom Maklerski TMS Brokers S.A.
Adres wwwwww.tms.pl
Typ brokeraMM / STP
Dźwignia1:30
Min depozytBrak
Ochrona przed saldem ujemnymTak
RegulacjeKNF
Polski supportTak
PlatformyMT5, TMS Direct, TMS Mobile App
PłatnościBlue Cash, Visa, MasterCard, przelew bankowy, Dotpay, BLIK
EUR/USD SpreadOd 0,8 pipsa
Min lot0.01
KrajPolska
Rok powstania1997
Ilość instrumentów400+

Edukacja inwestorów misją TMS Brokers

Misją TMS Brokers jest dbanie o edukację finansową inwestorów. Na stronie internetowej TMS znajdziesz również kalendarz szkoleń online, podczas którego poruszane są problemy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Regularnie odbywają się również spotkania na żywo, podczas których wiedza prezentowana podczas szkoleń jest wykorzystywana na prawdziwym rynku. W 2018 r. Brokerzy TMS zaczęli również organizować konkursy edukacyjne dla inwestorów, dzięki którym mogą regularnie próbować swoich sił w rywalizacji o nagrody pieniężne i rzeczowe. Więcej na www.tms.pl/mobile.

Ponadto TMS Brokers regularnie publikuje e-książki i przewodniki, w tym:

  • Prognozy inwestycyjne
  • Raport walutowe
  • Raporty Kryptowalutowe
  • Poradniki początkującego Inwestora

Platformy handlowe

MetaTrader 5 jest dostępna dla komputerów i online za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Istnieje również aplikacja mobilna MT5 na iOS i Androida. MetaTrader jest jedną z najczęściej używanych platform biznesowych na świecie, więc nie musimy jej więcej przedstawiać.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest dostępna w języku polskim w dni robocze od 8:00 do 18:00. Możesz się z nią skontaktować za pośrednictwem czatu online (znajdującego się w prawym dolnym rogu strony), e-mailem lub telefonicznie.