Dom maklerski TMS Brokers

3354

Dom maklerski TMS Brokers został założony w 1997 roku, aby dać klientom najlepsze warunki do handlu na globalnych rynkach kapitałowych, zapewniając dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych takich jak akcje, indeksy, towary, czy waluty.

Bezpieczeństwo Twoich Funduszy

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. podlegający Komisji Nadzoru Finansowego uczestniczy w systemie odszkodowań prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Naszą jakość potwierdzają liczne nagrody

TMS Brokers SA jest regulowany przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego), TMS Brokers Europe Ltd. jest regulowany przez Malta Financial Services Authority

FirmaDom Maklerski TMS Brokers S.A.
Adres wwwwww.tms.pl
Typ brokeraMM / STP
Dźwignia1:30
Min depozytBrak
Ochrona przed saldem ujemnymTak
RegulacjeKNF
Polski supportTak
PlatformyMT5, TMS Direct, TMS Mobile App
PłatnościBlue Cash, Visa, MasterCard, przelew bankowy, Dotpay, BLIK
EUR/USD SpreadOd 0,8 pipsa
Min lot0.01
KrajPolska
Rok powstania1997
Ilość instrumentów400+

Edukacja inwestorów misją TMS Brokers

Misją TMS Brokers jest dbanie o edukację finansową inwestorów. Na stronie internetowej TMS.pl znajdziesz również kalendarz szkoleń online, podczas którego poruszane są problemy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Regularnie odbywają się również spotkania na żywo, podczas których wiedza prezentowana podczas szkoleń jest wykorzystywana na prawdziwym rynku. W 2018 r. Brokerzy TMS zaczęli również organizować konkursy edukacyjne dla inwestorów, dzięki którym mogą regularnie próbować swoich sił w rywalizacji o nagrody pieniężne i rzeczowe. Więcej na www.tms.pl/mobile.

Ponadto TMS Brokers regularnie publikuje e-książki i przewodniki, w tym:

  • Prognozy inwestycyjne
  • Raport walutowe
  • Raporty Kryptowalutowe
  • Poradniki początkującego Inwestora

Platformy i rachunki

MetaTrader 5 w TMS Brokes jest dostępna dla komputerów i online za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Istnieje również autorska aplikacja mobilna MT5 na iOS i Androida (od listopada 2018). MetaTrader jest jedną z najczęściej używanych platform biznesowych na świecie, więc nie musimy jej więcej przedstawiać.

TMS Brokers
TMS Brokers

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest dostępna w języku polskim w dni robocze od 8:00 do 18:00. Możesz się z nią skontaktować za pośrednictwem czatu online (znajdującego się w prawym dolnym rogu strony), e-mailem lub telefonicznie.

Kontakt

  • Lokalizacja: Złote Tarasy
  • Adres: Złota 59, 00-120 Warszawa (Budynek Skylight)
  • Telefon: 22 276 62 66
  • Godziny otwarcia: 
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
poniedziałek08:00–20:00
wtorek08:00–20:00
środa08:00–20:00
czwartek08:00–20:00
piątek08:00–20:00