Wybór Sylwii

1896

Wybór Sylwii

W gronie graczy w ruletkę kobiety pojawiają się raczej rzadko. Mówi się, że kobiety nie znoszą hazardu, i chyba będzie to prawda. Jednak, jeżeli napotkacie na kobietę podczas gry, naprawdę jest na co patrzeć. Toteż, kobiety podczas gry w ruletkę podchodzą do hazardu z typowo kobiecą ostrożnością i konsekwencją. A jeżeli do tego mają swój system, możecie się założyć, że będzie ciekawym, tak jak zresztą one same. Zawsze lubię wsponimać na swoje pierwsze spotkanie z brunetką Sylwią. Z przyjacielem znaleźliśmy ją w jednym kasynie już prawie rano, gdzie powoli, jednak skutecznie doprowadzała krupiera do szału, stosując bardzo wymagającą grę, która trwała już kilka godzin. Obstawiała zawsze tylko jeden numer, a kiedy zapytałem ją, dlaczego nie obstawia także któryś inny, tylko powiedziała „Ponieważ to jest mój wybór“. Ten argument powiedziała tak ważnie i stanowczo, że myślałem, że w ten poranek umrzę ze śmiechu.

I w ten sposób od tego dnia już nikt z nas nie nazwał jej system inaczej, aniżeli „Wybór Sylwii“. Muszę jednak przyznać, że wówczas jej wybór nie był w ogóle złym wyborem…

Zasada systemu

Jest ciekawe, że system Sylwii jest trochę  podobny do systemu, którego używała Charlotte, chociaż nigdy nie spotkały się. Dla mnie na szczęścieJ. Może ma to związek z kobiecościąJ. System ten opiera się na obstawianiu jednego konkretny numeru i wymaga pewną dawkę cierpliwości. W swym gruncie jest on bardzo prostym systemem, który przeznaczony jest dla graczy, którzy preferują grę z większą pewnością przez dłuższy okres czasu.

Sposób obstawiania

  • Będziesz stawiać na jeden konkretny numer, który wybierzesz.
  • Rozpoczynasz stawką o wartości 1 żetonu.
  • Swoją grę rozdzielisz do serii, tą pierwszą jest 35 spinów, wszystkie następujące po 18 spinach.
  • Potem, co upłynie seria, podwyższasz wartość żetonów przy pomocy progresji.

Progresja ta ( chociaż może to brzmieć nie do uwierzenia ) jest klasycznym Martingale, tzn. 1 2 4 8 16 32 itd. …

Więc,

jeżeli podczas pierwszych 35 spinów nie padnie wybrany numer, podwyższasz stawki na 2 żetony, te będziesz obstawiał podczas kolejnych 18 spinów.

Jeżeli padnie wybrany numer, powracasz do stawki z jednym żetonem.

Jeżeli wybrany numer nie padnie ani w 53. spinie, (35+18), obstawiasz 4 żetony przez kolejnych 18 spinów, i tak ciągle dalej, dopóki numer nie padnie.

Potrzebny czas i kapitał

1 żeton       x 35 spinów =      35 żetonów

2 żetony     x 18 spinów =      36 żetonów

4 żetony     x 18 spinów =      72 żetonów

8 żetonów x 18 spinów  =    144 żetonów

16 żetonów x 18 spinów  =    288 żetonów

32 żetonów x 18 spinów  =    576 żetonów

64 żetonów x 18 spinów  =  1152 żetonów

——————————————–

Łącznie:       143 spinów  i   2303 żetonów

Możliwe efekty finansowe

Za każdym razem, kiedy padnie wybrany numer, wygrana zapłaci ci dotychczas obstawione koszty, do tego masz prawo na ładnych parę żetonów na dokładkę. Nie zależy, ile spinów już grałeś.

Wygrana często osiąga niespodziewanej wysokości, i zależy tylko na tym, w którym etapie serii numer padnie. (W naszym wypadku możliwa wygrana waha się w rozpiętości 1 – 1089 żetonów)

Progresja i częstotliwość pojawiania się numeru

Doświadczeni gracze już teraz na pewno wiedzą, że wybrana progresja jest więcej niż znośna. Obstawianie numerów, jest w swym sednie sprawą niepewną, jednak rzecz biorąc statystycznie, dla 36 numerów i 1 zera ( podcasz ruletki francuskiej) częstość padnięcia numeru jest raz za 37 spinów.

Wyżej podany przykład pokazuje progresję, która utrzyma gracza w grze przez okres 143 spinów, a więc wielokrotności średniego czasu, potrzebnego do padnięcia numeru. Na szczęście grę w ruletkę online za darmo bez problemu można przedłużyć do kolejnych spinów.

Wskazania końcowe

Ruletka niekiedy jest nieprzewidywalna, dlatego polecam również tu nie lekceważyć ilość używanego kapitału. Chociaż doświadczenie przejawiło, że w większości wypadkach numer padł do 70 spinów, jednak w celu długotrwałej złej serii polecam dla początku używanie żetonów o niższej wartości, na przykład żetony o wartości 0,1 euro, ponieważ w tym wypadku nie potrzeba aż tak wysokiego kapitału. Problem jest jednak w tym, że gracz może długo naczekać się na swoją wygraną, jak jest to w każdym systemie, gdzie obstawiany jest konkretny numer. Dlatego polecam uzbroić się oprócz wielkiego kapitału także w wystarczający czas, ponieważ ten system nie jest wydarzeniem na 15 minut. System ten, bardzo prosty i zrównoważony, jest odpowiednim do kombinacji z innymi systemami oraz dla różnych ciekawych opracowań, gdzie można obstawiać więcej numerów jednocześnie itd. Proszę każdego z graczy, który wpadnie na jakieś ciekawe opracowanie tego oto systemu, by przesłał mi go na mail, bym mógł przekazać je na tych oto stronach, również pozostałym graczom.