Zarabianie na kryptowalutach – jak to zrobić ?

853

Prawdopodobnie słyszałeś o kryptowalutach (lub krypto) i jesteś zainteresowany nauczeniem się, jak zarabiać pieniądze za pomocą kryptowalut. Krypto jest obecnie jednym z najgorętszych tematów związanych z inwestycjami, a artykuły prasowe mówią o tym, jak ludzie stają się milionerami, inwestując w altcoiny.

Kup (lub handluj) kryptowalutą

Pierwszą opcją jest zakup monet. Istnieją różne giełdy, które pozwolą ci kupować lub wymieniać monety, aby zachować je w portfelu. Zobacz giełdy kryptowalut. Najlepsze giełdy oferują bardzo przejrzysty interfejs użytkownika i jest jednym z najlepszych sposobów na rozpoczęcie, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w kryptowalutach.

Po utworzeniu konta płacisz stawkę rynkową za kryptowalutę, a następnie trzymasz ją, aż będziesz gotowy do sprzedaży. Oczywiście istnieje nadzieja, że ​​cena wzrośnie.

Jednak, jak w przypadku każdej inwestycji, musisz zachować ostrożność. Ceny kryptowaluty zmieniają się. W tej chwili Bitcoin jest bardzo drogi. Możesz mieć trudności z zakupem Bitcoin i dostaniem go wystarczająco docenić. Niektóre osoby mają nadzieję zarabiać na kryptowalutach, kupując w zamian Litecoin lub Ethereum.

W końcu musisz upewnić się, że przejdziesz przez renomowaną giełdę i że wykonasz kopię zapasową portfela cyfrowego. Następnie musisz zwrócić uwagę, abyś mógł sprzedawać swoje monety, gdy poczujesz, że osiągnąłeś zysk.

Wydobywaj własne monety kryptowalutowe

Wreszcie można wydobywać własne monety kryptowalutowe. Jednak nie jesteśmy w czasach, w których możesz po prostu używać swojego domowego komputera do pracy przy wydobywaniu Bitcoin. Dzisiaj, gdy tylu górników pracuje z platformami, może być trudne, jeśli chcesz zarabiać kryptowaluty poprzez wydobycie.

Musisz zainwestować w karty graficzne i odpowiednią konfigurację, aby uzyskać najlepszą szansę. Musisz wiedzieć, jak zbudować komputer. Po skonfigurowaniu zużyjesz więcej prądu. Niektóre monety można wydobywać szybciej niż inne. Na przykład możesz mieć więcej szczęścia przy wydobywaniu Litecoina niż Bitcoin. Możesz także wydobyć coś takiego jak Monero. Możesz dostać wiele z nich szybciej, ale wtedy musisz być w stanie je sprzedać na giełdach. Popyt na sprzedaż wszystkich monet może być niewystarczający, jeśli wydobywasz coś mniej popularnego.

Bez względu na to, jakiej metody zarabiania za pomocą kryptowalut użyjesz , musisz jednak pamiętać o warunkach rynkowych. Jeśli kryptowaluta spadnie na wartośći, być może będziesz musiał poczekać, aż znów wzrośnie, aby ją móc sprzedać po dobrej cenie. Zanim zaczniesz, upewnij się, że rozumiesz ryzyko tak aby nie ryzykować więcej jak 5% na transakcje.