Credit Agricole Bank Polska

4103

Crédit Agricole to francuska sieć banków spółdzielczych, która w 1990 roku przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Crédit Agricole był początkowo spółdzielczym funduszem rolników iz tego powodu często nazywa się go Green Bank (francuski: Banque verte).

Data założenia Credit Agricole1894
Państwo Francja
LokalizacjaMontrouge
PrezesRené Carron (Président de Crédit Agricole S.A.)
Jean-Paul Chifflet (Directeur Général de Crédit Agricole S.A.)
Jean-Marie Sander (Président de la FNCA)
Philippe Brassac (Secrétaire Général de la FNCA)
Rodzaj bankubank uniwersalny
 Kontakt

O banku Credit Agricole

Jesteśmy częścią jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje ponad 52 miliony ludzi. Każdego dnia rozmawiamy z klientami na całym świecie i słuchamy ich historii.

Ponieważ to odróżnia nas od innych banków: zawsze uważnie słuchamy tego, co do nas mówisz. Szczerze mówimy o możliwościach i uczciwie oferujemy ci tylko te produkty, których naprawdę potrzebujesz. Klienci to doceniają. Według niezależnych badań Millward Brown Institute Credit Agricole jest najczęściej polecanym bankiem w Polsce. Zgodnie z danymi Krajowej Izby Rozliczeniowej jest to również bank najczęściej wybierany przez klientów, którzy decydują się na przeniesienie rachunku z innych banków.

W Credit Agricole możesz korzystać z codziennych usług bankowych (rachunki, karty, depozyty itp.) I prawie wszystkich rodzajów pożyczek. Nasi specjaliści w zakresie leasingu, faktoringu, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej są do Państwa dyspozycji. Działamy w różnych obszarach biznesowych, a naszymi klientami są osoby prywatne, małe i średnie firmy, duże międzynarodowe korporacje, a także rolnicy i przedsiębiorstwa rolnicze.

Nie ograniczamy się tylko do usług finansowych. Oferujemy również szeroki zakres ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych i życiowych. Mamy duże doświadczenie na rynku kredytów konsumenckich. Nasze kredyty ratalne, znane pod marką CA Raty, są dostępne w ponad 12 000 punktów sprzedaży w całej Polsce. A nasze unikalne karty kredytowe dają ci prawo do rabatów do 55 procent. w 10 tysiącach sklepów i punktów usługowych zrzeszonych w największym dyskontowym klubie w Polsce.

Nasze usługi i produkty są łatwo dostępne: w dowolnym momencie możesz korzystać z aplikacji mobilnej CA-CA lub e-banku na stronie internetowej. Posiadamy również sieć blisko 400 oddziałów w reprezentatywnych lokalizacjach we wszystkich większych miastach w Polsce, w których pracują profesjonalni i przyjaźni doradcy, gotowi do pomocy w każdym przypadku.