Uwaga FXGM

1518

FXGM jest brokerem, który należy do cypryjskiej firmy Depaho Ltd która została wpisana na listę ostrzeżeń publicznych KNF., a w Polsce działa od 2012 roku. Klientami spółki są osoby początkujące i nie mające żadnego doświadczenia w handlu. W internecie znajdziemy mnóstwo informacji negatywnych oraz opinii na temat FXGM. Aby ustalić, czy spółka jest godna zaufania, radzimy samodzielnie sprawdzić koszty zawierania transakcji i dokładnie przeanalizować jej ofertę.

Osobisty Opiekun Konta

Wszystkim klientom brokera FXGM przydzielany jest tak zwany opiekun konta, który zapewnia “pomoc i szkolenia” na platformie inwestycyjnej. Zajmuję się on także odpowiedziami na zapytania klientów firmy. Opiekun ten może dostarczać aktualizacje rynkowe, wiadomości i faktyczne informacje na temat rynków finansowych.Zazwyczaj czyta on te informacje z kartki ponieważ nie ma dostępu do komputera. Informacje te są dostarczane wyłącznie w celu umożliwienia klientowi podjęcia “własnych decyzji inwestycyjnych”.

Dodatkowe informacje na temat FXGM

Kluczowe informacje przekazywane inwestorom

Broker Fxgm wyróżnia się wsparciem oferowanym klientom, które ma pomóc w lepszym rozumieniu produktów, a także kosztów oraz ryzyka związanych z decyzjami inwestycyjnymi. Dlatego na stronie brokera znajdziemy szereg dokumentów, które zawierają dokładny opis oferowanych produktów oraz usług. Są one źródłem informacji na temat wszystkich klas oferowanych aktywów.

FXGM kontakt

Adres siedziby

Depaho Ltd Artemisia Business Center 14 Charalambou Mouskou 2014, Strovolos Nicosia, Cyprus

Zarejestrowany adres spółki

Depaho Ltd, Agias Fulaxeos & Amisou 134, Annissa Court, 4th Floor, 3087 Limassol, Cyprus

telefon:+357 22 030 082