KiK – świetna moda i akcesoria po niskich cenach!

983

Każdego dnia w KiK znajdziesz nowe pomysły na styl i fantastyczne produkty dla całej rodziny. Przyjdź do KiK i odkryj wspaniałe i modne style w najlepszej jakości i po najlepszych cenach. Znajdź swój własny styl dzięki szerokiej ofercie dla kobiet i mężczyzn, również w dużych rozmiarach i dla dzieci.

KiK zaskoczy Cię wieloma produktami domowymi – od kuchni po sypialnię, balkon i ogród. Zawsze znajdzie się coś dla najmłodszych: przyjdź i odkryj naszą szeroką gamę zabawek i artykułów piśmiennych.

KiK. KIM JESTEŚMY.

Wraz z otwarciem pierwszego sklepu KiK w Düsseldorfie Gerresheim w 1994 roku, jego założyciel Stefan Heinig z powodzeniem rozpoczął budowę jednej z niemieckich firm na rynku detalicznym. Sukces KiK Textilien Non-Food GmbH opiera się na wdrożeniu własnego modelu biznesowego: Discount Tekstylny.

Obecnie KiK należy do dziesięciu największych sieci handlowych na niemieckim rynku detalicznym i prowadzi ponad 3500 sklepów w Europie – w tym ponad 200 w Polsce.

Oferowanie wysokiej jakości odzieży w korzystnych cenach buduje naszą markę i stanowi około 70 procent całego asortymentu. Uzupełniamy również naszą ofertę o artykuły niespożywcze.

Ponad 24 000 pracowników przyczynia się do dynamicznego rozwoju i sukcesu KiK. Naszym celem jest długofalowy rozwój naszej sieci na polskim rynku i stały wzrost liczby naszych sklepów w całej Europie- mapa.

Asortyment KIK

Oferta ubrań w sklepach KiK są przeznaczone dla kobiet podążających za współczesnymi trendami, a także dla mężczyzn i dzieci ceniących wygodę i dobra jakość. „Kolekcje oferowane w naszych sklepach dobierane są w taki sposób, aby zaspokoić interesy osób ceniących wygodny i swobodny styl, a także tych, którzy kochają elegancję i urocze akcesoria„. Ubrania wykonane są z tkanin, które cieszą się dużą popularnością przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.