Nowy wskaźnik Admiral Profit-Loss dostępny do pobrania!

1302

 

Jak wiesz, niezbędnym obowiązkiem inwestora jest pilnowanie niemal wszystkich możliwych zmiennych jednocześnie. Cóż, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nasz nowy wskaźnik Admiral Profit-Losspomaga monitorować otwarte pozycje! Jest prosty, przejrzysty i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wskaźnik ten został dołączony do MetaTrader Supreme Edition, naszego fantastycznego pakietu dodatkowych narzędzi do platform transakcyjnych MT4 i MT5. Wzbogać swoją platformę MetaTrader o ponad 60 dodatków!

Jakie są zalety nowego wskaźnika?

Proste rzeczy w życiu są często najlepsze! Admiral Profit-Lossumożliwia sprawdzenie bieżących zysków lub strat na otwartych pozycjach, bezpośrednio z wykresu MT4 lub MT5. Zielone kółko wskazuje, ile wynosi Twój zysk; zaś czerwone kółko pokazuje, że tracisz i jak wysoka jest to strata.

Dodatkowe funkcje:
* Dostosowanie rozmiaru koła w ustawieniach wskaźnika;
* Przełącznik “Close all” (zamknij wszystkie), umożliwiający szybkie zamknięcie wszystkich otwartych pozycji na bieżącym instrumencie handlowym (wymaga uruchomionego w tle wykresu narzędzia Mini Terminal);
* Zmiana położenia wskaźnika na wykresie.

 admiral markets

 

 

Jak zdobyć wskaźnik?

Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję wtyczki MetaTrader Supreme Edition dla MT4 i MT5.

Jest to również konieczne, jeśli używasz wcześniejszej wersji MetaTrader Supreme Edition.

Najlepsze na koniec…

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym nowym wskaźnikiem, dostępnym wyłącznie dla klientów Admiral Markets! Pełny pakiet MetaTrader Supreme oferuje szeroki wybór innowacyjnych narzędzi zaprojektowanych w celu ułatwienia efektywnego handlu, w tym:
* Mini Terminal – szybki i łatwy 1-Click-Trading;
* Drabinka Zleceń – bardzo proste otwieranie zleceń rynkowych i oczekujących;
* Admiral Connect – profesjonalna analiza transakcji;
* Rozbudowany pakiet wskaźników – Candle Countdown, Day High / Low i wiele innych.

Z dumą możemy powiedzieć, że pakiet ten jest dostępny do pobrania ZA DARMO i jest kompatybilny z rachunkami Demo i Live. Wypróbuj już dziś!

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Z poważaniem,
Admiral Markets